Tır Yarışları

Oyun Adı: Tır Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayız. Normal yarışların aksine bu yarış oyununda araçlarınız, kocaman tırlar olacak! Oldukça çekişmeli mücadelelere hazırsanız, buyurun!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Araçlarınızı seçip isimlerinizi yazdıktan sonra tekrar "PLAY" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ, YUKARI OK TUŞLARI"
Fren: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"
Fren: "S"

Oyun hakkında söyleyebileceğimiz en önemli nokta şudur: Aracınızı normal yol yerine aralardan geçirirseniz, sürüşünüz geçersiz sayılacak ve tur yerine geçmeyecektir. Sürüş esnasında rakibinizin önünü kesmeye çalışırsanız, bu size büyük bir avantaj sağlayacaktır. En güzel araba oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p><em>Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p><em>Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki k... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz...