Ultra Adam

Oyun Adı: Ultra Adam

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 615

Puan: 3.00

Ortalığı kasıp kavuran efsane çizgi film serisi "Ultra Adam", şimdi flash oyunuyla ikikisilikoyunlar.net'de! Üstelik yepyeni maceralarla karşılaşacağınız bu oyunda, kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Sadece kendiniz değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyundaki amacınız, tüm düşmanlarınızı haklamak. Tek başınıza oynamak istiyorsanız en üstteki butona, arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ortadaki butona tıklayın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Atak: "J"
Özel Güç: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "2"
Özel Güç: Numerik Klavyede "3"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyun hakkında detaylı bilgi verelim: Her bölümde farklı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bu yaratıkların gücü, siz bölüm atladıkça artacaktır. Onları öldürerek özel güç enerjisi kazanabilir, bu enerji ile de özel gücünüzü kullanabilirsiniz. Sağlık ve güç göstergeniz ekranın üstündedir. Gözünüzü düşmanlardan ayırmayın ki, ayakta kalabilesiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Learn how to fly and maneuver the plane. Engage in the different missions. Th... It is the battle between cat and dot. <p>Çizgi filmlerden ve oyunlardan tanıdığımız süper kahramanlar b... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... Do you like Airplanes? Then this Flight Simulation is your game! Start your e... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... <p>Eğitimli özel asker ile kasabayı basan zombileri temizlemeye ç... <p>Küçük çocuk uykusundayken bir rüya gör&u... <p>Tehlikeli Yolda Koş ile Oyun Kalem farkıyla harika bir koşu oyunu daha siz... <p>Küçük Kral adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.... <p>Eminiz ki küçükken herkes su savaşı yapmıştır. O su savaş...