Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 524

Puan: 5.00

Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun Extra Çatışma bölümü ile devam ediyor... Birbirinden değişik karakterleri ve extra bölümleri ile sizleri tekrar kendine bağlayacak bir oyun. Her zamanki gibi oyunumuzda amaç arkadaşlarınızı ya da bilgisayarın ürettiği botları en kısa sürede haklamak!

Oyun 1 ila 4 kişi arası oynanabilir...

2 kişilik oyun seçiminde kontroller aşağıdaki gibidir: 

1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "Z"
Bomba atma: "X"
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "T"
Bomba atma: "Y"

Arenada Çatışma 2 Extra Çatışma oyununu  "Camping(İlerlemeli), Custom Game(Hızlı Oyun), Challanges(Meydan Okuma)" olmak üzere üç farklı mod ile deneyebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bordo Bereli asker harekete geçiyor ve düşmanları ile benzersi... <p>Uzaylının Macerası ile şimdi harika bir macera başlamak üzere! Ekranl... <p>Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış <strong>Robotik Savaş</s... Another clone of the classic Pacman game <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... Are you looking for a nice little adventure game to go through with ease? Poi... Bobble Bubble clone with various ball theme It is the battle between cat and dot. Tetris clone <p><strong>Yanloong</strong>'un efsanevi serüvenini bu oyun ile deva... Pee on the pedestrians. Also remember to get more drinks so that you can keep... <p>Bir plartform üzerinde hazrılanmış worms tarzı bir oyundur. Oyun 2 ya...