Gemi Savaşları

Oyun Adı: Gemi Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 163

Puan: 0.00

Düşman gemileri yaklaştı ve savaşın başlaması an meselesi! Füzeler, ufukta uçuşmaya başlayacak. Siz de bu maceraya dahil olmak ister misiniz? Oyundaki amacınız, düşmanın gemisini batırıp savaştan galip çıkmak.

Oyun yüklendikten sonra sağ alt köşedeki "PLAY GAME" butonu ile menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun versiyonu için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun versiyonu için "DOUBLE PLAYER" butonuna tıklayıp haritayı ve zorluk derecesini seçin. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Ekranda bir yere sol tıklayın ve geriye doğru çekip atış gücünüzü ayarlayın.

Oyun esnasında kendi geminizin ve rakibin gemisinin hasar durumunu ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. Bu zorlu mücadelenin galibi, ikikisilikoyunlar.net'de bakalım kim olacak? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p>Berber Zohan oyunda ilk maceraya plajda baslayacak. silahı neler mi? ... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p><em>Mısır piramitlerinin içini merak eden küçük kı...