Kafa Savaşçılar

Oyun Adı: Kafa Savaşçılar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Savaş oyunu tutkunları, Kafa Savaşçılar tam size göre! Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla sıkılmadan oynayabileceğiniz, eğlenceyi tadabileceğiniz bu oyunu ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Bu zorlu mücadeleye hazır olun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1.OYUNCU
Ateş: "Ç"
Zıplama: "."
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Enerji Kazanma: "AŞAĞI OK (YÖN)"

2.OYUNCU
Ateş: "G"
Zıplama: "H"
Hareket Etme: "A, D"
Enerji Kazanma: "S"

Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlardan kalan canınızı ve puanınızı takip edebilirsiniz. Oyunu duraklatabileceğiniz ya da oyun sesini ayarlayabileceğiniz butonlar da ekranın sağ üst köşesinde bulunmaktadır. Öldüğünüzde geçerli bölümü tekrar baştan başlatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Eğitimli özel asker ile kasabayı basan zombileri temizlemeye ç... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... <p>İki arkadaş dinazorun et peşinden koşarak çıkış kapılarına gitmesin... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... <p>Farklı gezegenden gelen bu canavarlar ile birlikte maceralara atılmaya haz... <p>Vampirin yiyecek avına gitmesinde yardımcı olmalı ve onun bu zorlu macerad... <p>Antik Gezegende Savaş oyunu ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız?... <p>Maceracı Şövalye ile harika vakit geçireceksiniz. Oyundaki kah... <p>Uzay Uçuşu 2 Oyunu ile müthiş bir uzay serüvenine ç... <p>Ateş Çocuk ile maceraya hazır mısınız? Oyundaki kahramanımız Ateş &... Help Wink to rescue the princess from the evil dragon <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek...