Ateş ve Su 8

Oyun Adı: Ateş ve Su 8

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 221

Puan: 0.00

Flash oyun severler müjde! Ateş oğlan ve Su kızın yepyeni bölümü şimdi ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Kahramanlarımız daha önce orman tapınağında, ışık tapınağı ve buz tapınağı gibi yerlerde birçok macera yaşadılar. Şimdi ise Kristal tapınağında uzun bir maceraya başlayan kahramanlarımızın yardımına ihtiyacı var. Ateş oğlan ve Buz kız ile heyecan dolu bir oyun daha seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın. Ana menüde "Play" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranını açın. Bölüm seçme ekranında, "Number of Levels" butonunun üstüne gelerek, bölümlerin sayılarını görebilirsiniz. "Show Time" butonunun üstüne gelerek bölümlerin en iyi bitirilme sürelerini görebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Ateş oğlan:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

Su kız:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Ateş ve Su oyununun yepyeni bölümü kristal tapınağı ile, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>En favori anime savaşçılarının toplandığı Çizgi Kahraman... <p>Tankınızı alın ve ilginç labirentler içinde karşılıklı ka&cc... <p>Hırsız Prens 2 çıktı! Macera tüm hızıyla kaldığı yerden devam ... <p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... <p><strong>Belalı Balon Avcıları 3.serisi</strong> ile yeni bölümle... <p>Serüvenler Adası sizi bekliyor! Muhteşem bir macera oyunu sunan Oyun ... Collect crystals and crush boogies to score points. <p>İki mini tank bu oyunda birbirleri ile savaşıyor. Ayrıca harita random ate... <p>Sevimli okçular oyunu yüklendikten sonra "<strong>Click T... Control the GYR Ball in multiple terrains without falling off the boundary <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... If you love a nice fun game of Mini Golf but don't always have time to get ou...