Harika Bomberman 5

Oyun Adı: Harika Bomberman 5

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 484

Puan: 5.00

Harika Bomberman oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net sitesinde devam ediyor. Yenilenmiş savaş haritaları, yeni silahlar ve birbirinden farklı sürprizler sizii Harika Bomberman 5'te bekliyor... İster 2 kişilik istersen tek kişi oynayabileceğiniz bu oyunda maceralar sizlere bekliyor.

Oyun Tuşları:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Bomba bırakma: "Space(Boşluk)"

Not: Tek kişi oynuyorsanız "W,A,S,D" tuşlarını dilerseniz yönlendirmede kullanabilirsiniz.
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "Enter"

Oynamak istediğiniz kısmı seçdikten sonra, "Players" kısmından oyunu iki kişilik mi  yoksa tek kişilik mi oynayacağınızı belirleyebilir, "Enemies" kısmından kaç adet düşmanınızın olmasını belirleyebilir, "Levels" kısmından kaç bölüm olmasını ayarlayabilir, "Arena" kısmından, oyunu oynamak istediğiniz haritayı belirleyebilir ve "Difficulty" kısmından "Easy(Kolay), Normal(Normal), Hard(Zor)" olmak üzere üç çeşit zorluk seviyesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kumandanlar çarpışması oyunumuzda new game seçeneğini se&cce... <p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ... <p>Zombi Avcısı 2 çıktı! Süper ötesi bir macera oyununa kald... <p>Küçük çocuk uykusundayken bir rüya gör&u... Fight some bad stickman. <p>Elmasları koru oyunumuzun 3. serisinde hedefimiz elmasları düşman yar... Lamb Chop Drop is a fast action skydiving game where you must control Lamb Ch... <p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p>Oyunu tek kişi oynadığınız takdirde oyunda macınız ağaçta asılı ola... <p>Newton Kanunu Oyunu ile yerçekimsiz ortamda muhteşem bir mücad... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium.