Double Dragon Mücadele

Oyun Adı: Double Dragon Mücadele

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Kötü kalpli Koga Shuko, dövüşçü Lee kardeşlerin kız kardeşini kaçırmış ve aynı zamanda da madalyonun bir yüzünü ele geçirmiştir. Lee kardeşler, hem kızı hem de madalyonu kurtarmak için yola düşerler. Ancak karşılarına türlü türlü zorluklar çıkacaktır. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Cevabın "Evet" ise o halde ikikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

İki kişilik de oynayabildiğiniz bu oyunda, ana menüden hemen oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirleyip "START GAME" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Zıplama: "B"
Yumruk: "N"
Tekme: "M"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "1"
Yumruk: "2"
Tekme: "3"

Yolda önünüze çıkan bonusları almaya gayret gösterin. Böylece enerjiniz çoğalacak ve daha güçlü olacaksınız. Öldüğünüzde "RESTART" butonu ile yeniden başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Learn how to fly and maneuver the plane. Engage in the different missions. Th... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... Collect all the oil bottle <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!... Save as many people as you can from the ship <p><strong>Harika Bomberman </strong>oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net... Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Evrenin çeşitli yerlerinde çeşitli canavar ve varlıklara kar... Banka soygunları yapan hırsız takımı ile birlikte hareket edip, para ve değer... Protect Gotham City from criminals and crimes <p>Hobo ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Çılgın kahramanımız H...