Stick Dövüşçüleri  2

Oyun Adı: Stick Dövüşçüleri 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 9 Kasım 2014

oynadınız: 273

Puan: 0.00

Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bakımından oldukça tempolu bir dövüş oyunu oynamaya ne dersiniz? Üstelik hem tek kişi, hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz! Oyundaki amacınız, rakibinizi elinizden geldiğince haklamak!

Sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Arkasından karakterlerin enerjilerini ve bölümünüzü ayarlayıp oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "H, K, U"
Atak: "A, S, D"
Özel Tuş: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "DELETE, END, PAGE-DOWN"
Özel Tuş: "W"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Verdiği heyecan bakımından oldukça yüksek tempolu geçen bu oyunda, sıradan atakların yanı sıra özel ataklar da yapabilirsiniz. Özel atakları yapabilmek için aynı anda birden fazla tuşa basmanız gerekiyor. Bu tuşlardan biri de, her iki oyuncunun özel tuşlarıdır. Bu özel tuşa ve atak tuşlarından birine aynı anda basarsanız, daha güçlü vuruşlar elde edebilirsiniz.

Bizden size bir hediye: Birinci oyuncu, aynı anda "S, D" tuşlarına, ikinci oyuncu ise "END, PAGE-DOWN" tuşlarına basarak enerji depolayabilir. Hem de istediği kadar! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü... Matching3, 2 minutes puzzle game.  Futbol Doktoru Oyunu ile ilginç anlar sizleri bekliyor. Futbol takımının dok...  Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız... <p>Benzin istasyonunda pompaciya yardim ederek musterilerinizi bekletmeden be...  Denizde Fırtına Oyunu ile korkunç dalgalı bir suda, bir hortumun çok yakınla... <p>14 Şubat Sevgililer gününde AŞkİnİzİ Ölçmek istermis... <p>Yapışkan yaratık oyunumuzda ismindende anlaşılacağı gibi yapışankanlık &ou...  Karlar arasında süper bir çizim oyunu oynamaya hazırlanın! Çöp Adam Snowboar... <p><em>Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile ...  Suşi Ninja Oyunu ile uzak doğu mutfağının eşsiz malzemeleri kesilmek için bi...  Good Game Big Farm Oyunu ile büyük bir çiftliği yönetmeye ne dersin? Bu çift...