Ufo Saldırısı

Oyun Adı: Ufo Saldırısı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı başlamıştır. Saldırılar biyolojik top silahı ile yapılmaktadır. Sizin ve arkadaşınızın görevi ise Dünya'ya gelen bu biyolojik topları parçalayarak, Dünya'nın zarar görmesini engellemektir. Görevinizi topların sekme alanlarına koyduğunuz, lazer ışınlar ile gerçekleşiyor.

Siz biyolojik topları parçaladıkça, ilerideki bölümlerde yeni özellikleri de elde edebileceksiniz. Saat, yakıt, hız extrası gibi özellikleri alabilmek için üzerine gidip, kaybolmadan özelliği almalısınız. Ufolar tarafından atılan toplar size değerse can kaybedersiniz. Eğer 2 kişi de can kaybederse İkikisilikoyunlar.net'de ki bu oyun biter!

OYUN KONTROLÜ:

1.Oyuncu (Klavyenin solunda yer alan kişi): "A-D" ve "Boşluk Tuşu" ile oynar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağında yer alan kişi): "Sağ-Sol" ve "Enter Tuşu" ile oynar.

Haydi Dünya'yı arkadaşınız ile beraber savunun!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne... <p>Belalı Balon Avcıları oyunumuz <strong>2.5</strong> versiyonu ile devam ed... <p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p><em>Her bir bölümde belirli sayıda karelerden oluşan tablolar me... <p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs...