Robotik Savaş

Oyun Adı: Robotik Savaş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış Robotik Savaş oyunu ile sizlerleyiz. Worms'taki solucanlar yerine küçük robot adamlarla savaştığınız bu oyunda, arkadaşınızla beraber heyecanın ve aksiyonun doruklarına ulaşacaksınız.

Oyundaki amacınız, o anki en iyi stratejiyi ve saldırı seçeneğini belirleyip rakibinizi haklamak. Oyun yüklenince tek kişi oynamak istiyorsanız "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Ayarlarınızı yaptıktan sonra "FIGHT" butonu ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları her iki oyuncu için de şöyle:


Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK (YÖN)" tuşları
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)" veya "YUKARI OK (YÖN)" tuşları
Nişan Alma ve Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim: Silah seçimini sağ alt köşede bulunan butonla yapabilirsiniz. Roket, el bombası, saatli bomba, yumruk gibi çok çeşitli atak türleriniz bulunmaktadır. O anki yerinize ve zamana göre en iyi atak tekniğini belirleyin. İmleci ne kadar çok uzakta tutarsanız, atışı o kadar çok güçlü ve uzağa yapacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında "SHOP" butonuna tıklayarak çeşitli silahlar satın alabilir, zırhınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan hoparlör butonu ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağ üst köşede bulunan çarpı şeklindeki butonla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Hem arkadaşınıza hem de size iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Kulede 2  kafadarın omuz omuza çeşitli düşmanlar ile m&uu... <p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ... <p>Vahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese ... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum... Fall into hell and destroy daemons by landing on top of them. <p>Ufoların kıyasaya savaştığı oyun sizlerle... 2 ufo karşılıklı savaşıyor bu... <p>Sevdiği robot kaçırıldığı için sinirli olan robotu yönl... <p>Destansı Serüven ile şimdi muhteşem bir maceraya atılmaya ne dersiniz... <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Sünger Bob ve arkadaşları bu oyunda da macerandan maceraya koşuyor. O... <p>Sevimli kedi ile birbirinden renkli yumaklara ulaşmaya çalışacak ve...