Pheus ve Köpeği Mor

Oyun Adı: Pheus ve Köpeği Mor

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un trafik kazası geçirmeden önce hayal ettiği tek birşey vardı; o da köpeği Mor ile birbirinden eğlenceli maceralara çıkmaktı. Yattığı hastanede bu hayali kuran ve bu şekilde eğlenceli bir oyun hazırlayan, Pheus ve Mor ile ikikisilikoyunlar.net'de muhteşem bir iki kişilik macera daha seni bekliyor!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile, ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra ana menüde "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, Pheus ve köpeği Mor'u çıkış kapısına ulaştırmak. Kapıları, butonları kullanarak açabilirsiniz. Bölümü geçebilmeniz için, birbirinize yardımcı olarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
Pheus:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mor:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"

Bölüm seçme ekranında, seçmek istediğiniz bölüm kapısına gelerek "S" tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; oyun esnasında, oynadığınız bölümü yeniden başlatmanız gerekirse "R" tuşunu kullanın. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlar ve görevleri sağdan sola şu şekilde; ilk buton ile ana menüye dönebilir veya bölüm seçme ekranına dönebilir, ikinci buton ile oyunun müziğini kapatabilir, üçüncü buton ile oyun seslerini kapatabilir ve dördüncü buton ile de oynadığınız bölümü yeniden başlatabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun oynamak için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Macera dolu bir <strong>iki kişilik </strong>oyunumuz daha sizlerle. Oyund... <p>Muhteşem bir savaş oyunu daha Oyun Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınıza ... <p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... Check your patients heartbeat, remove bullets from their body, reduce swellin... Save as many people as you can from the ship <p>Sünger Bob Süper Macera Oyunu ile harika dakikalar yaşamak ü... <p>Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun <st... <p>Oyun yüklenmesi tamamlanması ile gelen bölümden <strong>&qu... <p><em>Astronot kardeşlerin son görevi Yıldızlar Arası olarak devam ediy... Catch the bomb before it explode and destroy the city Help the bell boy to deliver their orders to the right floor by controling th... <p><em>Tanklar Savaşı oyununu hatırlıyor musun? Eğer hatırlamıyorsan, arama m...