Ejderha İntikam Vuruşu 3

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 609

Puan: 5.00

 Herkesin sevdiği "Kung Fu" dövüş stillerinden oluşan; "Ejderha İntikam Vuruşu" oyunu 3.versiyon ile İkikisilikoyunlar.Net adresinde yayında. Şimşek gibi hızlı yumruk ve tekmeler ile dövüş şampiyonu olmak için mücadele vermeye hazır mısınız? Düşmanı yenmek ve devre dışı bırakmak için çok özel "KungFu" tekniklerini kullanabilirsiniz. Size stilinizin yanında çok özel "Ninja" silahları da yardımcı olacaktır.

Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" bölümünü seçiniz. Önünüze gelen özel "KungFu" ustalarının özelliklerini inceleyerek, sizin için en avantajlı olanı seçiniz. Aynı seçimi 2.kişi de yaptıktan sonra oyun başlayacaktır.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

Özel Vuruş: T+Y

Silah Çıkarma : S+U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Özel Vuruş: 4+5

Silah Çıkarma : Aşağı Yön Tuşu + 6

Oyunda kendinize özel stratejinizi oluşturun. Enerjinizi verimli kullanın ve düşmanınızı yenin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p>İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan At... <p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar...