Robotik Savaş

Oyun Adı: Robotik Savaş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış Robotik Savaş oyunu ile sizlerleyiz. Worms'taki solucanlar yerine küçük robot adamlarla savaştığınız bu oyunda, arkadaşınızla beraber heyecanın ve aksiyonun doruklarına ulaşacaksınız.

Oyundaki amacınız, o anki en iyi stratejiyi ve saldırı seçeneğini belirleyip rakibinizi haklamak. Oyun yüklenince tek kişi oynamak istiyorsanız "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Ayarlarınızı yaptıktan sonra "FIGHT" butonu ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları her iki oyuncu için de şöyle:


Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK (YÖN)" tuşları
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)" veya "YUKARI OK (YÖN)" tuşları
Nişan Alma ve Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim: Silah seçimini sağ alt köşede bulunan butonla yapabilirsiniz. Roket, el bombası, saatli bomba, yumruk gibi çok çeşitli atak türleriniz bulunmaktadır. O anki yerinize ve zamana göre en iyi atak tekniğini belirleyin. İmleci ne kadar çok uzakta tutarsanız, atışı o kadar çok güçlü ve uzağa yapacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında "SHOP" butonuna tıklayarak çeşitli silahlar satın alabilir, zırhınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan hoparlör butonu ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağ üst köşede bulunan çarpı şeklindeki butonla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Hem arkadaşınıza hem de size iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Havada <strong>it dalaşı </strong>yapan uçakların aksiyon dolu sahn... Orcs are attacking, don <p>Maceracı Bitki Oyunu ile et yiyen bir bitkinin çılgın serüvenl... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... Bobble Bubble clone with various ball theme <p>Mezarlık Bekçisi adlı oyunda zebanilerin hepsini öldürmey... <p>Elmasları koru oyunumuzun 3. serisinde hedefimiz elmasları düşman yar... <p>Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ... If you love a nice fun game of Mini Golf but don't always have time to get ou... <p>Uzaylı Dondurma Oyunu ile süper bir serüven yaşamaya hazırlanın.... <p>Antik Gezegende Savaş oyunu ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız?... <p>Lego Star Wars 3 Oyunu ile süper anlar sizleri bekliyor! Star Wars ka...