Naruto Bomberman

Oyun Adı: Naruto Bomberman

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 187

Puan: 0.00

Japon anime karakteri Naruto, bu oyunda farklı türde saldırı tekniklerini öğrenmeyi ve gerçekleştirmeyi bırakmış durumda. Onun yerine bomba koyarak rakiplerini haklamaya çalışan Naruto'nun bu macerasına siz de katılmak ister misiniz? Üstelik tek kişi değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Hazırsanız, sırasıyla oyuncu sayısını belirleyip bölüm seçin ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonlar ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çıkan bonusları toplayarak gücünüze güç katabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Naruto, Sasuke, Sakura gibi karakterlerle zevkle oynayacağınız bu oyunun bağımlısı olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>Uzay Arenası 2 Oyunu ile uzayın derinliklerinde süper bir aksiyona ha... Mixing the ice with bubbles <p>Domuzcuğu Kurtar Oyunu ile süper bir serüvene çıkmaya haz... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... Destroy enemy space craft and cannons in space. Pickup the rare power-up for ... <p>Ölümcül Komşular ile muhteşem bir macera başlamak üzer... Pee on the pedestrians. Also remember to get more drinks so that you can keep... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor.... <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... Banka soygunları yapan hırsız takımı ile birlikte hareket edip, para ve değer...