Arenada Çatışma 2

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Son zamanların en gözde oyunlarından Arenada Çatışma oyununun 2.versiyonu  ile karşılaşmaya hazır olun! Hem tek başınıza, hem arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz. Eğer hazırsanız sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonları ile oyunu başlatın.

Oyundaki bir tek amacınız var, o da farklı türden silahlarla rakibinizi haklamak! Tuş kombinasyonları ise şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "G"
Bomba Atma: "H"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Ateş Etme: Numerik klavyede "4"
Bomba Atma: Numerik klavyede "5"

Oyuna başlamadan önce anamenüde bulunan "PROFILES" butonuyla karakterinizin adını belirleyebilir, tipini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca iyice kavrayıp öğrenmek istiyorsanız "TRAINING MISSIONS" butonuyla antrenman bölümleri açabilirsiniz. İki kişilik oynamak isteyenler "TWO PLAYER" oyun modunu seçmeleri gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda bomba atma tuşuna ne kadar çok basılı tutarsanız, bombanızı o kadar uzağa atabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun türlerinde adamları vurdukça altın dökülmektedir. Bunları toplayarak "WEAPONS SHOP" menüsünden yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Silahlar, ateş ettikçe geriye doğru tepmektedir. Buna dikkat edin. Arkadaşınızla beraber bu aksiyon dolu maceraya hazırsanız, fazla beklemeyin! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin baş... Pilot the hybrid fighter defeding against alien invasion <p>Oyunumuz oldukça <strong>heyecanlı.</strong> İnternet üzerinde... <p>Hırsız Stanley oyunu ile harika bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ekran... <p>Muhteşem bir savaş oyunu daha Oyun Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınıza ... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... <p>Oyuna "Enter" tuşuna basarak başlayınız. Daha sonra gelen bö... <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... <p>Kedi imparatorluğu yeni bir tehlike altındadır. Bunun için öze...