Kahraman Savaşçı

Oyun Adı: Kahraman Savaşçı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 214

Puan: 0.00

Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şehirler yakıp yıkılıyor, insanlar öldürülüyor! Onlara en kısa zamanda yardım etmeniz lâzım. Farklı özellikteki karakterlerle ülkeniz kahramanı olmaya hazırlanın. Üstelik sadece tek kişi değil, iki kişi, hatta üç kişi bile aynı anda oynayabilirsiniz. Hazırsanız sırasıyla "TRY THE GAME" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatın. Kahraman Savaşçı ile maceraya başlayın!

Haydutlara karşı savaşıp ülkenizi kurtarmak istiyorsanız "STORY MODE", sadece arkadaşlarınızla savaşıp gücünüzü göstermek istiyorsanız "VS MODE", bir savaş alanı kurup tek bir savaşa katılmak istiyorsanız "BATTLE MODE" oyun türünü seçmeniz gerekiyor. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: Numerik klavyede "2, 4, 6, 8"
Atak: Numerik klavyede "5"
Zıplama: Numerik klavyede "0"
Korunma: Numerik klavyede "+"
Komut Verme: Numerik klavyede "-"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, X, D"
Atak: "S"
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)"
Korunma: "F"
Komut Verme: "R"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, L, VİRGÜL"
Atak: "K"
Zıplama: "NOKTA"
Korunma: "Ş"
Komut Verme: "P"

Oyun esnasında adamları öldürdükçe düşen iksirleri alarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Ayrıca yerde yatan adamları kurtardığınızda, onlar da size yardım etmeye başlayacaktır. Bakalım, ülkenizi kurtarabilecek misiniz? İkikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Soğuk <strong>buzul kütleleri</strong> üzerinde iki ayrı penguen... <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!... <p>Sevimli kızımız Alice ile birlikte onun dünyasında maceralara hazırmı... <p>Gizemli ve karanlık bir mağaranın sonunda hazine olduğunu öğrendiniz ... Collect gold and other treasure while staying away from piranha-infested wate... <p><em>Oyunun isminden de gördüğünüz gibi, ortada Jim ve ... Check your patients heartbeat, remove bullets from their body, reduce swellin... <p>Tehlikeli Yolda Koş ile Oyun Kalem farkıyla harika bir koşu oyunu daha siz... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Matrix filmindeki gibi ağır çekimde vuruşlar sergileyebileceğiniz i... <p>Zombi Avcısı 2 çıktı! Süper ötesi bir macera oyununa kald... <p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar...