Ejderha İntikam Vuruşu 3

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 583

Puan: 5.00

 Herkesin sevdiği "Kung Fu" dövüş stillerinden oluşan; "Ejderha İntikam Vuruşu" oyunu 3.versiyon ile İkikisilikoyunlar.Net adresinde yayında. Şimşek gibi hızlı yumruk ve tekmeler ile dövüş şampiyonu olmak için mücadele vermeye hazır mısınız? Düşmanı yenmek ve devre dışı bırakmak için çok özel "KungFu" tekniklerini kullanabilirsiniz. Size stilinizin yanında çok özel "Ninja" silahları da yardımcı olacaktır.

Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" bölümünü seçiniz. Önünüze gelen özel "KungFu" ustalarının özelliklerini inceleyerek, sizin için en avantajlı olanı seçiniz. Aynı seçimi 2.kişi de yaptıktan sonra oyun başlayacaktır.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

Özel Vuruş: T+Y

Silah Çıkarma : S+U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Özel Vuruş: 4+5

Silah Çıkarma : Aşağı Yön Tuşu + 6

Oyunda kendinize özel stratejinizi oluşturun. Enerjinizi verimli kullanın ve düşmanınızı yenin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet!  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Karışılıklı oynayabileceğiniz güzel bir futbol oyunudur.</p> <p>Çok oyunculu tank savaşlarını eğlenceli mi buluyorsun? O zaman tam ... <p>Bebek bakimi oyunlarini seviyorsaniz, bir yenisi daha burada,. Oyunda henu... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ... <p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı...