Oyundan Kaçış

Oyun Adı: Oyundan Kaçış

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğince hızlı bir şekilde aşağıya kaçmanız gerekmektedir. Oyun size çeşitli tuzaklar ve zorluklar da hazırlasa siz daha hızlı ve akıllı olmalısınız; kendinize bir çıkış yolu bulmalısınız.

Oyun ilk başta tek kişilik olarak başlayacaktır ve 2 kişilik seçeneği sizin seçmenize izin vermeyecektir. Arkadaşınızı oyuna dahil etmek için; tek kişilik oyunda en az 1.000 metre kaçış yapmanız gerekmektedir. Birkaç denemeden sonra bu sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Zorlu bir kaçış da olsa; arkadaşınız ile bu eğlenceyi yaşamak için değecektir... Oyunda ayrıca yaptığınız kaçışın başarısına göre belli aralıklarla yeni karakterler de açılacaktır. Her yeni karakter bir öncekine göre daha hızlı ve aktiftir. 1.000 metreyi geçtiyseniz eğer "2 Player" seçeniği açılır ve arkadaşınız da bu karakterlerden seçebilir. Bu sayede arkadaşınız ile beraber yarış modunda da oynayabilirsiniz.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunumuz "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D," tuşları ile oynanmaktadır. Hadi kaçabildiğiniz kadar kaçın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Size karşı saldıran düşman vikinglileri geri püskürtmeli ve... <p>Çılgın Ninja 2 ile harika vakit geçireceksiniz. Çılgı... <p>Dinamitçi maden avcımız ile birlikte değerli madenleri topluyoruz. ... <p>Uzaylı Büyük Kaçış Oyunu ile sevimli dostumuz uzaylıya ev... <p><strong>Flash oyun severler müjde!</strong> Ateş oğlan ve Su kızın ye... <p>Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönü... <p>İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikik... <p>Macera seven dinazorlar engelli yollar ve onları bekleyen düşmanlara ... Drop bomb and create havoc in the city <p><em>Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki ... <p>Sevimli kedi ile birbirinden renkli yumaklara ulaşmaya çalışacak ve...