Arenada Çatışma

Oyun Adı: Arenada Çatışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 591

Puan: 5.00

Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiği "Arenada Çatışma" oyununda amaç arkadaşınızı veya botları en kısa sürede haklamak. Oyunu "Camping" ya da seçenekleri kendinizin belirlediği "Custum Game" modlarında oynayabilirsiniz. Oyun 1 ila 4 kişi arasında oynanabiliyor. 2 kişilik oyun seçiminde; 1.Oyuncu "Yön Tuşları" ve "Ğ,Ü" (İngilizce klavyelerde [ - ] tuşları ile 2.Oyuncu ise "W,A,S,D" ve "T,Y" ile oynamaktadır.  Camping seçeneğine girdikten sonra; bölümü seçimi yaptıktan sonra kendinize göre karakterinizi tasarlayabilirsiniz. Bu oyun modunda arkadaşınız ile botlara karşı mücadele veriyorsunuz ve işiniz bölümler ilerledikçe daha da zorlaşıyor. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunu durdurmak için veya mola vermek için "Boşluk" tuşunu kullanabilirsiniz. Oyuna 3. ve 4. kişiler de katılmak isterse; tuş kombinasyonunu "Options" bölümünden görebilir. "Gun Libary" bölümünden tüm silahları görebilir ve test edebilirsiniz. Arenada mücadele başlasın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Çok sevilen Taş Devri'nin turuncu gömlekli kahramanı Fred ... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz...