Avatar Maçı

Oyun Adı: Avatar Maçı

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 244

Puan: 0.00

Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte karşılıklı oynabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra savaşçınızı belirleyin. Su, hava, toprak ya da ateş savaşçısı… Oyunda amacınız elinizdeki toplu rakip takımın kalesine girdirmek ve rakip savaşçıların sizin kalenize yaptığı hamleleri engellemek. Hareket etmek için yön tuşlarını topu engellemek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Eğlence sizi bekliyor.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... Get yourself down the slopes in Ski Sim 3D! Just how fast can you make it dow... <p>Eğlenceli basket oyunu zorlu bölümlerden oluşan ilerlemeli ve ay... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Yaklaşan 2014 Dünya kupası için sizde takımınızı seçin ... <p>Alevler arasında motorunuzla gitmeye ve havada muhteşem hareketler yapmaya... It?s time for kick-off!  If it?s raining outside and you can?t play the socce... Roller game - time your button to get high score <p>Oyuna giriş yapmak için <strong>"Next"</strong> yazısına ... <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... <p>Basketbolcu mario oyununu başlatmak için ilk önce continue but...