Pheus ve Köpeği Mor

Oyun Adı: Pheus ve Köpeği Mor

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un trafik kazası geçirmeden önce hayal ettiği tek birşey vardı; o da köpeği Mor ile birbirinden eğlenceli maceralara çıkmaktı. Yattığı hastanede bu hayali kuran ve bu şekilde eğlenceli bir oyun hazırlayan, Pheus ve Mor ile ikikisilikoyunlar.net'de muhteşem bir iki kişilik macera daha seni bekliyor!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile, ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra ana menüde "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, Pheus ve köpeği Mor'u çıkış kapısına ulaştırmak. Kapıları, butonları kullanarak açabilirsiniz. Bölümü geçebilmeniz için, birbirinize yardımcı olarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
Pheus:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mor:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"

Bölüm seçme ekranında, seçmek istediğiniz bölüm kapısına gelerek "S" tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; oyun esnasında, oynadığınız bölümü yeniden başlatmanız gerekirse "R" tuşunu kullanın. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlar ve görevleri sağdan sola şu şekilde; ilk buton ile ana menüye dönebilir veya bölüm seçme ekranına dönebilir, ikinci buton ile oyunun müziğini kapatabilir, üçüncü buton ile oyun seslerini kapatabilir ve dördüncü buton ile de oynadığınız bölümü yeniden başlatabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun oynamak için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Play Pong against the computer Protect Gotham City from criminals and crimes <p>Penguenlerle karşıda yer alan buzulu işgal etmeye çalışıyoruz. Worm... Check your patients heartbeat, remove bullets from their body, reduce swellin... <p>Hobo ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Çılgın kahramanımız H... <p>Dinamitçi maden avcımız ile birlikte değerli madenleri topluyoruz. ... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönü... This is a real classic, simple and addictive. Just help the frog to cross the... Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... <p>Sevdiği robot kaçırıldığı için sinirli olan robotu yönl...