Naruto Bomberman

Oyun Adı: Naruto Bomberman

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

Japon anime karakteri Naruto, bu oyunda farklı türde saldırı tekniklerini öğrenmeyi ve gerçekleştirmeyi bırakmış durumda. Onun yerine bomba koyarak rakiplerini haklamaya çalışan Naruto'nun bu macerasına siz de katılmak ister misiniz? Üstelik tek kişi değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Hazırsanız, sırasıyla oyuncu sayısını belirleyip bölüm seçin ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonlar ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çıkan bonusları toplayarak gücünüze güç katabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Naruto, Sasuke, Sakura gibi karakterlerle zevkle oynayacağınız bu oyunun bağımlısı olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzaylı Saldırı Takımı savaşa hazır! İşgalci uzaylılara karşı müthiş b... <p>Penguenlerle kutup ayıları arasında savaş çıkmış. Bir kaç ta... <p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... <p>Soğuk <strong>buzul kütleleri</strong> üzerinde iki ayrı penguen... <p>Adventure Time Finn Fırlatmaca ile süper ötesi bir macera oyunu ... <p><em>Tanklar Savaşı oyununu hatırlıyor musun? Eğer hatırlamıyorsan, arama m... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p><strong>Yanloong</strong>'un efsanevi serüvenini bu oyun ile deva... As a gang member your objective is to one day rise to the top of the underworld! <p>Hayal Gücü Macerası ile süper ötesi bir macera sizi be... <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!... This is a side scrolling game where you control Rieland