Ultra Adam

Oyun Adı: Ultra Adam

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 577

Puan: 3.00

Ortalığı kasıp kavuran efsane çizgi film serisi "Ultra Adam", şimdi flash oyunuyla ikikisilikoyunlar.net'de! Üstelik yepyeni maceralarla karşılaşacağınız bu oyunda, kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız.

Sadece kendiniz değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyundaki amacınız, tüm düşmanlarınızı haklamak. Tek başınıza oynamak istiyorsanız en üstteki butona, arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ortadaki butona tıklayın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Atak: "J"
Özel Güç: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: Numerik Klavyede "2"
Özel Güç: Numerik Klavyede "3"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyun hakkında detaylı bilgi verelim: Her bölümde farklı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bu yaratıkların gücü, siz bölüm atladıkça artacaktır. Onları öldürerek özel güç enerjisi kazanabilir, bu enerji ile de özel gücünüzü kullanabilirsiniz. Sağlık ve güç göstergeniz ekranın üstündedir. Gözünüzü düşmanlardan ayırmayın ki, ayakta kalabilesiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... Another clone of the classic Pacman game <p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde ... <p>Karlar ülkesi prensesi Anna ike birlikte maceralara atılarak Elsa ile... <p>Sevimli kedi ile birbirinden renkli yumaklara ulaşmaya çalışacak ve... <p>Yıldızlar, gezegenler, karadelikler... Uzayın derinliklerinde düşman ... <p>İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön t... Whack the boss in this version of the classic arcade <p>Robotlar Savaşı ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Galaksiler ar... <p><strong>Belalı Balon Avcıları 3.serisi</strong> ile yeni bölümle... <p>Kırmızı Ninja ile şimdi muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ekra...