Çelik Savunma Komutanı

Oyun Adı: Çelik Savunma Komutanı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman önemini kaybetmeyen, uçakla oynanan askeri savaş veya uzay oyunlarını herkes bilir. Aracınıza binersiniz ve önünüze çıkan diğer uçakları veya yerdeki tank ve savunma araçlarını patlatırsınız. Peki, uçak yerine düşmanın araçlarını kullanarak bir oyun oynadınız mı hiç?

Oyunu arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Sağ alt köşedeki "START GAME" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Savunma araçlarını kullanmak isteyen kişi, "MOUSE" ile oynamaktadır. Herhangi bir savunma aracının üstüne sol tıklayarak ateş edebilir. Diğer oyuncu ise şu tuşları kullanır:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SHIFT"

Bir oyuncunun amacı, uçağı durdurmak, diğer oyuncunun amacı ise bütün düşmanı yok ederek o bölgeyi ele geçirmektir. Uçağın hasar durumunu, ekranın sağındaki "HULL" göstergesi ile takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızı da yanınıza alın ve zorlu savaşa hazırlanın! Oyun için... <p>Serüvenler Adası sizi bekliyor! Muhteşem bir macera oyunu sunan Oyun ... Throws snow balls at enemies to turn them into huge snowballs and then kick t... <p>Zombi Avcısı Kuru Kafa Oyunu ile süper bir aksiyon sizi bekliyor. Zom... <p>Cesur Zombi Avcıları Oyunu ile müthiş zaman geçirmeye hazır mı... Control the GYR Ball in multiple terrains without falling off the boundary <p>Uzaylı Böcekler ile Savaş Oyunu ile yeni bir gezegende aksiyon dolu b... Get the fuel safely to the base behind the enemy lines <p>Ajan çocuk oyunumuzun 2. serisinde maceraya kaldığımız yerden devam... <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye... <p><strong>Harika Bomberman </strong>oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net... <p>Zombi Yok Edici 2 Oyunu ile heyecan dorukta! Zombiler tüm dünyay...