Ejderha İntikam Vuruşu 2

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 233

Puan: 0.00

Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de devam ediyor. Bu bölümün amacı "Battle For Blade" dövüş stilini kullanarak düşmanı yenmektir. Usta dövüşçülerimiz oyunun 2.versiyonun da daha da güçlenerek döndüler... Oyunda çeşitli kombinasyonları deneyerek özel vuruşlar deneyebilirsiniz.

"Single Game / 2 Player"  bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişi karşıklıklı oynayabilecek şekilde başlatabilirsimiz. Bu bölüme girdikten sonra dövüşçünüzü ve size özel silahınızı seçiniz.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Tüm oyunculara bol eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Dinozorlar Et Peşinde Oyunu ile şimdi harika zaman geçirmeye ne dersiniz? Ek... <p>Sevimli hayvanları bulundukları platform üzerinde boş alan kalmayacak... <p>Birbirinden farklı birçok çevrimiçi oyun sunucusu bul... <p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p>Noel Baba Çıldırdı ile şimdi muhteşem bir macera başlamak üzer... <p><em>Turuncu ve yuvarlak bir alan üzerinde, senin ve arkadaşının kontr... <p>New Game yazısına tıklayın. Ping pong topuna vurmak için aşağı ve y...