Çılgın Bulmaca 2

Oyun Adı: Çılgın Bulmaca 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bulmaca oyununun 2.versiyonu da  sizlerle... Oyun içindeki karekterler bu sefer değişmiş durumda. Oyunu 2 kişi oynamak için oyuncu seçiminide iki bölümü de "Human" olarak ayarlayınız. Oyunda zar atılarak ilerleniyor. Kaldığınız yerde size çeşitli puzzle soruları gelecektir. Örneğin; 7 fark bulmaca, eşya bulmaca gibi... Siz de zaman dolmadan bu bulmacaları çözmelisiniz. OyunKalem.com iyi eğlenceler diler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p>Oyuncamazi ticari dehanizi kullanabileceginiz oyunlari sizinle paylasmaya ... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Sevimli hayvanları bulundukları platform üzerinde boş alan kalmayacak... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f...