Dragon Ball: Sert Dövüş

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 228

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı Dragon Ball'ın oyunları, dövüş oyuncularının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Bildiğiniz üzere, Son Goku, Ejder Topları'nı ararken dünyayı keşfeder ve karşısına binbir türlü zorluk çıkar. Oyundaki amacınız da kahramanınız Son Goku ile Ejder Topları'nı bulmak ve önünüze çıkan bütün rakipleri haklamak! Üstelik bu macera dolu oyunu ikikisilikoyunlar.net'de arkadaşınızla beraber yardımlaşarak da oynayabilirsiniz. Sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarına tıklayıp zorluk derecenizi seçin. Oyun kontrolleri ve mevcut olan özel hareketleri sizler için açıkladık:

Birinci Oyuncu
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"

İkinci Oyuncu
Hareket Etme: "OK (YÖN) Tuşları"
Atak: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"

Ortak Özel Hareketler
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"
Ateş Atma: "Aşağı+İleri+Atak"
Özel Atak 1: "Yukarı+Yukarı+Atak"
Özel Atak 2: "İleri+İleri+Atak"
Özel Atak 3: "Geri+Aşağı+İleri+Atak"
Kasırga: "Geri+İleri+Atak"

Özel hareketleri yapabilmeniz için, ekranın altında bulunan güç göstergesini doldurmanız gerekmektedir. Düşmanlarınızın sizi köşelerde ya da kendi aralarında sıkıştırmasına izin vermeyin. Bakalım tüm rakiplerinizi haklayıp Ejder Topları'nı bulabilecek misiniz? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
try to naigate your ship for as long as possible You play as Spartacus, as legend says: a true warrior fighting his freedom ou... Smash the evil flesh hungry pumpkins from beyond! <p>İşte size çok güzel bir iki kişilik oyun... Oyun içinde... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>Nerden geldiği belli olmayan kötülük taşı yaratıklar oluştu... <p>Hava, Ateş ve Toprak adlı oyunda harika dakikalar geçireceksiniz. O... <p><em>Astronot kardeşlerin son görevi Yıldızlar Arası olarak devam ediy... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Patlayıcı Takımı ile heyecan verici dakikalar sizleri bekliyor. Patlayıcı ... Collect crystals and crush boogies to score points. Drop bomb and create havoc in the city