Ultra Adam ve Canavarlar

Oyun Adı: Ultra Adam ve Canavarlar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 265

Puan: 0.00

Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönüllerde taht kuran efsane çizgi film kahramanı Ultra Adam oyunlarının bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Arkadaşınızı da getirin ve bu zorlu mücadelede yerinizi alın.

Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunun tuş kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL ve SAĞ OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"

Bölümleri geçtikte daha zorlu yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bazı bölümlerde büyük canavarlar gelecektir. Onlara karşı özel güçlerinizi kullanırsanız bölümü daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Enerjiniz azaldığında sağlık arttırma gücünüzü kullanın. Bol şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Vampirin yiyecek avına gitmesinde yardımcı olmalı ve onun bu zorlu macerad... Learn how to fly and maneuver the plane. Engage in the different missions. Th... <p><strong>Harika Bomberman </strong>oyunu 5.serisi ile ikikisilikoyunlar.net... <p>Seneler ilerledi ve yıl <strong>2112</strong>'ye geldi ama kardeşlik b... <p>Ben 10 Alien Unlock adlı oyunda nefes kesen bir serüven sizi bekliyor... <p>Bir plartform üzerinde hazrılanmış worms tarzı bir oyundur. Oyun 2 ya... Make Bob jump only on the food he like <p>Yaratıkları Durdurmak sizin elinizde. Saldırıya geçmiş olan yaratık... remake of the classic Pong arcade game. <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... This is a real classic, simple and addictive. Just help the frog to cross the...