Su Balonları

Oyun Adı: Su Balonları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaşının verdiği heyecanı ve zevki, diğer oyunlarda bulamazsınız. Biz de bu yüzden size su torbalarıyla dolu bir oyun sunuyoruz. Üstelik ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

"START GAME" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. COMPUTER", iki kişi oynamak istiyorsanız "PLAY VS. A FRIEND" butonuna tıklayın. Oyun, "MOUSE" ile oynanmaktadır. Ekranda boş bir yere sol tıklayın ve atış hızıyla yüksekliğini ayarlayıp bırakın.

Oyunda rakibini iki kere vurmayı başaran, galip gelmektedir. Açınızı iyi ayarlayın ki, su torbası ıskalamasın. Oyun esnasında sağ üst köşedeki "MENU" butonuyla oyunu duraklatabilir, ayarları açabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Lamb Chop Drop is a fast action skydiving game where you must control Lamb Ch... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro... <p><em>Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki ... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... Avoid the little green balls that come out of the explosions <p>Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara kar... Protect Gotham City from criminals and crimes <p>Oyunumuz oldukça <strong>heyecanlı.</strong> İnternet üzerinde... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... <p>Maceracı Şövalye ile harika vakit geçireceksiniz. Oyundaki kah... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum... Play as Indiana Jones and try to find the the lost treasure of Pharaoh. Obvio...