Ateş ve Su 8

Oyun Adı: Ateş ve Su 8

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Flash oyun severler müjde! Ateş oğlan ve Su kızın yepyeni bölümü şimdi ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Kahramanlarımız daha önce orman tapınağında, ışık tapınağı ve buz tapınağı gibi yerlerde birçok macera yaşadılar. Şimdi ise Kristal tapınağında uzun bir maceraya başlayan kahramanlarımızın yardımına ihtiyacı var. Ateş oğlan ve Buz kız ile heyecan dolu bir oyun daha seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın. Ana menüde "Play" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranını açın. Bölüm seçme ekranında, "Number of Levels" butonunun üstüne gelerek, bölümlerin sayılarını görebilirsiniz. "Show Time" butonunun üstüne gelerek bölümlerin en iyi bitirilme sürelerini görebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Ateş oğlan:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

Su kız:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Ateş ve Su oyununun yepyeni bölümü kristal tapınağı ile, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... Stay on the wire and don <p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... <p>Zombi Ormanı Oyunu ile zombilerle dolu bir ormanda uyanan kahramanımıza ya... <p>Oyun yüklendikten sonra "<strong>START GAME</strong>" ... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor.... <p>Patlayıcı Takımı ile heyecan verici dakikalar sizleri bekliyor. Patlayıcı ... Click on the head and score points <p>Harika bir macera oyunu oynamaya hazır mısınız? Işık Macerası adındaki bu ... <p>Küçük hamstera yardımcı olarak ona bu zorlu macerada boyu... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... Collect gold and other treasure while staying away from piranha-infested wate...