İki Kişilik Macera 2

Oyun Adı: İki Kişilik Macera 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 227

Puan: 0.00

İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikikisilikoyunlar.net'de sizlerle buluşuyor. Artık oyun online oynanabilme desteği de sunuyor.  Koşu yarışlarını kazanarak para ve puan kazanabilir, kazandığınız para ve puan ile hem karakterinizi geliştirebilir, hemde seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayın. Oyunu ziyaretçi modunda oynamak istiyorsanız, "Play As Guest" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. "Single Play" butonuna ve daha sonra "Campaign" butonuna tıklayın. 


Oyunu 2 kişi oynamak için 2. aşamaya  ulaşmanız gerekmektedir.

2. seviyeye ulaştıktan sonra "Multiplayer" butonuna tıklayarak menüye gidebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan listeden yarışmak istediğiniz karakteri seçin. Açılan bilgilendirme penceresinde bulunan "Yes" butonuna tıklayarak oyuncu ile birlikte lobiye geçebilirsiniz. Sonrasında "Ready" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ya da "v.s." butonuna tıklayarak otomatik olarak biriyle eşleşebilirsiniz.


Oyunun anamenüsünde bulunan "Runner" bölümüne  tıklayarak, kahramanınızın görüntüsünü, kıyafetlerini "Ok İşaretlerini" kullanarak ayarlayabilirsiniz.
Oyun Tuşları:
Yön Verme: "Yön(Ok) Tuşları
"

Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun yüklenmesi tamamlanması ile gelen bölümden <strong>&qu... <p>Eğlenceli kedi savaşları oyununa hoşgeldiniz. "<strong>Play</strong>&... <p>Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun <st... <p>Savaş oyunu tutkunları, <strong>Kafa Savaşçılar</strong> tam size g... <p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Küçük Salyangoz 8 Oyunu ile macera kaldığı yerden devam e... <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Hayal Gücü Macerası ile süper ötesi bir macera sizi be... <p>Muhteşem bir savaş oyunu daha Oyun Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınıza ... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro... <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed...