İki Kişilik Macera 2

Oyun Adı: İki Kişilik Macera 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 208

Puan: 0.00

İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikikisilikoyunlar.net'de sizlerle buluşuyor. Artık oyun online oynanabilme desteği de sunuyor.  Koşu yarışlarını kazanarak para ve puan kazanabilir, kazandığınız para ve puan ile hem karakterinizi geliştirebilir, hemde seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayın. Oyunu ziyaretçi modunda oynamak istiyorsanız, "Play As Guest" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. "Single Play" butonuna ve daha sonra "Campaign" butonuna tıklayın. 


Oyunu 2 kişi oynamak için 2. aşamaya  ulaşmanız gerekmektedir.

2. seviyeye ulaştıktan sonra "Multiplayer" butonuna tıklayarak menüye gidebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan listeden yarışmak istediğiniz karakteri seçin. Açılan bilgilendirme penceresinde bulunan "Yes" butonuna tıklayarak oyuncu ile birlikte lobiye geçebilirsiniz. Sonrasında "Ready" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ya da "v.s." butonuna tıklayarak otomatik olarak biriyle eşleşebilirsiniz.


Oyunun anamenüsünde bulunan "Runner" bölümüne  tıklayarak, kahramanınızın görüntüsünü, kıyafetlerini "Ok İşaretlerini" kullanarak ayarlayabilirsiniz.
Oyun Tuşları:
Yön Verme: "Yön(Ok) Tuşları
"

Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Önemli: Oyun açılmıyorsa "Tekrar Oyna" butonuna tıkl... Help the bell boy to deliver their orders to the right floor by controling th... <p>Lego Star Wars 3 Oyunu ile süper anlar sizleri bekliyor! Star Wars ka... Pit the presidency candidate in this boxing game Use your Ninja power to attack the defender <p>Two cubes where are in the space, which one of them belongs to your friend... <p>Havada <strong>it dalaşı </strong>yapan uçakların aksiyon dolu sahn... <p>Dev Yengecin Peşinde ile süper ötesi bir kovalamaca için ... <p>Küçük hamstera yardımcı olarak ona bu zorlu macerada boyu... <p>Cesur Sincap Oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır mıs... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe...