Ultra Adam 3

Oyun Adı: Ultra Adam 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 268

Puan: 3.00

Ultra Adam efsanesi son hızıyla devam ediyor. Yoğun istek üzerine üçüncü oyununu da ikikisilikoyunlar.net'de sizlere sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Üstelik bu oyunda, diğer oyunların üstüne farklı özel güçler ve hareketler eklenmiş durumda.

Oyunu, eski versiyonlarda olduğu gibi hem kendiniz hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. İlk butonla tek kişilik, ikinci butonla iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "w, A, S, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"
Oyunu Duraklatma: "P"

Ayrıntılı tuş takımını görmek istiyorsanız oyun esnasında "P" tuşuna basarak oyunu duraklatın. O esnada tuş kombinasyonları da görünecektir. Enerjiniz azaldığında sağlık çoğaltma gücünüzü kullanmayı unutmayın. Bakalım, şehrinizi garip yaratıkların elinden kurtarabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Antik gezegenlerden birinde kendi kalenizi korumak için silahları k... <p>Çizgi Diyarında Macera ile harika vakit geçireceksiniz. &Cce... <p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... <p>Su Krallığının en güzel kızı karşıldı ve bu iş su krallığının en cesu... Don <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... <p>Bu oyunda amaç Dünya'yı yok etmek. Oyunda savaç&cce... <p>Uzaylılara Karşı Savaş adlı oyunda heyecan verici dakikalar yaşanıyor. Uza... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... <p>Şehirde savaşlar başlıyor. Oyun açıldığında 2 player seçiniz... <p>İşte size çok güzel bir iki kişilik oyun... Oyun içinde... Üstten bir bakış açısına sahip olacağınız bir platformda, sahip olduğunuz kar...