Ejderha İntikam Vuruşu 2

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 219

Puan: 0.00

Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de devam ediyor. Bu bölümün amacı "Battle For Blade" dövüş stilini kullanarak düşmanı yenmektir. Usta dövüşçülerimiz oyunun 2.versiyonun da daha da güçlenerek döndüler... Oyunda çeşitli kombinasyonları deneyerek özel vuruşlar deneyebilirsiniz.

"Single Game / 2 Player"  bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişi karşıklıklı oynayabilecek şekilde başlatabilirsimiz. Bu bölüme girdikten sonra dövüşçünüzü ve size özel silahınızı seçiniz.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Tüm oyunculara bol eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız... <p><em>Dart oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Neden mi? &Ccedi... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>Şanssız  Robot oyunu yüklenince sırasıyla <strong>Play</strong> ... <p><em>Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? ... <p>Kirpi kahramanımız<strong> Sonic</strong>, Dr. Robotnik (Eggman) ile m&uum... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... <p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy...  İki Kişilik Mini Macera 2 ile şimdi sizi bu eğlence dozu yüksek oyunun yepye... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü...