Kafa Futbolu

Oyun Adı: Kafa Futbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 149

Puan: 0.00

Topun kafa ile kontol edildiği ve kafa ile gollerin atıldığı farklı bir futbol oyunu ile sizlerleyiz. Oyunu 2 kişi oynamak için "2 Player" yazan bölümü seçiniz.  Player 1 "RDFG" ile hareket eder, "AS" tuşları  ile oynar. Player 2 "Yön Tuşları" ile hareket eder,  "OP" ile oynar. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hileli futbol oyunumuzda herhangi bir ülke takımını seçerek en... <p>Disko Bowling 2 oyunu ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor! İlk oyunund... Help Heidi to throw the bell as far as she can. Nine Ball - Billiard flash game. The game is played on a pocket billiards tab... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... <p>Zombi Motor Yolu isimli bu harika oyun size çok iyi vakit geç... <p>Sıcak yaz günlerinin tadını çıkardığımız deniz kenarında kumsa... <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... basketball shooting game <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... How high can you throw the ball?