Kafa Savaşçılar

Oyun Adı: Kafa Savaşçılar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 167

Puan: 0.00

Savaş oyunu tutkunları, Kafa Savaşçılar tam size göre! Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla sıkılmadan oynayabileceğiniz, eğlenceyi tadabileceğiniz bu oyunu ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Bu zorlu mücadeleye hazır olun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1.OYUNCU
Ateş: "Ç"
Zıplama: "."
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Enerji Kazanma: "AŞAĞI OK (YÖN)"

2.OYUNCU
Ateş: "G"
Zıplama: "H"
Hareket Etme: "A, D"
Enerji Kazanma: "S"

Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlardan kalan canınızı ve puanınızı takip edebilirsiniz. Oyunu duraklatabileceğiniz ya da oyun sesini ayarlayabileceğiniz butonlar da ekranın sağ üst köşesinde bulunmaktadır. Öldüğünüzde geçerli bölümü tekrar baştan başlatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... <p>Köpekbalığı Dağı ile şindi muhteşem bir macera oyunu oynamaya hazır m... <p>Cesur Sincap Oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır mıs... <p>Size karşı saldıran düşman vikinglileri geri püskürtmeli ve... <p>Macera dolu bir <strong>iki kişilik </strong>oyunumuz daha sizlerle. Oyund... <p>Yaratıkları Durdurmak sizin elinizde. Saldırıya geçmiş olan yaratık... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... You play as Spartacus, as legend says: a true warrior fighting his freedom ou... <p>Çılgın Ninja 2 ile harika vakit geçireceksiniz. Çılgı... <p>Havada <strong>it dalaşı </strong>yapan uçakların aksiyon dolu sahn... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum...