Gumball Dino Macera

Oyun Adı: Gumball Dino Macera

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 393

Puan: 4.50

Gumball arkadaşları ile nefeslerinizi kesecek yeni macera oyunları ile sizlerle. Oyunumuzu isterseniz tek kişilik isterseniz arkadaşınız ile birlikte iki kişilik oynayabilirsiniz. Yön tuşları ve W,A,S,D tuşlarını kullanarak dinazora yaklaşmalı ve oyuncağı dinazordan kurtarmalıyız. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p><em>Aradığın süper kahramanı bir önceki dövüş oyununda... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><em>Uzay mekiğinle bir uzay boşluğuna sürüklendin ve gör&uu... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v...