Robotik Savaş

Oyun Adı: Robotik Savaş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 200

Puan: 0.00

Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış Robotik Savaş oyunu ile sizlerleyiz. Worms'taki solucanlar yerine küçük robot adamlarla savaştığınız bu oyunda, arkadaşınızla beraber heyecanın ve aksiyonun doruklarına ulaşacaksınız.

Oyundaki amacınız, o anki en iyi stratejiyi ve saldırı seçeneğini belirleyip rakibinizi haklamak. Oyun yüklenince tek kişi oynamak istiyorsanız "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Ayarlarınızı yaptıktan sonra "FIGHT" butonu ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları her iki oyuncu için de şöyle:


Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK (YÖN)" tuşları
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)" veya "YUKARI OK (YÖN)" tuşları
Nişan Alma ve Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim: Silah seçimini sağ alt köşede bulunan butonla yapabilirsiniz. Roket, el bombası, saatli bomba, yumruk gibi çok çeşitli atak türleriniz bulunmaktadır. O anki yerinize ve zamana göre en iyi atak tekniğini belirleyin. İmleci ne kadar çok uzakta tutarsanız, atışı o kadar çok güçlü ve uzağa yapacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında "SHOP" butonuna tıklayarak çeşitli silahlar satın alabilir, zırhınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan hoparlör butonu ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağ üst köşede bulunan çarpı şeklindeki butonla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Hem arkadaşınıza hem de size iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun hem 2 kişi hem de tek kişi oynanabilmektedir. Tek kişi için Si... <p><em>Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki ... <p>Ufoların kıyasaya savaştığı oyun sizlerle... 2 ufo karşılıklı savaşıyor bu... <p>Çılgın Aşçı Zombilere Karşı Oyunu ile zombilere karşı amansı... Another clone of the classic Pacman game <p>Havada <strong>it dalaşı </strong>yapan uçakların aksiyon dolu sahn... Collect all the oil bottle <p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... <p>Macera dolu bir <strong>iki kişilik </strong>oyunumuz daha sizlerle. Oyund... Don <p>Karlar ülkesi prensesi Anna ike birlikte maceralara atılarak Elsa ile... <p>Timsah Kral ile şimdi harika bir macera başlamak üzere, ekranlarınızı...