Ultra Adam ve Canavarlar

Oyun Adı: Ultra Adam ve Canavarlar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 246

Puan: 0.00

Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönüllerde taht kuran efsane çizgi film kahramanı Ultra Adam oyunlarının bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Arkadaşınızı da getirin ve bu zorlu mücadelede yerinizi alın.

Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunun tuş kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL ve SAĞ OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"

Bölümleri geçtikte daha zorlu yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bazı bölümlerde büyük canavarlar gelecektir. Onlara karşı özel güçlerinizi kullanırsanız bölümü daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Enerjiniz azaldığında sağlık arttırma gücünüzü kullanın. Bol şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Su Krallığının en güzel kızı karşıldı ve bu iş su krallığının en cesu... Bounce the egg around to collect wooden stick to pass the level Collect crystals and crush boogies to score points. A Turn based fantasy CCG with a very addicting mechanics. Designed by Richard... <p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... <p>Ben 10 Omniverse Macera ile muhteşem bir oyun oynamaya hazır mısınız? &Cce... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>Şehirde savaşlar başlıyor. Oyun açıldığında 2 player seçiniz... <p>Yine iki kişi veya tek kişi oynanabilen bir oyun. Tek kişi oynamak i&ccedi... <p>Uzay Gemisinde Macera ile çok eğlenceli bir uzay macerası başlamak ...