Su Balonları

Oyun Adı: Su Balonları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaşının verdiği heyecanı ve zevki, diğer oyunlarda bulamazsınız. Biz de bu yüzden size su torbalarıyla dolu bir oyun sunuyoruz. Üstelik ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

"START GAME" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. COMPUTER", iki kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. A FRIEND" butonuna tıklayın. Oyun, "MOUSE" ile oynanmaktadır. Ekranda boş bir yere sol tıklayın ve atış hızıyla yüksekliğini ayarlayıp bırakın.

Oyunda rakibini iki kere vurmayı başaran, galip gelmektedir. Açınızı iyi ayarlayın ki, su torbası ıskalamasın. Oyun esnasında sağ üst köşedeki "MENU" butonuyla oyunu duraklatabilir, ayarları açabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>Dünya Boyu Savaş Oyunu ile devletler birbirlerine savaş ilan ediyor v... <p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Son zamanların en gözde oyunlarından<strong> Arenada Çatışma</... <p>Evrenin çeşitli yerlerinde çeşitli canavar ve varlıklara kar... Üstten bir bakış açısına sahip olacağınız bir platformda, sahip olduğunuz kar... <p><em>Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki ... <p><em>Astronot kardeşlerin son görevi Yıldızlar Arası olarak devam ediy... <p>Zıpla Şövalye ile sıradışı bir macera oyununa şahit olacaksınız. Ejde... <p>Okulda Macera ile sıradışı bir macera oyunu sizi bekliyor. Oyundaki kahram... <p>Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan<strong> "Fleabag"... Santa fighting game