Arenada Çatışma 2

Oyun Adı: Arenada Çatışma 2

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Son zamanların en gözde oyunlarından Arenada Çatışma oyununun 2.versiyonu  ile karşılaşmaya hazır olun! Hem tek başınıza, hem arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz. Eğer hazırsanız sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonları ile oyunu başlatın.

Oyundaki bir tek amacınız var, o da farklı türden silahlarla rakibinizi haklamak! Tuş kombinasyonları ise şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "G"
Bomba Atma: "H"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Ateş Etme: Numerik klavyede "4"
Bomba Atma: Numerik klavyede "5"

Oyuna başlamadan önce anamenüde bulunan "PROFILES" butonuyla karakterinizin adını belirleyebilir, tipini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca iyice kavrayıp öğrenmek istiyorsanız "TRAINING MISSIONS" butonuyla antrenman bölümleri açabilirsiniz. İki kişilik oynamak isteyenler "TWO PLAYER" oyun modunu seçmeleri gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda bomba atma tuşuna ne kadar çok basılı tutarsanız, bombanızı o kadar uzağa atabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun türlerinde adamları vurdukça altın dökülmektedir. Bunları toplayarak "WEAPONS SHOP" menüsünden yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Silahlar, ateş ettikçe geriye doğru tepmektedir. Buna dikkat edin. Arkadaşınızla beraber bu aksiyon dolu maceraya hazırsanız, fazla beklemeyin! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bir korsanın hayatında deniz tehlikelerle doludur. Müthiş bir ser&uum... Live the life of a cat in this fun simulation game. Cute cat parking puts you... <p>Küçük hamstera yardımcı olarak ona bu zorlu macerada boyu... Arkanoid clone with a twist - the more you bounce it, the higher it go! <p>Uzaylının Macerası ile şimdi harika bir macera başlamak üzere! Ekranl... <p>2 Usta şovalyenin hünerlerini sergilediği bu oyunda arkadaşınız ile b... <p>Fakirlerin umudu olan cömert atlı şovalyemizi kullanarak onun emrinde... If you love a nice fun game of Mini Golf but don't always have time to get ou... Passed all 3 training mission and become a real SWAT member. <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Ramazan Davulcusu oyunumuzda sahura insanları kaldırmak için sokakl... <p>Daha önce ilk versiyonunu yayınladğımız oyunuhn 2.versiyonu ço...