Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 508

Puan: 5.00

Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun Extra Çatışma bölümü ile devam ediyor... Birbirinden değişik karakterleri ve extra bölümleri ile sizleri tekrar kendine bağlayacak bir oyun. Her zamanki gibi oyunumuzda amaç arkadaşlarınızı ya da bilgisayarın ürettiği botları en kısa sürede haklamak!

Oyun 1 ila 4 kişi arası oynanabilir...

2 kişilik oyun seçiminde kontroller aşağıdaki gibidir: 

1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "Z"
Bomba atma: "X"
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "T"
Bomba atma: "Y"

Arenada Çatışma 2 Extra Çatışma oyununu  "Camping(İlerlemeli), Custom Game(Hızlı Oyun), Challanges(Meydan Okuma)" olmak üzere üç farklı mod ile deneyebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bordo Bereli asker harekete geçiyor ve düşmanları ile benzersi... <p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... <p>Masasında bilgisayarı ile uğraşan çocuk, pencerede bir gariplik far... Juggle cats using your bat to gain points <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... <p>Eski televizyon karakterlerinden biri olan Ultraman ile, uzayın derinlikle... <p>Patlayıcı Takımı ile heyecan verici dakikalar sizleri bekliyor. Patlayıcı ... <p>Soğuk <strong>buzul kütleleri</strong> üzerinde iki ayrı penguen... <p>Zombi Avcısı 2 çıktı! Süper ötesi bir macera oyununa kald... Drop bomb and create havoc in the city Adjust the angle of your turret to blast your enemies