Double Dragon Mücadele

Oyun Adı: Double Dragon Mücadele

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 188

Puan: 0.00

Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeşlerin kız kardeşini kaçırmış ve aynı zamanda da madalyonun bir yüzünü ele geçirmiştir. Lee kardeşler, hem kızı hem de madalyonu kurtarmak için yola düşerler. Ancak karşılarına türlü türlü zorluklar çıkacaktır. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Cevabın "Evet" ise o halde ikikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

İki kişilik de oynayabildiğiniz bu oyunda, ana menüden hemen oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirleyip "START GAME" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Zıplama: "B"
Yumruk: "N"
Tekme: "M"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "1"
Yumruk: "2"
Tekme: "3"

Yolda önünüze çıkan bonusları almaya gayret gösterin. Böylece enerjiniz çoğalacak ve daha güçlü olacaksınız. Öldüğünüzde "RESTART" butonu ile yeniden başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... <p>Kelimeler Diyarında ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Daha &o... <p>Ben 10 Alien Unlock adlı oyunda nefes kesen bir serüven sizi bekliyor... Smash the ugly caterpillar as they appear. <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p><em>Sizlere efsane iki oyun Bomberman ve Snow Bros.'un birleştirilmiş ... <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p>Korku Şatosu adlı oyunda heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanıyor. Korku şa... <p>Karlar ülkesi prensesi Anna ike birlikte maceralara atılarak Elsa ile... <p>Uzaylının Macerası ile şimdi harika bir macera başlamak üzere! Ekranl... Pinball table with Jurassic Park theme <p>Steven Universe Keçi Muhafızı ile müthiş bir macera başlamak &...