Arenada Çatışma 2

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 199

Puan: 0.00

Son zamanların en gözde oyunlarından Arenada Çatışma oyununun 2.versiyonu  ile karşılaşmaya hazır olun! Hem tek başınıza, hem arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz. Eğer hazırsanız sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonları ile oyunu başlatın.

Oyundaki bir tek amacınız var, o da farklı türden silahlarla rakibinizi haklamak! Tuş kombinasyonları ise şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "G"
Bomba Atma: "H"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Ateş Etme: Numerik klavyede "4"
Bomba Atma: Numerik klavyede "5"

Oyuna başlamadan önce anamenüde bulunan "PROFILES" butonuyla karakterinizin adını belirleyebilir, tipini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca iyice kavrayıp öğrenmek istiyorsanız "TRAINING MISSIONS" butonuyla antrenman bölümleri açabilirsiniz. İki kişilik oynamak isteyenler "TWO PLAYER" oyun modunu seçmeleri gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda bomba atma tuşuna ne kadar çok basılı tutarsanız, bombanızı o kadar uzağa atabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun türlerinde adamları vurdukça altın dökülmektedir. Bunları toplayarak "WEAPONS SHOP" menüsünden yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Silahlar, ateş ettikçe geriye doğru tepmektedir. Buna dikkat edin. Arkadaşınızla beraber bu aksiyon dolu maceraya hazırsanız, fazla beklemeyin! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan macera... <p>Su Altı Macerası ile eğlenceli bir serüvene hazır mısınız? Su altında... <p>Koyun Savaşı adlı oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamaya ne dersiniz. ... <p>Tavşanı Uyandır ile şimdi çok eğlenceli bir macera başlamak üz... Build up the level of your stick character in this RPG <p>Ülkeniz haydutlar tarafından ele geçirildi. Bütün şe... <p>Zombiler Alemi oyunumuzun 2. serisinde saldırıya geçmiş olan zombil... <p><em>Uzaydaki maceracılar, bakın bu sefer hangi gezegenlerde geziyorlar. Ge... <p>Süper Kazı Makinesi Oyunu ile yeraltında harika bir macera sizleri be... <p>Zombi Dünyası ile olağanüstü bir savaş oyunu oynamaya hazır... Collect all the oil bottle <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!...