Robotik Savaş

Oyun Adı: Robotik Savaş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış Robotik Savaş oyunu ile sizlerleyiz. Worms'taki solucanlar yerine küçük robot adamlarla savaştığınız bu oyunda, arkadaşınızla beraber heyecanın ve aksiyonun doruklarına ulaşacaksınız.

Oyundaki amacınız, o anki en iyi stratejiyi ve saldırı seçeneğini belirleyip rakibinizi haklamak. Oyun yüklenince tek kişi oynamak istiyorsanız "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Ayarlarınızı yaptıktan sonra "FIGHT" butonu ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları her iki oyuncu için de şöyle:


Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK (YÖN)" tuşları
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)" veya "YUKARI OK (YÖN)" tuşları
Nişan Alma ve Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim: Silah seçimini sağ alt köşede bulunan butonla yapabilirsiniz. Roket, el bombası, saatli bomba, yumruk gibi çok çeşitli atak türleriniz bulunmaktadır. O anki yerinize ve zamana göre en iyi atak tekniğini belirleyin. İmleci ne kadar çok uzakta tutarsanız, atışı o kadar çok güçlü ve uzağa yapacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında "SHOP" butonuna tıklayarak çeşitli silahlar satın alabilir, zırhınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan hoparlör butonu ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağ üst köşede bulunan çarpı şeklindeki butonla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Hem arkadaşınıza hem de size iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Cesur Sincap Oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır mıs... <p>Evet pijamalı çocuğun yeni macerasına hoşgeldiniz. Sıradan birg&uum... <p>Japon anime karakteri Naruto, bu oyunda farklı türde saldırı teknikle... <p>Kötülere karşı savaş son bölüm ile devam ediyor. İkiki... <p>Adventure Time Finn Fırlatmaca ile süper ötesi bir macera oyunu ... <p>Küçük hamstera yardımcı olarak ona bu zorlu macerada boyu... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Daha önce ilk versiyonunu yayınladğımız oyunuhn 2.versiyonu ço... <p>Jet parket oyunumuzda askeri bir hava alanında bulunan jetleri istenilen y... <p>Mezarlık Bekçisi adlı oyunda zebanilerin hepsini öldürmey... <p>Bıyıklının İntikamı Oyunu ile müthiş bir savaşa hazırlanın. Ailesi şe... <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek...