Ejderha İntikam Vuruşu 3

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 594

Puan: 5.00

 Herkesin sevdiği "Kung Fu" dövüş stillerinden oluşan; "Ejderha İntikam Vuruşu" oyunu 3.versiyon ile İkikisilikoyunlar.Net adresinde yayında. Şimşek gibi hızlı yumruk ve tekmeler ile dövüş şampiyonu olmak için mücadele vermeye hazır mısınız? Düşmanı yenmek ve devre dışı bırakmak için çok özel "KungFu" tekniklerini kullanabilirsiniz. Size stilinizin yanında çok özel "Ninja" silahları da yardımcı olacaktır.

Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" bölümünü seçiniz. Önünüze gelen özel "KungFu" ustalarının özelliklerini inceleyerek, sizin için en avantajlı olanı seçiniz. Aynı seçimi 2.kişi de yaptıktan sonra oyun başlayacaktır.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

Özel Vuruş: T+Y

Silah Çıkarma : S+U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Özel Vuruş: 4+5

Silah Çıkarma : Aşağı Yön Tuşu + 6

Oyunda kendinize özel stratejinizi oluşturun. Enerjinizi verimli kullanın ve düşmanınızı yenin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... <p>Araba Yikama Oyunu, Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde... <p>Düşmanınızın kalesini mancınıkla yok etmeye çalışıyorsunuz. Ma... <p><strong>Belalı Balon</strong>, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluy... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu...