Ultra Adam 3

Oyun Adı: Ultra Adam 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 280

Puan: 3.00

Ultra Adam efsanesi son hızıyla devam ediyor. Yoğun istek üzerine üçüncü oyununu da ikikisilikoyunlar.net'de sizlere sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Üstelik bu oyunda, diğer oyunların üstüne farklı özel güçler ve hareketler eklenmiş durumda.

Oyunu, eski versiyonlarda olduğu gibi hem kendiniz hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. İlk butonla tek kişilik, ikinci butonla iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "w, A, S, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "1, 2, 3, 4, 5, 6"
Oyunu Duraklatma: "P"

Ayrıntılı tuş takımını görmek istiyorsanız oyun esnasında "P" tuşuna basarak oyunu duraklatın. O esnada tuş kombinasyonları da görünecektir. Enerjiniz azaldığında sağlık çoğaltma gücünüzü kullanmayı unutmayın. Bakalım, şehrinizi garip yaratıkların elinden kurtarabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Domuzcuğu Kurtar Oyunu ile süper bir serüvene çıkmaya haz... <p>Vahşi Batıda Gizli Nesne Bulma oyunu ile şimdi ne kadar zekisiniz herkese ... get Joe the barbarian to collect treasure on his journey Daphne has to fight all kinds of creatures. <p>Süper Köpek harekete geçiyor ve en yakın arkadaşını kurta... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... <p>Sevimli gülücüğü kötü büyücül... <p><strong>Flash oyun severler müjde!</strong> Ateş oğlan ve Su kızın ye... This is a side scrolling game where you control Rieland Fall into hell and destroy daemons by landing on top of them. <p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... <p>Süper Savaşçılar ile muhteşem bir macera başlamak üzere! ...