Ultra Adam 2

Oyun Adı: Ultra Adam 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 198

Puan: 1.00

Ultra Adam efsanesi, bir başka macerası ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor! Şehir, garip yaratıklar tarafından işgal edildi. Buna ancak siz dur diyebilirsiniz! İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran Ultra Adam'ın ikinci oyunu sizleri uzak aksiyon diyarlarına götürecek.

Oyundaki en güzel taraf ise, arkadaşınızla birlikte de bu zorlu mücadeleye dahil olabilmenizdir. En üstteki butonla tek kişilik, ortadaki butonla da iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket: "W, A, D"
Atak: "J"
Özel Güç: "K"

2. OYUNCU
Hareket: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "2"
Özel Güç: Numerik Klavyede "3"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyun hakkında ipuçları verelim: Düşmanlarınızı bir köşeye toplayabilirseniz, birden fazlasına tek hamlede vuruşlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu vuruşlardan sonra özel güç enerjiniz dolacak ve özel güçlerinizi kullanabileceksiniz. Her bölümde bir adet büyük yaratık bulunmaktadır. Bu büyük yaratığın sağlık durumunu ekranın altındaki göstergeden takip edebilirsiniz. Unutmayın, şehrin mücadelesi sizin elinizde! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Smash the ugly caterpillar as they appear. Stay on the wire and don <p>Ormanda büyük dev bir yaratık ile karşılaşan ninjamız ne yapacağ... <p>Korku Şatosu adlı oyunda heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanıyor. Korku şa... <p>Ölümcül Ray 4 Oyunu ile madende süper bir heyecan fırt... <p>Kötülere karşı savaş üçüncü bölü... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... <p>Uzaylılara Karşı Savaş adlı oyunda heyecan verici dakikalar yaşanıyor. Uza... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... <p>Dünya Boyu Savaş Oyunu ile devletler birbirlerine savaş ilan ediyor v... <p>Jet parket oyunumuzda askeri bir hava alanında bulunan jetleri istenilen y... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran...