Harika Bomberman 5

Oyun Adı: Harika Bomberman 5

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 466

Puan: 5.00

Harika Bomberman oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net sitesinde devam ediyor. Yenilenmiş savaş haritaları, yeni silahlar ve birbirinden farklı sürprizler sizii Harika Bomberman 5'te bekliyor... İster 2 kişilik istersen tek kişi oynayabileceğiniz bu oyunda maceralar sizlere bekliyor.

Oyun Tuşları:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Bomba bırakma: "Space(Boşluk)"

Not: Tek kişi oynuyorsanız "W,A,S,D" tuşlarını dilerseniz yönlendirmede kullanabilirsiniz.
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "Enter"

Oynamak istediğiniz kısmı seçdikten sonra, "Players" kısmından oyunu iki kişilik mi  yoksa tek kişilik mi oynayacağınızı belirleyebilir, "Enemies" kısmından kaç adet düşmanınızın olmasını belirleyebilir, "Levels" kısmından kaç bölüm olmasını ayarlayabilir, "Arena" kısmından, oyunu oynamak istediğiniz haritayı belirleyebilir ve "Difficulty" kısmından "Easy(Kolay), Normal(Normal), Hard(Zor)" olmak üzere üç çeşit zorluk seviyesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Learn how to fly and maneuver the plane. Engage in the different missions. Th... <p>Kızgın Tır Savaş ile aksiyon dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Heyecanın... <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... <p>Hırsız Stanley oyunu ile harika bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ekran... Click on as many <p>Generaller dünyayı basan uzaylılar ve yaratıklara karşı birlik olmuş ... <p>Antik gezegenlerden birinde kendi kalenizi korumak için silahları k... <p>Gölge Haydut oyunumuzun 2. serisinde kötü kralın askerleri ... Play Pong against the computer <p>Çizgi filmlerden ve oyunlardan tanıdığımız süper kahramanlar b... <p>Zıpla Şövalye ile sıradışı bir macera oyununa şahit olacaksınız. Ejde... Super Fighter is a great fighting game with nice moves