Tır Yarışları

Oyun Adı: Tır Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayız. Normal yarışların aksine bu yarış oyununda araçlarınız, kocaman tırlar olacak! Oldukça çekişmeli mücadelelere hazırsanız, buyurun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Araçlarınızı seçip isimlerinizi yazdıktan sonra tekrar "PLAY" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ, YUKARI OK TUŞLARI"
Fren: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Fren: "S"

Oyun hakkında söyleyebileceğimiz en önemli nokta şudur: Aracınızı normal yol yerine aralardan geçirirseniz, sürüşünüz geçersiz sayılacak ve tur yerine geçmeyecektir. Sürüş esnasında rakibinizin önünü kesmeye çalışırsanız, bu size büyük bir avantaj sağlayacaktır. En güzel araba oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Süper kahramanlarımız yepyeni bir macerada sizlerle buluşuyor. Oyunum... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Küçük sevimli renkli savaşçılar sıradışı bir macer... <p><em>Önceki oyunlarda avlanan Dinozor baba ve yavrusu bu sefer yaklaşa... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p>Buz ve ates oldukca guzel grafiklere sahip eglenceli bir platform oyunu. O... <p>Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de...