Çelik Savunma Komutanı

Oyun Adı: Çelik Savunma Komutanı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman önemini kaybetmeyen, uçakla oynanan askeri savaş veya uzay oyunlarını herkes bilir. Aracınıza binersiniz ve önünüze çıkan diğer uçakları veya yerdeki tank ve savunma araçlarını patlatırsınız. Peki, uçak yerine düşmanın araçlarını kullanarak bir oyun oynadınız mı hiç?

Oyunu arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Sağ alt köşedeki "START GAME" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Savunma araçlarını kullanmak isteyen kişi, "MOUSE" ile oynamaktadır. Herhangi bir savunma aracının üstüne sol tıklayarak ateş edebilir. Diğer oyuncu ise şu tuşları kullanır:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SHIFT"

Bir oyuncunun amacı, uçağı durdurmak, diğer oyuncunun amacı ise bütün düşmanı yok ederek o bölgeyi ele geçirmektir. Uçağın hasar durumunu, ekranın sağındaki "HULL" göstergesi ile takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Özel harekatçılardan oluşan farklı birimleri kontrol ederek oy... <p>Kötülere karşı savaş dördüncü  bölü... <p>Savaş oyunu tutkunları, <strong>Kafa Savaşçılar</strong> tam size g... Play a great remake of the classic arcade game Tetris. <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek... <p><em>En favori anime savaşçılarının toplandığı Çizgi Kahraman... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p>Kahramanımızın sevgilisi uzaylılar tarafından kaçırıldı ve kurtarma... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Arkadaşınızı da yanınıza alın ve zorlu savaşa hazırlanın! Oyun için... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar...