Yıldız Savaşları

Oyun Adı: Yıldız Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman gemileriyle zorlu savaşlara ne dersiniz? Sadece tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabildiğiniz bu oyunda kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. "1P KEYBOARD" butonu ile tek kişilik klavyeli oyun, "1P MOUSE" butonu ile de yine tek kişilik mouse (fare) ile oynanan oyun açabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR", "Z", "Y" veya "INSERT"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "MOUSE (FARE)"
Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun esnasında patlattığınız büyük gemilerden düşen bonusları alarak farklı silahlara sahip olabilirsiniz. Puanlarınızı ekranın üstündeki göstergelerden, enerji durumunuzu da ekranın altındaki göstergelerden takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Adventure Time Finn Fırlatmaca ile süper ötesi bir macera oyunu ... <p>Önemli: Oyun açılmıyorsa "Tekrar Oyna" butonuna tıkl... Help the bell boy to deliver their orders to the right floor by controling th... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... <p>Çılgın Aşçı Zombilere Karşı Oyunu ile zombilere karşı amansı... <p>Anayurt Savaşları Oyunu ile sahip olduğunuz topraklarda gözü ola... <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... <p>Siber Cehennem 6 Oyunu ile müthiş bir aksiyona hazır mısınız? Dü... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Sevimli kızımız Alice ile birlikte onun dünyasında maceralara hazırmı... <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye...