Pheus ve Köpeği Mor

Oyun Adı: Pheus ve Köpeği Mor

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 205

Puan: 0.00

Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un trafik kazası geçirmeden önce hayal ettiği tek birşey vardı; o da köpeği Mor ile birbirinden eğlenceli maceralara çıkmaktı. Yattığı hastanede bu hayali kuran ve bu şekilde eğlenceli bir oyun hazırlayan, Pheus ve Mor ile ikikisilikoyunlar.net'de muhteşem bir iki kişilik macera daha seni bekliyor!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile, ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra ana menüde "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, Pheus ve köpeği Mor'u çıkış kapısına ulaştırmak. Kapıları, butonları kullanarak açabilirsiniz. Bölümü geçebilmeniz için, birbirinize yardımcı olarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
Pheus:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mor:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"

Bölüm seçme ekranında, seçmek istediğiniz bölüm kapısına gelerek "S" tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; oyun esnasında, oynadığınız bölümü yeniden başlatmanız gerekirse "R" tuşunu kullanın. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlar ve görevleri sağdan sola şu şekilde; ilk buton ile ana menüye dönebilir veya bölüm seçme ekranına dönebilir, ikinci buton ile oyunun müziğini kapatabilir, üçüncü buton ile oyun seslerini kapatabilir ve dördüncü buton ile de oynadığınız bölümü yeniden başlatabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun oynamak için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Harika Bomberman </strong>oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net... Use your Ninja power to attack the defender <p>Nerden geldiği belli olmayan kötülük taşı yaratıklar oluştu... Tablet ve akıllı telefonların vazgeçilmez oyunu Temple Run oyununu şimdi bilg... <p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Süper Kazı Makinesi Oyunu ile yeraltında harika bir macera sizleri be... <p>Ateş Çocuk ile maceraya hazır mısınız? Oyundaki kahramanımız Ateş &... Pit the presidency candidate in this boxing game <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... This is a real classic, simple and addictive. Just help the frog to cross the... <p>Ölümcül Komşular ile muhteşem bir macera başlamak üzer...