Ultra Adam

Oyun Adı: Ultra Adam

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 601

Puan: 3.00

Ortalığı kasıp kavuran efsane çizgi film serisi "Ultra Adam", şimdi flash oyunuyla ikikisilikoyunlar.net'de! Üstelik yepyeni maceralarla karşılaşacağınız bu oyunda, kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Sadece kendiniz değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyundaki amacınız, tüm düşmanlarınızı haklamak. Tek başınıza oynamak istiyorsanız en üstteki butona, arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ortadaki butona tıklayın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Atak: "J"
Özel Güç: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "2"
Özel Güç: Numerik Klavyede "3"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyun hakkında detaylı bilgi verelim: Her bölümde farklı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bu yaratıkların gücü, siz bölüm atladıkça artacaktır. Onları öldürerek özel güç enerjisi kazanabilir, bu enerji ile de özel gücünüzü kullanabilirsiniz. Sağlık ve güç göstergeniz ekranın üstündedir. Gözünüzü düşmanlardan ayırmayın ki, ayakta kalabilesiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
This is a real classic, simple and addictive. Just help the frog to cross the... <p>Panda Uzaylılara Karşı oyunu ile gökyüzünde çılgın b... <p>Özel harekatçılardan oluşan farklı birimleri kontrol ederek oy... <p>Gumball karate öğreniyor ve ortalık karışıyor! Gumball Karate Ustası ... <p>Ben 10 Omniverse Macera ile muhteşem bir oyun oynamaya hazır mısınız? &Cce... <p>Dünyaya saldıran uzaylılara karşı mücadele etmenin tam sırası. P... <p>Karton şeklinde olan zombilere karşı kahramanımız ile birlikte karşı koyar... Collect crystals and crush boogies to score points. <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek... Atmospheric adventure game with a lot of mystery, unique objects, puzzles and... <p>Oyun yüklendikten sonra "<strong>START GAME</strong>" ... Bisiklet Macerasına hazır mısınız