Stick Dövüşçüleri  2

Oyun Adı: Stick Dövüşçüleri 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 9 Kasım 2014

oynadınız: 287

Puan: 0.00

Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bakımından oldukça tempolu bir dövüş oyunu oynamaya ne dersiniz? Üstelik hem tek kişi, hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz! Oyundaki amacınız, rakibinizi elinizden geldiğince haklamak!

Sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Arkasından karakterlerin enerjilerini ve bölümünüzü ayarlayıp oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "H, K, U"
Atak: "A, S, D"
Özel Tuş: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "DELETE, END, PAGE-DOWN"
Özel Tuş: "W"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Verdiği heyecan bakımından oldukça yüksek tempolu geçen bu oyunda, sıradan atakların yanı sıra özel ataklar da yapabilirsiniz. Özel atakları yapabilmek için aynı anda birden fazla tuşa basmanız gerekiyor. Bu tuşlardan biri de, her iki oyuncunun özel tuşlarıdır. Bu özel tuşa ve atak tuşlarından birine aynı anda basarsanız, daha güçlü vuruşlar elde edebilirsiniz.

Bizden size bir hediye: Birinci oyuncu, aynı anda "S, D" tuşlarına, ikinci oyuncu ise "END, PAGE-DOWN" tuşlarına basarak enerji depolayabilir. Hem de istediği kadar! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y...  Renkli Hayalet Avcısı Oyunu ile ne kadar hızlı olabilirsiniz göstermeye hazı... <p>Oyunumuza seçeceğimiz bir savaşçı ile başlayabilir ve labire... <p>Birbirinden farklı renklerde olan bu sevimli canavarların karınları biraz ... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... <p>Topuklu ayakkabılardan dolayı ağrı çeken ayakları rahatlatmalıyız. ... <p>Jetpack jack ile sırtınızda takılı olan roketi kullanarak engelleri aşmalı...  Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız...  Uzay Tüneli Oyunu ile süper bir macera sizleri bekliyor. Uzay tünelinde iler...  Halatlı Ninja Oyunu ile keyifli bir beceri oyunu deneyimi yaşamaya hazırlanı... <p>Hızlı muhafız oyunumuzda cesur muhafızı kontrol ederek bölümlerd...