Stick Dövüşçüleri 2

Oyun Adı: Stick Dövüşçüleri 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 9 Kasım 2014

oynadınız: 281

Puan: 0.00

Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bakımından oldukça tempolu bir dövüş oyunu oynamaya ne dersiniz? Üstelik hem tek kişi, hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz! Oyundaki amacınız, rakibinizi elinizden geldiğince haklamak!

Sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Arkasından karakterlerin enerjilerini ve bölümünüzü ayarlayıp oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "H, K, U"
Atak: "A, S, D"
Özel Tuş: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "DELETE, END, PAGE-DOWN"
Özel Tuş: "W"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Verdiği heyecan bakımından oldukça yüksek tempolu geçen bu oyunda, sıradan atakların yanı sıra özel ataklar da yapabilirsiniz. Özel atakları yapabilmek için aynı anda birden fazla tuşa basmanız gerekiyor. Bu tuşlardan biri de, her iki oyuncunun özel tuşlarıdır. Bu özel tuşa ve atak tuşlarından birine aynı anda basarsanız, daha güçlü vuruşlar elde edebilirsiniz.

Bizden size bir hediye: Birinci oyuncu, aynı anda "S, D" tuşlarına, ikinci oyuncu ise "END, PAGE-DOWN" tuşlarına basarak enerji depolayabilir. Hem de istediği kadar! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yapışkan yaratık oyunumuzda ismindende anlaşılacağı gibi yapışankanlık &ou... <p>Elmas avcısı ninjamız ile engeller arkasındaki değerli elmasları düş&... <p>Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları ile harika vakit geçirmeye hazırl... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... <p>Oyunumuzda zorlu bir beceri kabiliyeti sizleri bekliyor. 4 farklı oyun mod... Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ...             Arıyı Uçur ile çok eğlenmeye hazır mısınız? Ekranlar... Gumball Bowling ile Cartoon Network'ün sevilen çizgi dizisi Gumball size har... Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz... <p>Koş dion koş oyunumuzda dinazoru kontrol ederek engelleri geçmeye &...