Ejderha İntikam Vuruşu 3

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 603

Puan: 5.00

 Herkesin sevdiği "Kung Fu" dövüş stillerinden oluşan; "Ejderha İntikam Vuruşu" oyunu 3.versiyon ile İkikisilikoyunlar.Net adresinde yayında. Şimşek gibi hızlı yumruk ve tekmeler ile dövüş şampiyonu olmak için mücadele vermeye hazır mısınız? Düşmanı yenmek ve devre dışı bırakmak için çok özel "KungFu" tekniklerini kullanabilirsiniz. Size stilinizin yanında çok özel "Ninja" silahları da yardımcı olacaktır.

Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" bölümünü seçiniz. Önünüze gelen özel "KungFu" ustalarının özelliklerini inceleyerek, sizin için en avantajlı olanı seçiniz. Aynı seçimi 2.kişi de yaptıktan sonra oyun başlayacaktır.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

Özel Vuruş: T+Y

Silah Çıkarma : S+U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Özel Vuruş: 4+5

Silah Çıkarma : Aşağı Yön Tuşu + 6

Oyunda kendinize özel stratejinizi oluşturun. Enerjinizi verimli kullanın ve düşmanınızı yenin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bir gülle sen atıyorsun bir gülle de arkadaşın atıyor. En uzağa ... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>Arado japonca hazirlanmis olmasina ragmen zevkle oynanabilecek bir dovus o... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><em>Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz....