Oyundan Kaçış

Oyun Adı: Oyundan Kaçış

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 7 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğince hızlı bir şekilde aşağıya kaçmanız gerekmektedir. Oyun size çeşitli tuzaklar ve zorluklar da hazırlasa siz daha hızlı ve akıllı olmalısınız; kendinize bir çıkış yolu bulmalısınız.

Oyun ilk başta tek kişilik olarak başlayacaktır ve 2 kişilik seçeneği sizin seçmenize izin vermeyecektir. Arkadaşınızı oyuna dahil etmek için; tek kişilik oyunda en az 1.000 metre kaçış yapmanız gerekmektedir. Birkaç denemeden sonra bu sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Zorlu bir kaçış da olsa; arkadaşınız ile bu eğlenceyi yaşamak için değecektir... Oyunda ayrıca yaptığınız kaçışın başarısına göre belli aralıklarla yeni karakterler de açılacaktır. Her yeni karakter bir öncekine göre daha hızlı ve aktiftir. 1.000 metreyi geçtiyseniz eğer "2 Player" seçeniği açılır ve arkadaşınız da bu karakterlerden seçebilir. Bu sayede arkadaşınız ile beraber yarış modunda da oynayabilirsiniz.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunumuz "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D," tuşları ile oynanmaktadır. Hadi kaçabildiğiniz kadar kaçın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Control Mario through the course Kutu Atlama  bir aksiyon ve arcade oyunu ,herkes için kavramak çok kolaydır. ... <p>Başkan Kudurdu 2 adlı oyun ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. İlk b&ou... Rampage with the bus - as the bus driver you decided to go rampage and run th... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... <p>Hem tek kişilik hem de iki kişilik oynama seçeneğiyle gönü... <p>Ufoların kıyasaya savaştığı oyun sizlerle... 2 ufo karşılıklı savaşıyor bu... Let your cuddly little raccoon jump up to the sky in Jump Up! - the endless j... <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... <p>Uzay Arenası 2 Oyunu ile uzayın derinliklerinde süper bir aksiyona ha... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Arkadaşınızla birlikte düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye h...