Tanklar Savaşı 3

Oyun Adı: Tanklar Savaşı 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 8 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amaç, farklı tasarlanmış bölümlerde tankınızla rakibinizi öldürmek. Hemen oyun kontrollerini aktaralım: Birinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket eder, "M" tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu "E, S, D, F" tuşlarıyla hareket eder, "Q" tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu ise "MOUSE (FARE)" ile bunları gerçekleştirir.


Tanklar Savaşı 3 oyunu hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, şunları söyleyebiliriz: Oyun esnasında bölüme serpiştirilmiş bonuslar çıkacaktır. Bunları alırsanız atış gücünüz tek seferlik de olsa güçlenecektir. Ayrıca iyi bir hesaplama yapıp duvarlardan sektirerek atış yapıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Sol altta bulunan butonlarla da oyun ayarlarını yapabilir, sesi açıp kapatabilirsiniz. Kim daha güçlü, görelim! İyi eğlenceler. 
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Kafasız Zombi 2 oyunu ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölü... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>İki kişi ikiye bölünmüş ekranda, balonları en hızlı şekilde... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj...