Oyundan Kaçış

Oyun Adı: Oyundan Kaçış

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğince hızlı bir şekilde aşağıya kaçmanız gerekmektedir. Oyun size çeşitli tuzaklar ve zorluklar da hazırlasa siz daha hızlı ve akıllı olmalısınız; kendinize bir çıkış yolu bulmalısınız.

Oyun ilk başta tek kişilik olarak başlayacaktır ve 2 kişilik seçeneği sizin seçmenize izin vermeyecektir. Arkadaşınızı oyuna dahil etmek için; tek kişilik oyunda en az 1.000 metre kaçış yapmanız gerekmektedir. Birkaç denemeden sonra bu sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Zorlu bir kaçış da olsa; arkadaşınız ile bu eğlenceyi yaşamak için değecektir... Oyunda ayrıca yaptığınız kaçışın başarısına göre belli aralıklarla yeni karakterler de açılacaktır. Her yeni karakter bir öncekine göre daha hızlı ve aktiftir. 1.000 metreyi geçtiyseniz eğer "2 Player" seçeniği açılır ve arkadaşınız da bu karakterlerden seçebilir. Bu sayede arkadaşınız ile beraber yarış modunda da oynayabilirsiniz.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunumuz "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D," tuşları ile oynanmaktadır. Hadi kaçabildiğiniz kadar kaçın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>The hobbit filminden esinlenerek sizlere özel yapılan ve legolar ile ... <p>Robotlar Savaşı ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Galaksiler ar... Don Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p><em>Arkadaşınla birlikte ayrı dünyalarda sıkışıp kaldın. Birbirinizi ... <p>Neşeli Sakızlar en son versiyonu ile sizlerle... Serinin 4.oyunu olan bu o...             Okçunun Macerası adlı oyunda dev ejderha kralın kızı... <p>Sevimli okçular oyunu yüklendikten sonra "<strong>Click T... <p>Savaş oyunu tutkunları, <strong>Kafa Savaşçılar</strong> tam size g... <p>Ormanda büyük dev bir yaratık ile karşılaşan ninjamız ne yapacağ... <p>Oyunumuz oldukça <strong>heyecanlı.</strong> İnternet üzerinde... <p>Bordo Bereli asker harekete geçiyor ve düşmanları ile benzersi...