Tanklar Savaşı 3

Oyun Adı: Tanklar Savaşı 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amaç, farklı tasarlanmış bölümlerde tankınızla rakibinizi öldürmek. Hemen oyun kontrollerini aktaralım: Birinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket eder, "M" tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu "E, S, D, F" tuşlarıyla hareket eder, "Q" tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu ise "MOUSE (FARE)" ile bunları gerçekleştirir.


Tanklar Savaşı 3 oyunu hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, şunları söyleyebiliriz: Oyun esnasında bölüme serpiştirilmiş bonuslar çıkacaktır. Bunları alırsanız atış gücünüz tek seferlik de olsa güçlenecektir. Ayrıca iyi bir hesaplama yapıp duvarlardan sektirerek atış yapıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Sol altta bulunan butonlarla da oyun ayarlarını yapabilir, sesi açıp kapatabilirsiniz. Kim daha güçlü, görelim! İyi eğlenceler. 
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... <p><em>Her bir bölümde belirli sayıda karelerden oluşan tablolar me... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p>Atari salonlarının değişmez oyunlarından birisidir. Oyunu oynamak iç... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t...  2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p>Korku Filminde Macera ile harika vakit geçirmeye ne dersiniz? Bir t... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi... <p><em>Hatırlarsan, bir önceki bölümde, toplamda 27 adet s&uum... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz...