Ultra Adam 3

Oyun Adı: Ultra Adam 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 293

Puan: 3.00

Ultra Adam efsanesi son hızıyla devam ediyor. Yoğun istek üzerine üçüncü oyununu da ikikisilikoyunlar.net'de sizlere sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Üstelik bu oyunda, diğer oyunların üstüne farklı özel güçler ve hareketler eklenmiş durumda.

Oyunu, eski versiyonlarda olduğu gibi hem kendiniz hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. İlk butonla tek kişilik, ikinci butonla iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "w, A, S, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"
Oyunu Duraklatma: "P"

Ayrıntılı tuş takımını görmek istiyorsanız oyun esnasında "P" tuşuna basarak oyunu duraklatın. O esnada tuş kombinasyonları da görünecektir. Enerjiniz azaldığında sağlık çoğaltma gücünüzü kullanmayı unutmayın. Bakalım, şehrinizi garip yaratıkların elinden kurtarabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Antik gezegenlerden birinde kendi kalenizi korumak için silahları k... <p>Robotlar Savaşı ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Galaksiler ar... <p>Sünger Bob Süper Macera Oyunu ile harika dakikalar yaşamak ü... <p>Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı <strong>Dragon Ball</stro... <p>Ölümcül Ray 4 Oyunu ile madende süper bir heyecan fırt... Jackie Chan fighting game <p>Timsah Kral ile şimdi harika bir macera başlamak üzere, ekranlarınızı... <p>Siber Cehennem 6 Oyunu ile müthiş bir aksiyona hazır mısınız? Dü... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Cesur Atlı Şövalye Oyunu ile ortaçağda muhteşem bir aksiyona d... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... <p>Vahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese ...