Dragon Ball: Sert Dövüş

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı Dragon Ball'ın oyunları, dövüş oyuncularının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Bildiğiniz üzere, Son Goku, Ejder Topları'nı ararken dünyayı keşfeder ve karşısına binbir türlü zorluk çıkar. Oyundaki amacınız da kahramanınız Son Goku ile Ejder Topları'nı bulmak ve önünüze çıkan bütün rakipleri haklamak! Üstelik bu macera dolu oyunu ikikisilikoyunlar.net'de arkadaşınızla beraber yardımlaşarak da oynayabilirsiniz. Sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarına tıklayıp zorluk derecenizi seçin. Oyun kontrolleri ve mevcut olan özel hareketleri sizler için açıkladık:

Birinci Oyuncu
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"

İkinci Oyuncu
Hareket Etme: "OK (YÖN) Tuşları"
Atak: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"

Ortak Özel Hareketler
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"
Ateş Atma: "Aşağı+İleri+Atak"
Özel Atak 1: "Yukarı+Yukarı+Atak"
Özel Atak 2: "İleri+İleri+Atak"
Özel Atak 3: "Geri+Aşağı+İleri+Atak"
Kasırga: "Geri+İleri+Atak"

Özel hareketleri yapabilmeniz için, ekranın altında bulunan güç göstergesini doldurmanız gerekmektedir. Düşmanlarınızın sizi köşelerde ya da kendi aralarında sıkıştırmasına izin vermeyin. Bakalım tüm rakiplerinizi haklayıp Ejder Topları'nı bulabilecek misiniz? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Patlayan Aşk oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla bu... Juggle cats using your bat to gain points <p>Tehlikeli Yolda Koş ile Oyun Kalem farkıyla harika bir koşu oyunu daha siz... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... <p>Uzay Gemisinde Macera ile çok eğlenceli bir uzay macerası başlamak ... Rong is simple a Circular version of Pong <p>Adaları fethetmek artık bizim işimiz. Güçlü bir birlik ol... Save as many people as you can from the ship <p>Hırsız Prens 2 çıktı! Macera tüm hızıyla kaldığı yerden devam ... <p>Korkusuz Tavşan ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranla... <p><em>Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun &u... <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde...