Gemi Savaşları

Oyun Adı: Gemi Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Düşman gemileri yaklaştı ve savaşın başlaması an meselesi! Füzeler, ufukta uçuşmaya başlayacak. Siz de bu maceraya dahil olmak ister misiniz? Oyundaki amacınız, düşmanın gemisini batırıp savaştan galip çıkmak.

Oyun yüklendikten sonra sağ alt köşedeki "PLAY GAME" butonu ile menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun versiyonu için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun versiyonu için "DOUBLE PLAYER" butonuna tıklayıp haritayı ve zorluk derecesini seçin. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Ekranda bir yere sol tıklayın ve geriye doğru çekip atış gücünüzü ayarlayın.

Oyun esnasında kendi geminizin ve rakibin gemisinin hasar durumunu ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. Bu zorlu mücadelenin galibi, ikikisilikoyunlar.net'de bakalım kim olacak? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>iki Çılgın polisin hırsızlar peşinde verdiği bu mücadele yardı... <p>İster arkadaşınla istersen tek oyna bu oyunda tek amaç zombileri yo... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p><strong>Belalı Balon</strong>, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluy... The sequel for Mad Burger. <p>Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik ... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p><em>Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir...