Şirin ve Şirine 4

Oyun Adı: Şirin ve Şirine 4

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 202

Puan: 0.00

Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İki kişi ile oynayabileceğiniz bu oyunda şirini W,A,S,D , şirineyi ise yön tuşları ile kontrol ederek bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız. Sizleri bekleyen zorlu engelleri aşarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&... <p><em>Önceki oyunlarda avlanan Dinozor baba ve yavrusu bu sefer yaklaşa... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p><em>Turuncu ve yuvarlak bir alan üzerinde, senin ve arkadaşının kontr... <p><em>Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ...