Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2 - Extra Çatışma

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 495

Puan: 5.00

Arenada Çatışma oyunu ikikisilikoyunlar.net'de 2.versiyonun Extra Çatışma bölümü ile devam ediyor... Birbirinden değişik karakterleri ve extra bölümleri ile sizleri tekrar kendine bağlayacak bir oyun. Her zamanki gibi oyunumuzda amaç arkadaşlarınızı ya da bilgisayarın ürettiği botları en kısa sürede haklamak!

Oyun 1 ila 4 kişi arası oynanabilir...

2 kişilik oyun seçiminde kontroller aşağıdaki gibidir: 

1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"
Ateş etme: "Z"
Bomba atma: "X"
2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Ateş etme: "T"
Bomba atma: "Y"

Arenada Çatışma 2 Extra Çatışma oyununu  "Camping(İlerlemeli), Custom Game(Hızlı Oyun), Challanges(Meydan Okuma)" olmak üzere üç farklı mod ile deneyebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çılgın Aşçı Zombilere Karşı Oyunu ile zombilere karşı amansı... <p>Bu oyunda amaç Dünya'yı yok etmek. Oyunda savaç&cce... <p>Şovalyeler tarafından korunana inekleri çalmaya çalışacağımı... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... Daphne has to fight all kinds of creatures. Use the ball to hit the brick and let them disappear. When the ball fall, cat... Pit the presidency candidate in this boxing game <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Adventure Time Finn Fırlatmaca ile süper ötesi bir macera oyunu ... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... <p>Panda Uzaylılara Karşı oyunu ile gökyüzünde çılgın b...