Gerilla Savaşları

Oyun Adı: Gerilla Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman askerleri tarafından yok edildi. Bunun üzerine düşmana karşı harekete geçen çete lideri süper gerilla ile, muhteşem bir savaşa başlamaya hazır mısın? Tek kişilik veya iki kişilik olarak oynayabileceğin bu oyunda, heyecan dolu bir savaş seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak bilgilendirme pencerelerinin gösterimi başlayacaktır. "H" tuşuna basın. Menüde "W,S" ile yönlendirme yapabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, "H" tuşuna basarak seçim yapabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:


1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "J"
El bombası: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "3"
El bombası: "Enter"

Oyun esnasında "H" tuşu ile oyunu durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzda el bombaları veya füzeler ile yolunuz üzerinde bulunan engelleri yok edebilirsiniz. Düşman askerleri tarafından esir alınmış olan kızıl derilileri kurtararak ekstra puan kazanabilirsiniz.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda uzaylılar gezegenler arasında gezinti yaparken kötü u... Build up the level of your stick character in this RPG Mixing the ice with bubbles <p><em>Tanklar Savaşı oyununu hatırlıyor musun? Eğer hatırlamıyorsan, arama m... <p><em>Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun &u... <p>Çöp Adam macera oyunumuzun yeni çıkan 3. serisinde bizl... Click on the head and score points <p>Panda Uzaylılara Karşı oyunu ile gökyüzünde çılgın b... <p>Kaos Savaşçıları 2 Oyunu ile bugüne kadar oynamadığınız kadar ... <p>Uzaylı Saldırı Takımı 2 ile süper ötesi bir macera kaldığı yerde... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium.