Gerilla Savaşları

Oyun Adı: Gerilla Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman askerleri tarafından yok edildi. Bunun üzerine düşmana karşı harekete geçen çete lideri süper gerilla ile, muhteşem bir savaşa başlamaya hazır mısın? Tek kişilik veya iki kişilik olarak oynayabileceğin bu oyunda, heyecan dolu bir savaş seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak bilgilendirme pencerelerinin gösterimi başlayacaktır. "H" tuşuna basın. Menüde "W,S" ile yönlendirme yapabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, "H" tuşuna basarak seçim yapabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:


1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "J"
El bombası: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "3"
El bombası: "Enter"

Oyun esnasında "H" tuşu ile oyunu durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzda el bombaları veya füzeler ile yolunuz üzerinde bulunan engelleri yok edebilirsiniz. Düşman askerleri tarafından esir alınmış olan kızıl derilileri kurtararak ekstra puan kazanabilirsiniz.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Do you like Airplanes? Then this Flight Simulation is your game! Start your e... <p>Siber Cehennem 6 Oyunu ile müthiş bir aksiyona hazır mısınız? Dü... <p>Ateş Çocuk ile maceraya hazır mısınız? Oyundaki kahramanımız Ateş &... <p>İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön t... <p>Anayurt Savaşları Oyunu ile sahip olduğunuz topraklarda gözü ola... <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... <p>Küçük çocuk uykusundayken bir rüya gör&u... <p>Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan<strong> "Fleabag"... Play Pong against the computer <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... <p>Newton Kanunu Oyunu ile yerçekimsiz ortamda muhteşem bir mücad...