Belalı Balon Avcıları 3

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 271

Puan: 0.00

Belalı Balon Avcıları 3.serisi ile yeni bölümleri, yeni bonusları ve bitmek bilmeyen heyecan serüvenleri ile karşınıza çıkıyor.Arkadaşınızı da yanınıza alın ve başınıza bela olan balonun hakkından gelin! Oyunu 2 kişilik versiyonda başlatmak için lütfen "Two Players" bölümüne tıklayınız. İlerlemeli bölümler oynamak için de "Plain Fun" seçeneğine giriş yapınız. Oyun; "W,A,S,D - Q ve Yön Tuşları - 0" tuşları ile oynanmaktadır. İsterseniz bu tuşların kombinasyonlarını kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Garip giysili kahramanlarımızı, balonlardan uzak tutarak ve 3 hakkınızı yitirmeden balonların işini bitirin. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Korsanlar arasındaki mücadeleye arkadaşınız ile dahil olmak istiyorsa... <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc... <p>Uzaylı Saldırı Takımı 2 ile süper ötesi bir macera kaldığı yerde... <p>İki mini tank bu oyunda birbirleri ile savaşıyor. Ayrıca harita random ate... <p>Gooly ve arkadaşı, tuzaklarla dolu bir alanda sıkışıp kaldılar. Onların ha... <p><em>Garip kılıklı iki arkadaşın kaçış macerası ikinci bölü... <p>Bir plartform üzerinde hazrılanmış worms tarzı bir oyundur. Oyun 2 ya... <p>Kankalar Zombilere Karşı ile muhteşem bir savaş oyunu başlamak üzere!... <p>Harika bir platform oyunu oynamaya hazırlanın! Kutu Adam başınızı dön... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... <p>Ateş Çocuk ile maceraya hazır mısınız? Oyundaki kahramanımız Ateş &...