Gooly'nin Macerası

Oyun Adı: Gooly'nin Macerası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların hayatta kalabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Onları kurtarmak için daha ne bekliyorsunuz?

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirleyin. Daha sonra hangi bölümde oynamak istiyorsanız o bölümü seçin ve zorlu bir mücadeleye hazır olun. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Sağdan, soldan, yukarıdan, aşağıdan, yani dört bir yandan sizi öldürmek için ani ataklar olacaktır. Çok dikkatli olup hızlı davranmalısınız. Ölürseniz "RETRY" butonuna tıklayarak baştan başlayabilirsiniz ya da "RETURN TO TITLE" butonu ile ana menüye dönebilirsiniz. Ekranın üst köşesindeki göstergelerle enerjinizi ve skorunuzu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! Fight some bad stickman. Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Hava, Ateş ve Toprak adlı oyunda harika dakikalar geçireceksiniz. O... <p>Bordo Bereli asker harekete geçiyor ve düşmanları ile benzersi... <p> Acımasız filler oyununun 2.versiyonu ile sizlerleyiz. Bu sefer d&oum... Adjust the angle of your turret to blast your enemies <p>Yeşil Sıvı ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Oyundaki nesnele... If you love a nice fun game of Mini Golf but don't always have time to get ou... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Süper Savaşçılar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! ...