Gerilla Savaşları

Oyun Adı: Gerilla Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman askerleri tarafından yok edildi. Bunun üzerine düşmana karşı harekete geçen çete lideri süper gerilla ile, muhteşem bir savaşa başlamaya hazır mısın? Tek kişilik veya iki kişilik olarak oynayabileceğin bu oyunda, heyecan dolu bir savaş seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak bilgilendirme pencerelerinin gösterimi başlayacaktır. "H" tuşuna basın. Menüde "W,S" ile yönlendirme yapabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, "H" tuşuna basarak seçim yapabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:


1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "J"
El bombası: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "3"
El bombası: "Enter"

Oyun esnasında "H" tuşu ile oyunu durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzda el bombaları veya füzeler ile yolunuz üzerinde bulunan engelleri yok edebilirsiniz. Düşman askerleri tarafından esir alınmış olan kızıl derilileri kurtararak ekstra puan kazanabilirsiniz.

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zombi Avcısı Kuru Kafa Oyunu ile süper bir aksiyon sizi bekliyor. Zom... <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... <p>Boxhead oyun serisinin 4.oyunu bizlere <strong>2 kişi </strong>oynama fırs... <p>Oyunu tek kişi oynadığınız takdirde oyunda macınız ağaçta asılı ola... <p>SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan macera... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... You play as Spartacus, as legend says: a true warrior fighting his freedom ou... Jackie Chan fighting game Use the arrow keys to move the ball around but beware of various changing fac... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... <p>Uzay Arenası 2 Oyunu ile uzayın derinliklerinde süper bir aksiyona ha...