Yıldız Savaşları

Oyun Adı: Yıldız Savaşları

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman gemileriyle zorlu savaşlara ne dersiniz? Sadece tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabildiğiniz bu oyunda kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. "1P KEYBOARD" butonu ile tek kişilik klavyeli oyun, "1P MOUSE" butonu ile de yine tek kişilik mouse (fare) ile oynanan oyun açabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR", "Z", "Y" veya "INSERT"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "MOUSE (FARE)"
Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun esnasında patlattığınız büyük gemilerden düşen bonusları alarak farklı silahlara sahip olabilirsiniz. Puanlarınızı ekranın üstündeki göstergelerden, enerji durumunuzu da ekranın altındaki göstergelerden takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sünger Bob Süper Macera Oyunu ile harika dakikalar yaşamak ü... <p>Ajan çocuk oyunumuzun 2. serisinde maceraya kaldığımız yerden devam... Jump over sheep to get points. <p>Anayurt Savaşları Oyunu ile sahip olduğunuz topraklarda gözü ola... <p>Çizgi filmlerden ve oyunlardan tanıdığımız süper kahramanlar b... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... Evil bouncing balls are trying to take over the world, you have to stop them. <p>Vampirin yiyecek avına gitmesinde yardımcı olmalı ve onun bu zorlu macerad... <p>Lego Star Wars 3 Oyunu ile süper anlar sizleri bekliyor! Star Wars ka... <p>Arkadaşımla kaçış oyunumuzun 2. serisinde karakterlerden birini y&o... <p>Et peşinden maceralara atılan bu iki dinazorun 2. serisinde bizleri yeni m... <p>Maceracının Kabusu ile süper ötesi bir macera oyunu oynamaya ne ...