Ateş ve Su 8

Oyun Adı: Ateş ve Su 8

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 211

Puan: 0.00

Flash oyun severler müjde! Ateş oğlan ve Su kızın yepyeni bölümü şimdi ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Kahramanlarımız daha önce orman tapınağında, ışık tapınağı ve buz tapınağı gibi yerlerde birçok macera yaşadılar. Şimdi ise Kristal tapınağında uzun bir maceraya başlayan kahramanlarımızın yardımına ihtiyacı var. Ateş oğlan ve Buz kız ile heyecan dolu bir oyun daha seni bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın. Ana menüde "Play" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranını açın. Bölüm seçme ekranında, "Number of Levels" butonunun üstüne gelerek, bölümlerin sayılarını görebilirsiniz. "Show Time" butonunun üstüne gelerek bölümlerin en iyi bitirilme sürelerini görebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Ateş oğlan:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

Su kız:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Ateş ve Su oyununun yepyeni bölümü kristal tapınağı ile, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Seneler ilerledi ve yıl <strong>2112</strong>'ye geldi ama kardeşlik b... <p>Adventure Time Jake'in Zor Görevi adlı oyunda kahramanımız Jake&#... Jump over sheep to get points. <p>Adventure Time Fionna Dövüşüyor ile eğlenceli bir macera oy... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... Ready for some air action? As one of the last surviving people in this apocal... Use your paddle to deflect the ball <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p>Evrenin çeşitli yerlerinde çeşitli canavar ve varlıklara kar... Collect crystals and crush boogies to score points. Stay on the wire and don