Kamyon Yarışları

Oyun Adı: Kamyon Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. Üstelik oyunu sadece tek kişilik değil, iki kişilik de oynayabiliyorsunuz. Zorlu yarışlara hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını belirleyin. Haritanızı da seçtikten sonra "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "OK (YÖN)"

2. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "W, A, S, D"

Oyunda yoldan çıkmamaya dikkat edin. Yolu kullanmayarak kısa yoldan bitişe gelirseniz, yarışınız kabul olmaz. Oyun esnasında sürenizi ve kaçıncı turda olduğunuzu ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p><em>Lavlarla ve tehlikelerle dolu bir zindanda süper bir macera başlı... <p>Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak ayn... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p><strong>Ken </strong>ve <strong>Guile </strong>eşliğinde mükemmel bir... <p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet!