Robot Zırh

Oyun Adı: Robot Zırh

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara karşı korumanız gerekiyor. Bu hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Efsane "Battle City" atari oyunundan esinlenerek yapılmış olan bu oyunda, iki kişilik versiyon da mevcut.

Oyun açıldıktan sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Ateş Etme: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "Q"

Oyunun tek kişilik versiyonunda oyuncu, "L" tuşu yerine "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu kullanmaktadır. Yanıp sönen yaratıkları öldürdüğünüzde bonuslar çıkacaktır. Bu bonusları alarak ekstradan can kazanabilir, evinizin çevresini demirle örebilir, hızlanabilir veya ateşinizi güçlendirebilirsiniz. Puanınızı, can sayınızı ve oynadığınız bölümdeki kalan düşman sayısını, ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz. Evinize dikkat etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gumball Kardeşliği ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekran başı... <p>Ben 10 Alien Unlock adlı oyunda nefes kesen bir serüven sizi bekliyor... Whack the boss in this version of the classic arcade Stay on the wire and don <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>Su Altı Macerası ile eğlenceli bir serüvene hazır mısınız? Su altında... Click on as many <p>Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaş... <p>Sevdiği robot kaçırıldığı için sinirli olan robotu yönl... Let your cuddly little raccoon jump up to the sky in Jump Up! - the endless j... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Anayurt Savaşları Oyunu ile sahip olduğunuz topraklarda gözü ola...