Yeraltı Koşusu

Oyun Adı: Yeraltı Koşusu

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ve aramaya çıktınız. Ancak tam bu sırada mağara birdenbire sallanmaya başladı ve kaçmanız gerekiyor. Yoldaki altınlarla idare etmelisiniz artık.

Oyunu ister tek başınıza, ister arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız, bahsi geçen altınları toplayabilmek. "PLAY" butonu ile devam edin ve oyuncu sayısını seçin. Tek kişilik oyun türünde kontrolleri "MOUSE (FARE)" ile sağlayabilirsiniz. İki kişilik oyun türünde ise birinci oyuncu "SPACE (BOŞLUK)", ikinci oyuncu ise "ENTER (GİRİŞ)" tuşuyla oynamaktadır. Tuşa ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar çok zıplama gerçekleştirirsiniz.

Boşluklara düşerseniz ölürsünüz. Buzlar sizi hızlandırır, taşlar ise yavaşlatır. Bunlara dikkat etmeyi unutmayın. Sol üst köşede bulunan gösterge ile puanınızı ve topladığınız altın sayısını takip edebilirsiniz. Altınları topladıkça bölüm atlayacak ve daha zor bölümlerle karşı karşıya kalacaksınız. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Worms tarzı güzel bir oyun. Oyunda amaç karşı tarafta yer alan... <p>Antik Gezegende Savaş oyunu ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız?... <p>Eğitimli özel asker ile kasabayı basan zombileri temizlemeye ç... <p>Sahil Kuşatması ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Düşman... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>Cesur Atlı Şövalye Oyunu ile ortaçağda muhteşem bir aksiyona d... <p>Nerden geldiği belli olmayan kötülük taşı yaratıklar oluştu... <p>Ben 10 Omniverse Macera ile muhteşem bir oyun oynamaya hazır mısınız? &Cce... Protect Gotham City from criminals and crimes <p>Zombi Ormanı Oyunu ile zombilerle dolu bir ormanda uyanan kahramanımıza ya... <p>Okulda Macera ile sıradışı bir macera oyunu sizi bekliyor. Oyundaki kahram...