Gooly'nin Macerası

Oyun Adı: Gooly'nin Macerası

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların hayatta kalabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Onları kurtarmak için daha ne bekliyorsunuz?

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirleyin. Daha sonra hangi bölümde oynamak istiyorsanız o bölümü seçin ve zorlu bir mücadeleye hazır olun. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Sağdan, soldan, yukarıdan, aşağıdan, yani dört bir yandan sizi öldürmek için ani ataklar olacaktır. Çok dikkatli olup hızlı davranmalısınız. Ölürseniz "RETRY" butonuna tıklayarak baştan başlayabilirsiniz ya da "RETURN TO TITLE" butonu ile ana menüye dönebilirsiniz. Ekranın üst köşesindeki göstergelerle enerjinizi ve skorunuzu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... <p>Generaller dünyayı basan uzaylılar ve yaratıklara karşı birlik olmuş ... Control Mario through the course <p>Harika bir platform oyunu oynamaya hazırlanın! Kutu Adam başınızı dön... Tablet ve akıllı telefonların vazgeçilmez oyunu Temple Run oyununu şimdi bilg... Collect all the beer to get the best score. <p>Küçük çocuk uykusundayken bir rüya gör&u... <p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... <p>Dinamitçi maden avcımız ile birlikte değerli madenleri topluyoruz. ... Üstten bir bakış açısına sahip olacağınız bir platformda, sahip olduğunuz kar... <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki...