Gemi Savaşları

Oyun Adı: Gemi Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Düşman gemileri yaklaştı ve savaşın başlaması an meselesi! Füzeler, ufukta uçuşmaya başlayacak. Siz de bu maceraya dahil olmak ister misiniz? Oyundaki amacınız, düşmanın gemisini batırıp savaştan galip çıkmak.

Oyun yüklendikten sonra sağ alt köşedeki "PLAY GAME" butonu ile menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun versiyonu için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun versiyonu için "DOUBLE PLAYER" butonuna tıklayıp haritayı ve zorluk derecesini seçin. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Ekranda bir yere sol tıklayın ve geriye doğru çekip atış gücünüzü ayarlayın.

Oyun esnasında kendi geminizin ve rakibin gemisinin hasar durumunu ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. Bu zorlu mücadelenin galibi, ikikisilikoyunlar.net'de bakalım kim olacak? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bilardo tutkunları buraya! Hem <strong>8 top (Amerikan bilardosu)</strong>... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p>Arenadaki robot savaşları; yeni eklenen 5 güçlü robot, bi...