Kamyon Yarışları

Oyun Adı: Kamyon Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 156

Puan: 0.00

Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. Üstelik oyunu sadece tek kişilik değil, iki kişilik de oynayabiliyorsunuz. Zorlu yarışlara hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını belirleyin. Haritanızı da seçtikten sonra "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "OK (YÖN)"

2. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "W, A, S, D"

Oyunda yoldan çıkmamaya dikkat edin. Yolu kullanmayarak kısa yoldan bitişe gelirseniz, yarışınız kabul olmaz. Oyun esnasında sürenizi ve kaçıncı turda olduğunuzu ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kiş...  Langırt Dünya Kupası ile harika bir 2 kişilik oyun sizlerle buluşuyor. Langı... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p>Yumurtadan yeni çıkmış civcivler ile güzel bir voleybol oyunu ... <p>Daha önceden bağımlısı olduğunuz <strong>Isoball</strong> oyununun şi... <p>Kirpi kahramanımız<strong> Sonic</strong>, Dr. Robotnik (Eggman) ile m&uum... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin...