Ateş ve Su 8

Oyun Adı: Ateş ve Su 8

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 235

Puan: 0.00

Flash oyun severler müjde! Ateş oğlan ve Su kızın yepyeni bölümü şimdi ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Kahramanlarımız daha önce orman tapınağında, ışık tapınağı ve buz tapınağı gibi yerlerde birçok macera yaşadılar. Şimdi ise Kristal tapınağında uzun bir maceraya başlayan kahramanlarımızın yardımına ihtiyacı var. Ateş oğlan ve Buz kız ile heyecan dolu bir oyun daha seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın. Ana menüde "Play" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranını açın. Bölüm seçme ekranında, "Number of Levels" butonunun üstüne gelerek, bölümlerin sayılarını görebilirsiniz. "Show Time" butonunun üstüne gelerek bölümlerin en iyi bitirilme sürelerini görebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Ateş oğlan:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

Su kız:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Ateş ve Su oyununun yepyeni bölümü kristal tapınağı ile, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mafya hesaplaşması oyunumuzun 2. serisinde arabamız ile karşımıza ç... <p>Uzaylı Saldırı Takımı 2 ile süper ötesi bir macera kaldığı yerde... <p><em>Arkadaşınla birlikte ayrı dünyalarda sıkışıp kaldın. Birbirinizi ... <p>Zombi Avcısı Kuru Kafa Oyunu ile süper bir aksiyon sizi bekliyor. Zom... <p><em>Şövalyeler arenaya! Süper bir müsabaka sizleri bekliyor... <p>Tuzağa düşmüş olan yalnız adamımızı kontrol ederek engelleri aşm... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... <p>Robotlar Savaşı ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Galaksiler ar... <p>Bazuka çocuk oyunumuzda eğlenceli, bilinmeyen tuzaklı yollarda mace... <p>Cesur Pilot Oyunu ile kahramanca uçmaya ne dersiniz? Bu harika mace... <p>Uzaylı Saldırı Takımı savaşa hazır! İşgalci uzaylılara karşı müthiş b... Destroy enemy space craft and cannons in space. Pickup the rare power-up for ...