Double Dragon Mücadele

Oyun Adı: Double Dragon Mücadele

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeşlerin kız kardeşini kaçırmış ve aynı zamanda da madalyonun bir yüzünü ele geçirmiştir. Lee kardeşler, hem kızı hem de madalyonu kurtarmak için yola düşerler. Ancak karşılarına türlü türlü zorluklar çıkacaktır. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Cevabın "Evet" ise o halde ikikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

İki kişilik de oynayabildiğiniz bu oyunda, ana menüden hemen oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirleyip "START GAME" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Zıplama: "B"
Yumruk: "N"
Tekme: "M"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "1"
Yumruk: "2"
Tekme: "3"

Yolda önünüze çıkan bonusları almaya gayret gösterin. Böylece enerjiniz çoğalacak ve daha güçlü olacaksınız. Öldüğünüzde "RESTART" butonu ile yeniden başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Another clone of the classic Pacman game <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... Find all the silhouettes in the City. <p>Uzaylının Macerası ile şimdi harika bir macera başlamak üzere! Ekranl... <p>Çizgi filmlerden ve oyunlardan tanıdığımız süper kahramanlar b... Eliminate all alien ships at all cost <p>Önemli: Oyun açılmıyorsa "Tekrar Oyna" butonuna tıkl... This is a simple stick-man fighting game. <p>Su Altı Macerası ile eğlenceli bir serüvene hazır mısınız? Su altında... <p>Hırsız Prens 2 çıktı! Macera tüm hızıyla kaldığı yerden devam ... Smash the ugly caterpillar as they appear. <p>Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaş...