Harika Bomberman 5

Oyun Adı: Harika Bomberman 5

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 475

Puan: 5.00

Harika Bomberman oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net sitesinde devam ediyor. Yenilenmiş savaş haritaları, yeni silahlar ve birbirinden farklı sürprizler sizii Harika Bomberman 5'te bekliyor... İster 2 kişilik istersen tek kişi oynayabileceğiniz bu oyunda maceralar sizlere bekliyor.

Oyun Tuşları:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Bomba bırakma: "Space(Boşluk)"

Not: Tek kişi oynuyorsanız "W,A,S,D" tuşlarını dilerseniz yönlendirmede kullanabilirsiniz.
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "Enter"

Oynamak istediğiniz kısmı seçdikten sonra, "Players" kısmından oyunu iki kişilik mi  yoksa tek kişilik mi oynayacağınızı belirleyebilir, "Enemies" kısmından kaç adet düşmanınızın olmasını belirleyebilir, "Levels" kısmından kaç bölüm olmasını ayarlayabilir, "Arena" kısmından, oyunu oynamak istediğiniz haritayı belirleyebilir ve "Difficulty" kısmından "Easy(Kolay), Normal(Normal), Hard(Zor)" olmak üzere üç çeşit zorluk seviyesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ortalığı kasıp kavuran efsane çizgi film serisi "<strong>Ultra... <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek... <p>Pastırma dükkanına dalan domuzu kontrol ederek pastırmalara erişmeye ... <p>Uzay Arenası 2 Oyunu ile uzayın derinliklerinde süper bir aksiyona ha... <p>Masasında bilgisayarı ile uğraşan çocuk, pencerede bir gariplik far... <p>Çöp Adam macera oyunumuzun yeni çıkan 3. serisinde bizl... <p>Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların ha... The world is coming to an end. The time of dinosaur extinction is upon the wo... <p>Ölümcül Ray 4 Oyunu ile madende süper bir heyecan fırt... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... <p>Kaleyi Koru ile eğlenceli bir savaş oyunu daha karşınızda. Düşmanlar ... <p>SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan macera...