Kriket

Oyun Adı: Kriket

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 188

Puan: 0.00

İngilizlerin ünlü oyunu Kriket sizlerle... Bu oyun "W,A,S,D" ve "Yön Tuşları" ile oynanmaktadır. Oyun futbol gibi 11'er kişilik 2 takımın karşılaşması ile oynanıyor. Arkanızda bulunan 3 adet uzun direğer top değmemelidir. İyi eğlenceler diler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Üzerine formayı koymak ve Shin korumaları kayışı, topu kapmak - bu alanda bir... Car Coloring - Coloring Pages for kids. <p>Futbol Yıldızları Kapışıyor oyunu ile muhteşem bir futbol heyecanı sizi be... Get stuck into the awesome football and and see how many goals you can get? C... <p>Süper Basket Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazırlanın! ... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... Want more ball rolling fun? Well the sequel is here! Zoom your way through 3 ... Sled downhill and avoid bumping into obstacles Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... <p>Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime h...