Yıldız Savaşları

Oyun Adı: Yıldız Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman gemileriyle zorlu savaşlara ne dersiniz? Sadece tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabildiğiniz bu oyunda kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. "1P KEYBOARD" butonu ile tek kişilik klavyeli oyun, "1P MOUSE" butonu ile de yine tek kişilik mouse (fare) ile oynanan oyun açabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR", "Z", "Y" veya "INSERT"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "MOUSE (FARE)"
Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun esnasında patlattığınız büyük gemilerden düşen bonusları alarak farklı silahlara sahip olabilirsiniz. Puanlarınızı ekranın üstündeki göstergelerden, enerji durumunuzu da ekranın altındaki göstergelerden takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gölge Haydut oyunumuzun 2. serisinde kötü kralın askerleri ... <p>Steven Universe Keçi Muhafızı ile müthiş bir macera başlamak &... <p><em>En favori anime savaşçılarının toplandığı Çizgi Kahraman... Eliminate all alien ships at all cost Use the ball to hit the brick and let them disappear. When the ball fall, cat... <p>Kahraman Robotlar harekete geçiyorlar ve amansız bir savaşa başlıyo... <p>Küçük hamstera yardımcı olarak ona bu zorlu macerada boyu... Throws snow balls at enemies to turn them into huge snowballs and then kick t... <p>Oyunu tek kişi oynadığınız takdirde oyunda macınız ağaçta asılı ola... <p>Dragon prensesimiz ile topraklarımızı korumaya çalışacağız. Üs... <p>Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların ha... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro...