Tanklar Savaşı 3

Oyun Adı: Tanklar Savaşı 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amaç, farklı tasarlanmış bölümlerde tankınızla rakibinizi öldürmek. Hemen oyun kontrollerini aktaralım: Birinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket eder, "M" tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu "E, S, D, F" tuşlarıyla hareket eder, "Q" tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu ise "MOUSE (FARE)" ile bunları gerçekleştirir.


Tanklar Savaşı 3 oyunu hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, şunları söyleyebiliriz: Oyun esnasında bölüme serpiştirilmiş bonuslar çıkacaktır. Bunları alırsanız atış gücünüz tek seferlik de olsa güçlenecektir. Ayrıca iyi bir hesaplama yapıp duvarlardan sektirerek atış yapıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Sol altta bulunan butonlarla da oyun ayarlarını yapabilir, sesi açıp kapatabilirsiniz. Kim daha güçlü, görelim! İyi eğlenceler. 
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p><em>Sadece klavye ile oynanan dört kişilik çekişmeli bir oyun ... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p><em>Tim ve Anna, tamamen şans eseri karşılaşmış olan bu iki genç ha... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&... <p> Hem araba yarışı, hem de futbol oyununun birlikte oynandığı mük... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun...