Naruto Bomberman

Oyun Adı: Naruto Bomberman

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Japon anime karakteri Naruto, bu oyunda farklı türde saldırı tekniklerini öğrenmeyi ve gerçekleştirmeyi bırakmış durumda. Onun yerine bomba koyarak rakiplerini haklamaya çalışan Naruto'nun bu macerasına siz de katılmak ister misiniz? Üstelik tek kişi değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Hazırsanız, sırasıyla oyuncu sayısını belirleyip bölüm seçin ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonlar ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çıkan bonusları toplayarak gücünüze güç katabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Naruto, Sasuke, Sakura gibi karakterlerle zevkle oynayacağınız bu oyunun bağımlısı olacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Collect crystals and crush boogies to score points.             Okçunun Macerası adlı oyunda dev ejderha kralın kızı... <p>Korsan Savaşları 2 ile harika bir savaş kaldığı yerden devam ediyor. Oyund... <p>Kızgın Goril oyunu ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekran karş... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... Help the bell boy to deliver their orders to the right floor by controling th... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar... <p>Çılgın Aşçı Zombilere Karşı Oyunu ile zombilere karşı amansı... Collect As much treasure as possible in this cute animal game! <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!... Another clone of the classic Pacman game