Su Balonları

Oyun Adı: Su Balonları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 156

Puan: 0.00

Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaşının verdiği heyecanı ve zevki, diğer oyunlarda bulamazsınız. Biz de bu yüzden size su torbalarıyla dolu bir oyun sunuyoruz. Üstelik ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

"START GAME" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. COMPUTER", iki kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. A FRIEND" butonuna tıklayın. Oyun, "MOUSE" ile oynanmaktadır. Ekranda boş bir yere sol tıklayın ve atış hızıyla yüksekliğini ayarlayıp bırakın.

Oyunda rakibini iki kere vurmayı başaran, galip gelmektedir. Açınızı iyi ayarlayın ki, su torbası ıskalamasın. Oyun esnasında sağ üst köşedeki "MENU" butonuyla oyunu duraklatabilir, ayarları açabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeş... <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed... <p>Eğlenceli ve zorlu maceralara ortak olan pijamalı çocuk oyununun 2.... <p>Eğlenceli kedi savaşları oyununa hoşgeldiniz. "<strong>Play</strong>&... <p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... <p>Panda Uzaylılara Karşı oyunu ile gökyüzünde çılgın b... Smash the ugly caterpillar as they appear. <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye... <p><strong>Avatar kale savaşları</strong> macerası 2.seri ile devam ediyor. &...