Kahraman Savaşçı

Oyun Adı: Kahraman Savaşçı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 230

Puan: 0.00

Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şehirler yakıp yıkılıyor, insanlar öldürülüyor! Onlara en kısa zamanda yardım etmeniz lâzım. Farklı özellikteki karakterlerle ülkeniz kahramanı olmaya hazırlanın. Üstelik sadece tek kişi değil, iki kişi, hatta üç kişi bile aynı anda oynayabilirsiniz. Hazırsanız sırasıyla "TRY THE GAME" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatın. Kahraman Savaşçı ile maceraya başlayın!

Haydutlara karşı savaşıp ülkenizi kurtarmak istiyorsanız "STORY MODE", sadece arkadaşlarınızla savaşıp gücünüzü göstermek istiyorsanız "VS MODE", bir savaş alanı kurup tek bir savaşa katılmak istiyorsanız "BATTLE MODE" oyun türünü seçmeniz gerekiyor. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: Numerik klavyede "2, 4, 6, 8"
Atak: Numerik klavyede "5"
Zıplama: Numerik klavyede "0"
Korunma: Numerik klavyede "+"
Komut Verme: Numerik klavyede "-"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, X, D"
Atak: "S"
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)"
Korunma: "F"
Komut Verme: "R"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, L, VİRGÜL"
Atak: "K"
Zıplama: "NOKTA"
Korunma: "Ş"
Komut Verme: "P"

Oyun esnasında adamları öldürdükçe düşen iksirleri alarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Ayrıca yerde yatan adamları kurtardığınızda, onlar da size yardım etmeye başlayacaktır. Bakalım, ülkenizi kurtarabilecek misiniz? İkikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Catch the bomb before it explode and destroy the city Pit the presidency candidate in this boxing game Control Mario through the course <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... <p>Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarını... <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye... <p>Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış <strong>Robotik Savaş</s... Protect the brewery long enough to transport the precious beer away. <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Savaş mekikleri savaşa hazır. Merkezden çıkan mekikler, savaş sahas... <p>Uzaylı Saldırı Takımı 2 ile süper ötesi bir macera kaldığı yerde... An addictive game where you must collect the kids to stretch your limo. Hit a...