Arenada Çatışma 2

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Son zamanların en gözde oyunlarından Arenada Çatışma oyununun 2.versiyonu  ile karşılaşmaya hazır olun! Hem tek başınıza, hem arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz. Eğer hazırsanız sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonları ile oyunu başlatın.

Oyundaki bir tek amacınız var, o da farklı türden silahlarla rakibinizi haklamak! Tuş kombinasyonları ise şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "G"
Bomba Atma: "H"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Ateş Etme: Numerik klavyede "4"
Bomba Atma: Numerik klavyede "5"

Oyuna başlamadan önce anamenüde bulunan "PROFILES" butonuyla karakterinizin adını belirleyebilir, tipini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca iyice kavrayıp öğrenmek istiyorsanız "TRAINING MISSIONS" butonuyla antrenman bölümleri açabilirsiniz. İki kişilik oynamak isteyenler "TWO PLAYER" oyun modunu seçmeleri gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda bomba atma tuşuna ne kadar çok basılı tutarsanız, bombanızı o kadar uzağa atabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun türlerinde adamları vurdukça altın dökülmektedir. Bunları toplayarak "WEAPONS SHOP" menüsünden yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Silahlar, ateş ettikçe geriye doğru tepmektedir. Buna dikkat edin. Arkadaşınızla beraber bu aksiyon dolu maceraya hazırsanız, fazla beklemeyin! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Live the life of a cat in this fun simulation game. Cute cat parking puts you... <p>Adventure Time Fionna Dövüşüyor ile eğlenceli bir macera oy... <p>Serüvenler Adası sizi bekliyor! Muhteşem bir macera oyunu sunan Oyun ... Play Pong against the computer Help Wink to rescue the princess from the evil dragon <p>Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan<strong> "Fleabag"... <p>Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların ha... <p><em>Arkadaşınla birlikte ayrı dünyalarda sıkışıp kaldın. Birbirinizi ... <p>Süper gerillanın çetesinin tüm üyeleri, düşman ... Use your Ninja power to attack the defender try to naigate your ship for as long as possible <p>Uzay Uçuşu 2 Oyunu ile müthiş bir uzay serüvenine ç...