Ufo Saldırısı

Oyun Adı: Ufo Saldırısı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı başlamıştır. Saldırılar biyolojik top silahı ile yapılmaktadır. Sizin ve arkadaşınızın görevi ise Dünya'ya gelen bu biyolojik topları parçalayarak, Dünya'nın zarar görmesini engellemektir. Görevinizi topların sekme alanlarına koyduğunuz, lazer ışınlar ile gerçekleşiyor.

Siz biyolojik topları parçaladıkça, ilerideki bölümlerde yeni özellikleri de elde edebileceksiniz. Saat, yakıt, hız extrası gibi özellikleri alabilmek için üzerine gidip, kaybolmadan özelliği almalısınız. Ufolar tarafından atılan toplar size değerse can kaybedersiniz. Eğer 2 kişi de can kaybederse İkikisilikoyunlar.net'de ki bu oyun biter!

OYUN KONTROLÜ:

1.Oyuncu (Klavyenin solunda yer alan kişi): "A-D" ve "Boşluk Tuşu" ile oynar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağında yer alan kişi): "Sağ-Sol" ve "Enter Tuşu" ile oynar.

Haydi Dünya'yı arkadaşınız ile beraber savunun!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p><em>Dart oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Neden mi? &Ccedi... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p><em>Son derece çekişmeli, eğlenceli ve dört kişiliğe kadar oyn... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p><em>Bu bölüm harika özelliklere sahip üç yeni d... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne tıklayarak oyuna... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p><em>İlk önce saldırını planla, daha sonra 6 hamlenden ikisini, rakibi...