Kamyon Yarışları

Oyun Adı: Kamyon Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. Üstelik oyunu sadece tek kişilik değil, iki kişilik de oynayabiliyorsunuz. Zorlu yarışlara hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını belirleyin. Haritanızı da seçtikten sonra "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "OK (YÖN)"

2. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "W, A, S, D"

Oyunda yoldan çıkmamaya dikkat edin. Yolu kullanmayarak kısa yoldan bitişe gelirseniz, yarışınız kabul olmaz. Oyun esnasında sürenizi ve kaçıncı turda olduğunuzu ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tic Tac Toe sevenler dikkat gerektiren bu oyunu, uzayın derin sessizliğind... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Yuvarlak ringte dışırı düşmeden rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Yö... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p>Oyun bir hikayeden esinlenerek hazırlanmış. Toplam 6 farklı dövü... <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p><em>Küp erkekler ve küp kızlar voleybol oynamak için saha... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... Hack n' Slash with Tower Defense elements and Steampunk Pirates theme!