Robot Zırh

Oyun Adı: Robot Zırh

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara karşı korumanız gerekiyor. Bu hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Efsane "Battle City" atari oyunundan esinlenerek yapılmış olan bu oyunda, iki kişilik versiyon da mevcut.

Oyun açıldıktan sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Ateş Etme: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "Q"

Oyunun tek kişilik versiyonunda oyuncu, "L" tuşu yerine "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu kullanmaktadır. Yanıp sönen yaratıkları öldürdüğünüzde bonuslar çıkacaktır. Bu bonusları alarak ekstradan can kazanabilir, evinizin çevresini demirle örebilir, hızlanabilir veya ateşinizi güçlendirebilirsiniz. Puanınızı, can sayınızı ve oynadığınız bölümdeki kalan düşman sayısını, ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz. Evinize dikkat etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ben 10 Alien Unlock adlı oyunda nefes kesen bir serüven sizi bekliyor... Click on as many Slash on enemies that blocked your way to their boss! Ready for some air action? As one of the last surviving people in this apocal... <p>Kahramanımızın sevgilisi uzaylılar tarafından kaçırıldı ve kurtarma... <p>Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun <st... <p>Süper Köpek harekete geçiyor ve en yakın arkadaşını kurta... <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... An addictive game where you must collect the kids to stretch your limo. Hit a... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Kahraman Robotlar harekete geçiyorlar ve amansız bir savaşa başlıyo... <p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe...