Ultra Adam 2

Oyun Adı: Ultra Adam 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 1.00

Ultra Adam efsanesi, bir başka macerası ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor! Şehir, garip yaratıklar tarafından işgal edildi. Buna ancak siz dur diyebilirsiniz! İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran Ultra Adam'ın ikinci oyunu sizleri uzak aksiyon diyarlarına götürecek.

Oyundaki en güzel taraf ise, arkadaşınızla birlikte de bu zorlu mücadeleye dahil olabilmenizdir. En üstteki butonla tek kişilik, ortadaki butonla da iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket: "W, A, D"
Atak: "J"
Özel Güç: "K"

2. OYUNCU
Hareket: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "2"
Özel Güç: Numerik Klavyede "3"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyun hakkında ipuçları verelim: Düşmanlarınızı bir köşeye toplayabilirseniz, birden fazlasına tek hamlede vuruşlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu vuruşlardan sonra özel güç enerjiniz dolacak ve özel güçlerinizi kullanabileceksiniz. Her bölümde bir adet büyük yaratık bulunmaktadır. Bu büyük yaratığın sağlık durumunu ekranın altındaki göstergeden takip edebilirsiniz. Unutmayın, şehrin mücadelesi sizin elinizde! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Rong is simple a Circular version of Pong <p>Savaş oyunu tutkunları, <strong>Kafa Savaşçılar</strong> tam size g... <p>Hobo ile muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Çılgın kahramanımız H... <p>Bu oyunda amaç Dünya'yı yok etmek. Oyunda savaç&cce... <p>Ben 10 Omniverse Macera ile muhteşem bir oyun oynamaya hazır mısınız? &Cce... <p>Gumball karate öğreniyor ve ortalık karışıyor! Gumball Karate Ustası ... <p><em>En favori anime savaşçılarının toplandığı Çizgi Kahraman... <p>Dünyaya saldıran uzaylılara karşı mücadele etmenin tam sırası. P... Stay on the wire and don <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... If you love a nice fun game of Mini Golf but don't always have time to get ou... <p><em>Dikkat ve koordinasyon gerektiren iki kişilik uzun bir oyun seni bekli...