Tır Yarışları

Oyun Adı: Tır Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayız. Normal yarışların aksine bu yarış oyununda araçlarınız, kocaman tırlar olacak! Oldukça çekişmeli mücadelelere hazırsanız, buyurun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Araçlarınızı seçip isimlerinizi yazdıktan sonra tekrar "PLAY" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ, YUKARI OK TUŞLARI"
Fren: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Fren: "S"

Oyun hakkında söyleyebileceğimiz en önemli nokta şudur: Aracınızı normal yol yerine aralardan geçirirseniz, sürüşünüz geçersiz sayılacak ve tur yerine geçmeyecektir. Sürüş esnasında rakibinizin önünü kesmeye çalışırsanız, bu size büyük bir avantaj sağlayacaktır. En güzel araba oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tic Tac Toe sevenler dikkat gerektiren bu oyunu, uzayın derin sessizliğind... <p>Karşıdaki oyuncuya tekme,yumruk ve diğer birçok özel hareketle... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p>Eduardo ve Demelza sihirli köşkte sıradışı ve heyecanlı bir maceraya ... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Bir gülle sen atıyorsun bir gülle de arkadaşın atıyor. En uzağa ... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü...