Yeraltı Koşusu

Oyun Adı: Yeraltı Koşusu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 157

Puan: 0.00

Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ve aramaya çıktınız. Ancak tam bu sırada mağara birdenbire sallanmaya başladı ve kaçmanız gerekiyor. Yoldaki altınlarla idare etmelisiniz artık.

Oyunu ister tek başınıza, ister arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız, bahsi geçen altınları toplayabilmek. "PLAY" butonu ile devam edin ve oyuncu sayısını seçin. Tek kişilik oyun türünde kontrolleri "MOUSE (FARE)" ile sağlayabilirsiniz. İki kişilik oyun türünde ise birinci oyuncu "SPACE (BOŞLUK)", ikinci oyuncu ise "ENTER (GİRİŞ)" tuşuyla oynamaktadır. Tuşa ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar çok zıplama gerçekleştirirsiniz.

Boşluklara düşerseniz ölürsünüz. Buzlar sizi hızlandırır, taşlar ise yavaşlatır. Bunlara dikkat etmeyi unutmayın. Sol üst köşede bulunan gösterge ile puanınızı ve topladığınız altın sayısını takip edebilirsiniz. Altınları topladıkça bölüm atlayacak ve daha zor bölümlerle karşı karşıya kalacaksınız. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Antik gezegenlerden birinde kendi kalenizi korumak için silahları k... <p>Uzay Arenası 2 Oyunu ile uzayın derinliklerinde süper bir aksiyona ha... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor.... <p>Başkan Kudurdu 2 adlı oyun ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. İlk b&ou... Orcs are attacking, don Futuristic POD racing games with innovative power-ups <p>Antik Gezegende Savaş oyunu ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız?... Neat arsenals of weapon power-ups <p>Pico ve dostlarının savaş mücadelesi devam ediyor. İlk önce karş... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! Catch the bomb before it explode and destroy the city <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde...