Ultra Adam ve Canavarlar

Oyun Adı: Ultra Adam ve Canavarlar

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 257

Puan: 0.00

Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönüllerde taht kuran efsane çizgi film kahramanı Ultra Adam oyunlarının bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Arkadaşınızı da getirin ve bu zorlu mücadelede yerinizi alın.

Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunun tuş kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL ve SAĞ OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"

Bölümleri geçtikte daha zorlu yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bazı bölümlerde büyük canavarlar gelecektir. Onlara karşı özel güçlerinizi kullanırsanız bölümü daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Enerjiniz azaldığında sağlık arttırma gücünüzü kullanın. Bol şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Drop bomb and create havoc in the city Passed all 3 training mission and become a real SWAT member. <p><em>Uzayın derinliklerinde kaybolmuş olan iki astronotumuz var. Bu astrono... <p>Arkadaşlar bu oyun tek kişilik bir oyun. Ama mutlaka denemenizi tavsiye ed... Protect Gotham City from criminals and crimes <p>Karton şeklinde olan zombilere karşı kahramanımız ile birlikte karşı koyar... <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... Get the fuel safely to the base behind the enemy lines Slash on enemies that blocked your way to their boss! Jackie Chan fighting game Pee on the pedestrians. Also remember to get more drinks so that you can keep...