Robot Zırh

Oyun Adı: Robot Zırh

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 202

Puan: 0.00

Evinizin bulunduğu yeri ilginç yaratıklar bastı. Evinizi onlara karşı korumanız gerekiyor. Bu hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak. Efsane "Battle City" atari oyunundan esinlenerek yapılmış olan bu oyunda, iki kişilik versiyon da mevcut.

Oyun açıldıktan sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Ateş Etme: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "Q"

Oyunun tek kişilik versiyonunda oyuncu, "L" tuşu yerine "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu kullanmaktadır. Yanıp sönen yaratıkları öldürdüğünüzde bonuslar çıkacaktır. Bu bonusları alarak ekstradan can kazanabilir, evinizin çevresini demirle örebilir, hızlanabilir veya ateşinizi güçlendirebilirsiniz. Puanınızı, can sayınızı ve oynadığınız bölümdeki kalan düşman sayısını, ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz. Evinize dikkat etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Make Bob jump only on the food he like <p>Şovalyeler tarafından korunana inekleri çalmaya çalışacağımı... <p>Ajan çocuk oyunumuzun 2. serisinde maceraya kaldığımız yerden devam... Jump on the dorks to get their drinks. <p>Sevimli kızımız Alice ile birlikte onun dünyasında maceralara hazırmı... <p>Son zamanların en gözde oyunlarından<strong> Arenada Çatışma</... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... Catch the bomb before it explode and destroy the city It is the battle between cat and dot. <p>Süper Savaşçılar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! ... <p>Dev Yengecin Peşinde ile süper ötesi bir kovalamaca için ... <p>Gölge Haydut oyunumuzun 2. serisinde kötü kralın askerleri ...