Kafa Savaşçılar

Oyun Adı: Kafa Savaşçılar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 158

Puan: 0.00

Savaş oyunu tutkunları, Kafa Savaşçılar tam size göre! Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla sıkılmadan oynayabileceğiniz, eğlenceyi tadabileceğiniz bu oyunu ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Bu zorlu mücadeleye hazır olun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1.OYUNCU
Ateş: "Ç"
Zıplama: "."
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Enerji Kazanma: "AŞAĞI OK (YÖN)"

2.OYUNCU
Ateş: "G"
Zıplama: "H"
Hareket Etme: "A, D"
Enerji Kazanma: "S"

Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlardan kalan canınızı ve puanınızı takip edebilirsiniz. Oyunu duraklatabileceğiniz ya da oyun sesini ayarlayabileceğiniz butonlar da ekranın sağ üst köşesinde bulunmaktadır. Öldüğünüzde geçerli bölümü tekrar baştan başlatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper Köpek harekete geçiyor ve en yakın arkadaşını kurta... <p>Yeşil Sıvı ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Oyundaki nesnele... <p><em>En favori anime savaşçılarının toplandığı Çizgi Kahraman... <p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p>Savaş Zamanı adlı oyunda aksiyon ve heyecan hiç eksik olmuyor. Nefe... <p>Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman ... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p>Zombi Avcısı 2 çıktı! Süper ötesi bir macera oyununa kald... <p>Domuzcuğu Kurtar Oyunu ile süper bir serüvene çıkmaya haz... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! Go around collect banana in this Flash game