Çelik Savunma Komutanı

Oyun Adı: Çelik Savunma Komutanı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman önemini kaybetmeyen, uçakla oynanan askeri savaş veya uzay oyunlarını herkes bilir. Aracınıza binersiniz ve önünüze çıkan diğer uçakları veya yerdeki tank ve savunma araçlarını patlatırsınız. Peki, uçak yerine düşmanın araçlarını kullanarak bir oyun oynadınız mı hiç?

Oyunu arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Sağ alt köşedeki "START GAME" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Savunma araçlarını kullanmak isteyen kişi, "MOUSE" ile oynamaktadır. Herhangi bir savunma aracının üstüne sol tıklayarak ateş edebilir. Diğer oyuncu ise şu tuşları kullanır:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SHIFT"

Bir oyuncunun amacı, uçağı durdurmak, diğer oyuncunun amacı ise bütün düşmanı yok ederek o bölgeyi ele geçirmektir. Uçağın hasar durumunu, ekranın sağındaki "HULL" göstergesi ile takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Worms tarzı güzel bir oyun. Oyunda amaç karşı tarafta yer alan... <p>Sevimli okçular oyunu yüklendikten sonra "<strong>Click T... <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye... <p>New game seçeneğini seçerek oyuna başlayın ve karakterimizi ... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... <p>Zombi Yok Edici 2 Oyunu ile heyecan dorukta! Zombiler tüm dünyay... <p>İki çocuk ormanda esrarengiz bir ev görür ve merak ederek... <p>Kahraman Robotlar harekete geçiyorlar ve amansız bir savaşa başlıyo... <p>Timsah Kral ile şimdi harika bir macera başlamak üzere, ekranlarınızı... <p>Patlayıcı Takımı ile heyecan verici dakikalar sizleri bekliyor. Patlayıcı ... <p>Sevdiği robot kaçırıldığı için sinirli olan robotu yönl... <p>Korku Şatosu adlı oyunda heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanıyor. Korku şa...