Yeraltı Koşusu

Oyun Adı: Yeraltı Koşusu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ve aramaya çıktınız. Ancak tam bu sırada mağara birdenbire sallanmaya başladı ve kaçmanız gerekiyor. Yoldaki altınlarla idare etmelisiniz artık.

Oyunu ister tek başınıza, ister arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız, bahsi geçen altınları toplayabilmek. "PLAY" butonu ile devam edin ve oyuncu sayısını seçin. Tek kişilik oyun türünde kontrolleri "MOUSE (FARE)" ile sağlayabilirsiniz. İki kişilik oyun türünde ise birinci oyuncu "SPACE (BOŞLUK)", ikinci oyuncu ise "ENTER (GİRİŞ)" tuşuyla oynamaktadır. Tuşa ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar çok zıplama gerçekleştirirsiniz.

Boşluklara düşerseniz ölürsünüz. Buzlar sizi hızlandırır, taşlar ise yavaşlatır. Bunlara dikkat etmeyi unutmayın. Sol üst köşede bulunan gösterge ile puanınızı ve topladığınız altın sayısını takip edebilirsiniz. Altınları topladıkça bölüm atlayacak ve daha zor bölümlerle karşı karşıya kalacaksınız. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Bobble Bubble clone with various ball theme Jump on the dorks to get their drinks. Play a toaster in this funny side scroll game collecting cables and other items! <p>Havada <strong>it dalaşı </strong>yapan uçakların aksiyon dolu sahn... <p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... Use your Ninja power to attack the defender <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... Evil bouncing balls are trying to take over the world, you have to stop them. <p>Kaleyi Koru ile eğlenceli bir savaş oyunu daha karşınızda. Düşmanlar ... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum... <p>Şekerlemele hastası kedimizin uzaylıların mutasyona uğrattığıhayvanlar kar... <p>Adventure Time Jake'in Zor Görevi adlı oyunda kahramanımız Jake&#...