Dragon Ball: Sert Dövüş

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 219

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı Dragon Ball'ın oyunları, dövüş oyuncularının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Bildiğiniz üzere, Son Goku, Ejder Topları'nı ararken dünyayı keşfeder ve karşısına binbir türlü zorluk çıkar. Oyundaki amacınız da kahramanınız Son Goku ile Ejder Topları'nı bulmak ve önünüze çıkan bütün rakipleri haklamak! Üstelik bu macera dolu oyunu ikikisilikoyunlar.net'de arkadaşınızla beraber yardımlaşarak da oynayabilirsiniz. Sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarına tıklayıp zorluk derecenizi seçin. Oyun kontrolleri ve mevcut olan özel hareketleri sizler için açıkladık:

Birinci Oyuncu
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"

İkinci Oyuncu
Hareket Etme: "OK (YÖN) Tuşları"
Atak: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"

Ortak Özel Hareketler
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"
Ateş Atma: "Aşağı+İleri+Atak"
Özel Atak 1: "Yukarı+Yukarı+Atak"
Özel Atak 2: "İleri+İleri+Atak"
Özel Atak 3: "Geri+Aşağı+İleri+Atak"
Kasırga: "Geri+İleri+Atak"

Özel hareketleri yapabilmeniz için, ekranın altında bulunan güç göstergesini doldurmanız gerekmektedir. Düşmanlarınızın sizi köşelerde ya da kendi aralarında sıkıştırmasına izin vermeyin. Bakalım tüm rakiplerinizi haklayıp Ejder Topları'nı bulabilecek misiniz? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... Clone of the arcade fighting game - Super Fighter <p>Muhteşem bir savaş oyunu daha Oyun Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınıza ... <p>Bazuka çocuk oyunumuzda eğlenceli, bilinmeyen tuzaklı yollarda mace... <p>Öfkeli kablumbağamız müzenin içinde bulunan tabloları ve ... <p>Küçük Kral adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.... <p>Silahını, tarzını ve bölümü seç sonrada kaçış... Another remake of Tetris game <p>Çok eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda karton karakterlere karşı sa... <p>Oyun yüklenmesi tamamlanması ile gelen bölümden <strong>&qu... <p><strong>Yanloong</strong>'un efsanevi serüvenini bu oyun ile başl... <p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ...