İki Kişilik Macera 2

Oyun Adı: İki Kişilik Macera 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 199

Puan: 0.00

İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikikisilikoyunlar.net'de sizlerle buluşuyor. Artık oyun online oynanabilme desteği de sunuyor.  Koşu yarışlarını kazanarak para ve puan kazanabilir, kazandığınız para ve puan ile hem karakterinizi geliştirebilir, hemde seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayın. Oyunu ziyaretçi modunda oynamak istiyorsanız, "Play As Guest" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. "Single Play" butonuna ve daha sonra "Campaign" butonuna tıklayın. 


Oyunu 2 kişi oynamak için 2. aşamaya  ulaşmanız gerekmektedir.

2. seviyeye ulaştıktan sonra "Multiplayer" butonuna tıklayarak menüye gidebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan listeden yarışmak istediğiniz karakteri seçin. Açılan bilgilendirme penceresinde bulunan "Yes" butonuna tıklayarak oyuncu ile birlikte lobiye geçebilirsiniz. Sonrasında "Ready" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ya da "v.s." butonuna tıklayarak otomatik olarak biriyle eşleşebilirsiniz.


Oyunun anamenüsünde bulunan "Runner" bölümüne  tıklayarak, kahramanınızın görüntüsünü, kıyafetlerini "Ok İşaretlerini" kullanarak ayarlayabilirsiniz.
Oyun Tuşları:
Yön Verme: "Yön(Ok) Tuşları
"

Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Vahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese ... <p>Timsah Kral ile şimdi harika bir macera başlamak üzere, ekranlarınızı... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... <p>Gemiyi Kurtar adlı oyunda heyecan dolu dakikalar yaşamaya ne dersiniz? Oyu... Are you looking for a nice little adventure game to go through with ease? Poi... <p>Dünyaya saldıran uzaylılara karşı mücadele etmenin tam sırası. P... <p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ... An addictive game where you must collect the kids to stretch your limo. Hit a... <p>Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ... <p>Daha önceleri iki kişilik sürümünü yayınladığımız... Jackie Chan fighting game <p>Kulede 2  kafadarın omuz omuza çeşitli düşmanlar ile m&uu...