Ejderha İntikam Vuruşu 2

Oyun Adı: Ejderha İntikam Vuruşu 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 227

Puan: 0.00

Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de devam ediyor. Bu bölümün amacı "Battle For Blade" dövüş stilini kullanarak düşmanı yenmektir. Usta dövüşçülerimiz oyunun 2.versiyonun da daha da güçlenerek döndüler... Oyunda çeşitli kombinasyonları deneyerek özel vuruşlar deneyebilirsiniz.

"Single Game / 2 Player"  bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişi karşıklıklı oynayabilecek şekilde başlatabilirsimiz. Bu bölüme girdikten sonra dövüşçünüzü ve size özel silahınızı seçiniz.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Soldaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: W,A,S,D  -  Aksiyon Tuşları: T,Y,U

2.Oyuncu (Sağdaki Oyuncu):

Hareket Tuşları: Yön Tuşları - Aksiyon Tuşları: 4,5,6  (Numaratik Klavye)

Tüm oyunculara bol eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p>Yılanların kapışması oyununa başlamak için öncelikle "<st... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi...  İki Kişilik Mini Macera 2 ile şimdi sizi bu eğlence dozu yüksek oyunun yepye... <p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere...