Oyundan Kaçış

Oyun Adı: Oyundan Kaçış

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğince hızlı bir şekilde aşağıya kaçmanız gerekmektedir. Oyun size çeşitli tuzaklar ve zorluklar da hazırlasa siz daha hızlı ve akıllı olmalısınız; kendinize bir çıkış yolu bulmalısınız.

Oyun ilk başta tek kişilik olarak başlayacaktır ve 2 kişilik seçeneği sizin seçmenize izin vermeyecektir. Arkadaşınızı oyuna dahil etmek için; tek kişilik oyunda en az 1.000 metre kaçış yapmanız gerekmektedir. Birkaç denemeden sonra bu sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Zorlu bir kaçış da olsa; arkadaşınız ile bu eğlenceyi yaşamak için değecektir... Oyunda ayrıca yaptığınız kaçışın başarısına göre belli aralıklarla yeni karakterler de açılacaktır. Her yeni karakter bir öncekine göre daha hızlı ve aktiftir. 1.000 metreyi geçtiyseniz eğer "2 Player" seçeniği açılır ve arkadaşınız da bu karakterlerden seçebilir. Bu sayede arkadaşınız ile beraber yarış modunda da oynayabilirsiniz.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunumuz "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D," tuşları ile oynanmaktadır. Hadi kaçabildiğiniz kadar kaçın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Okulda Macera ile sıradışı bir macera oyunu sizi bekliyor. Oyundaki kahram... <p>Eski televizyon karakterlerinden biri olan Ultraman ile, uzayın derinlikle... <p>Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarını... <p>Sinsi kedi oyunumuzda kutu içerisine saklanmış olan kedimizi kimsel... <p>Eğitimli özel asker ile kasabayı basan zombileri temizlemeye ç... <p>Macera dolu bir <strong>iki kişilik </strong>oyunumuz daha sizlerle. Oyund... <p>İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön t... <p>Kaos Savaşçıları 2 Oyunu ile bugüne kadar oynamadığınız kadar ... Santa fighting game <p>Tuzaklı yollar oyununun 4. serisinde size verilen araçları kullanar... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... Üstten bir bakış açısına sahip olacağınız bir platformda, sahip olduğunuz kar...