Gerilla Savaşları

Oyun Adı: Gerilla Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman askerleri tarafından yok edildi. Bunun üzerine düşmana karşı harekete geçen çete lideri süper gerilla ile, muhteşem bir savaşa başlamaya hazır mısın? Tek kişilik veya iki kişilik olarak oynayabileceğin bu oyunda, heyecan dolu bir savaş seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak bilgilendirme pencerelerinin gösterimi başlayacaktır. "H" tuşuna basın. Menüde "W,S" ile yönlendirme yapabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, "H" tuşuna basarak seçim yapabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:


1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "J"
El bombası: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "3"
El bombası: "Enter"

Oyun esnasında "H" tuşu ile oyunu durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzda el bombaları veya füzeler ile yolunuz üzerinde bulunan engelleri yok edebilirsiniz. Düşman askerleri tarafından esir alınmış olan kızıl derilileri kurtararak ekstra puan kazanabilirsiniz.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Eski televizyon karakterlerinden biri olan Ultraman ile, uzayın derinlikle... Save as many people as you can from the ship Complete the missions in your trusted helicopter <p>Küçük Kral adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.... <p>Uzaylı Böcekler ile Savaş Oyunu ile yeni bir gezegende aksiyon dolu b... <p>Newton Kanunu Oyunu ile yerçekimsiz ortamda muhteşem bir mücad... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>Farklı gezegenden gelen bu canavarlar ile birlikte maceralara atılmaya haz... <p>Regular Show Rigby'nin Macerası ile heyecan dolu bir macera oyunu sizi... <p>Daha önceleri iki kişilik sürümünü yayınladığımız... <p>Hobo ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Çılgın kahramanımız H... <p>Cesur Sincap Oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır mıs...