Kahraman Savaşçı

Oyun Adı: Kahraman Savaşçı

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şehirler yakıp yıkılıyor, insanlar öldürülüyor! Onlara en kısa zamanda yardım etmeniz lâzım. Farklı özellikteki karakterlerle ülkeniz kahramanı olmaya hazırlanın. Üstelik sadece tek kişi değil, iki kişi, hatta üç kişi bile aynı anda oynayabilirsiniz. Hazırsanız sırasıyla "TRY THE GAME" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatın. Kahraman Savaşçı ile maceraya başlayın!

Haydutlara karşı savaşıp ülkenizi kurtarmak istiyorsanız "STORY MODE", sadece arkadaşlarınızla savaşıp gücünüzü göstermek istiyorsanız "VS MODE", bir savaş alanı kurup tek bir savaşa katılmak istiyorsanız "BATTLE MODE" oyun türünü seçmeniz gerekiyor. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: Numerik klavyede "2, 4, 6, 8"
Atak: Numerik klavyede "5"
Zıplama: Numerik klavyede "0"
Korunma: Numerik klavyede "+"
Komut Verme: Numerik klavyede "-"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, X, D"
Atak: "S"
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)"
Korunma: "F"
Komut Verme: "R"

3. OYUNCU
Hareket Etme: "I, J, L, VİRGÜL"
Atak: "K"
Zıplama: "NOKTA"
Korunma: "Ş"
Komut Verme: "P"

Oyun esnasında adamları öldürdükçe düşen iksirleri alarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Ayrıca yerde yatan adamları kurtardığınızda, onlar da size yardım etmeye başlayacaktır. Bakalım, ülkenizi kurtarabilecek misiniz? İkikisilikoyunlar.net'de macera başlasın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Regular Show Rigby'nin Macerası ile heyecan dolu bir macera oyunu sizi... <p>Generaller dünyayı basan uzaylılar ve yaratıklara karşı birlik olmuş ... <p>Adaları fethetmek artık bizim işimiz. Güçlü bir birlik ol... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... <p>Zombi Dünyası ile olağanüstü bir savaş oyunu oynamaya hazır... Don <p><em>Oyunun isminden de gördüğünüz gibi, ortada Jim ve ... <p>Penguenlerle kutup ayıları arasında savaş çıkmış. Bir kaç ta... Let your cuddly little raccoon jump up to the sky in Jump Up! - the endless j... <p>Ünlü Altın madeni oyununun iki kişi oynanabilen versiyonudur. Al... Ready for some air action? As one of the last surviving people in this apocal... <p>Küçük Salyangoz 8 Oyunu ile macera kaldığı yerden devam e...