Belalı Balon Avcıları 3

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 268

Puan: 0.00

Belalı Balon Avcıları 3.serisi ile yeni bölümleri, yeni bonusları ve bitmek bilmeyen heyecan serüvenleri ile karşınıza çıkıyor.Arkadaşınızı da yanınıza alın ve başınıza bela olan balonun hakkından gelin! Oyunu 2 kişilik versiyonda başlatmak için lütfen "Two Players" bölümüne tıklayınız. İlerlemeli bölümler oynamak için de "Plain Fun" seçeneğine giriş yapınız. Oyun; "W,A,S,D - Q ve Yön Tuşları - 0" tuşları ile oynanmaktadır. İsterseniz bu tuşların kombinasyonlarını kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Garip giysili kahramanlarımızı, balonlardan uzak tutarak ve 3 hakkınızı yitirmeden balonların işini bitirin. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Macera seven dinazorlar engelli yollar ve onları bekleyen düşmanlara ... Timed the position and the height and let the dog catch the frisbee Bobble Bubble clone with various ball theme Help Gilligan get the gang of the island by lighting a signal fire before a p... <p>Yaramaz Dondurma 3 Oyunu ile süper oyun serisi tüm hızıyla s&uum... <p>Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan<strong> "Fleabag"... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. Protect the brewery long enough to transport the precious beer away. <p><em>Garip kılıklı iki arkadaşın kaçış macerası ikinci bölü... <p>Silahını, tarzını ve bölümü seç sonrada kaçış... <p>Dev Yengecin Peşinde ile süper ötesi bir kovalamaca için ... <p>Korku Şatosu adlı oyunda heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanıyor. Korku şa...