Double Dragon Mücadele

Oyun Adı: Double Dragon Mücadele

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 160

Puan: 0.00

Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeşlerin kız kardeşini kaçırmış ve aynı zamanda da madalyonun bir yüzünü ele geçirmiştir. Lee kardeşler, hem kızı hem de madalyonu kurtarmak için yola düşerler. Ancak karşılarına türlü türlü zorluklar çıkacaktır. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Cevabın "Evet" ise o halde ikikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

İki kişilik de oynayabildiğiniz bu oyunda, ana menüden hemen oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirleyip "START GAME" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Zıplama: "B"
Yumruk: "N"
Tekme: "M"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "1"
Yumruk: "2"
Tekme: "3"

Yolda önünüze çıkan bonusları almaya gayret gösterin. Böylece enerjiniz çoğalacak ve daha güçlü olacaksınız. Öldüğünüzde "RESTART" butonu ile yeniden başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe... Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p>Küçük Salyangoz 8 Oyunu ile macera kaldığı yerden devam e... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... You play as Spartacus, as legend says: a true warrior fighting his freedom ou... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... Help the monster eat all of the falling snowflakes. <p>Uzaylılara Füze Saldırısı ile şimdi muhteşem bir maceraya atılmaya ha... <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed... <p>Dünya bir savaşa daha başladı; bu seferki savaş son savaş... Bu savaş... Eliminate all alien ships at all cost <p><em>Şövalyeler arenaya! Süper bir müsabaka sizleri bekliyor...