Gooly'nin Macerası

Oyun Adı: Gooly'nin Macerası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların hayatta kalabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Onları kurtarmak için daha ne bekliyorsunuz?

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirleyin. Daha sonra hangi bölümde oynamak istiyorsanız o bölümü seçin ve zorlu bir mücadeleye hazır olun. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Sağdan, soldan, yukarıdan, aşağıdan, yani dört bir yandan sizi öldürmek için ani ataklar olacaktır. Çok dikkatli olup hızlı davranmalısınız. Ölürseniz "RETRY" butonuna tıklayarak baştan başlayabilirsiniz ya da "RETURN TO TITLE" butonu ile ana menüye dönebilirsiniz. Ekranın üst köşesindeki göstergelerle enerjinizi ve skorunuzu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Don Make Bob jump only on the food he like <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Çılgın Ninja 2 ile harika vakit geçireceksiniz. Çılgı... <p><em>Uzaydaki maceracılar, bakın bu sefer hangi gezegenlerde geziyorlar. Ge... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Kötü ün salmak için haydutluk yapan karakterimiz asl... <p>Sünger Bob ve arkadaşları bu oyunda da macerandan maceraya koşuyor. O... <p>Kelimeler Diyarında ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Daha &o... <p>Su Krallığının en güzel kızı karşıldı ve bu iş su krallığının en cesu...