Robot Zırh

Oyun Adı: Robot Zırh

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 167

Puan: 0.00

Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara karşı korumanız gerekiyor. Bu hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Efsane "Battle City" atari oyunundan esinlenerek yapılmış olan bu oyunda, iki kişilik versiyon da mevcut.

Oyun açıldıktan sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Ateş Etme: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "Q"

Oyunun tek kişilik versiyonunda oyuncu, "L" tuşu yerine "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu kullanmaktadır. Yanıp sönen yaratıkları öldürdüğünüzde bonuslar çıkacaktır. Bu bonusları alarak ekstradan can kazanabilir, evinizin çevresini demirle örebilir, hızlanabilir veya ateşinizi güçlendirebilirsiniz. Puanınızı, can sayınızı ve oynadığınız bölümdeki kalan düşman sayısını, ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz. Evinize dikkat etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... <p>Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaş... <p>Komando Gücü Oyunu ile aksiyon fırtınası evlerinize geliyor. Bir... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... <p>Bu canavar balıklar daha fazla okyanusların diplerinde yaşamak istemiyorla... <p>Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranla... Timed the position and the height and let the dog catch the frisbee <p>Uzaylı Büyük Kaçış Oyunu ile sevimli dostumuz uzaylıya ev... <p>Kayıp Ada adlı oyunda harika dakikalar sizi bekliyor. Oyundaki kahramanımı... Santa fighting game