Belalı Balon Avcıları 3

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 256

Puan: 0.00

Belalı Balon Avcıları 3.serisi ile yeni bölümleri, yeni bonusları ve bitmek bilmeyen heyecan serüvenleri ile karşınıza çıkıyor.Arkadaşınızı da yanınıza alın ve başınıza bela olan balonun hakkından gelin! Oyunu 2 kişilik versiyonda başlatmak için lütfen "Two Players" bölümüne tıklayınız. İlerlemeli bölümler oynamak için de "Plain Fun" seçeneğine giriş yapınız. Oyun; "W,A,S,D - Q ve Yön Tuşları - 0" tuşları ile oynanmaktadır. İsterseniz bu tuşların kombinasyonlarını kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Garip giysili kahramanlarımızı, balonlardan uzak tutarak ve 3 hakkınızı yitirmeden balonların işini bitirin. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun başlayınca "<strong>Two Player</strong>" seçeniği se... <p>Oyun hem 2 kişi hem de tek kişi oynanabilmektedir. Tek kişi için Si... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Ortalığı kasıp kavuran efsane çizgi film serisi "<strong>Ultra... <p>Kedi imparatorluğu yeni bir tehlike altındadır. Bunun için öze... <p>Dünya bir savaşa daha başladı; bu seferki savaş son savaş... Bu savaş... <p>Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğ... Drop bomb and create havoc in the city <p>Uzaylının Macerası ile şimdi harika bir macera başlamak üzere! Ekranl... <p><strong>Flash oyun severler müjde!</strong> Ateş oğlan ve Su kızın ye... <p>SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan macera... <p>Bu canavar balıklar daha fazla okyanusların diplerinde yaşamak istemiyorla...