Kamyon Yarışları

Oyun Adı: Kamyon Yarışları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. Üstelik oyunu sadece tek kişilik değil, iki kişilik de oynayabiliyorsunuz. Zorlu yarışlara hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını belirleyin. Haritanızı da seçtikten sonra "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "OK (YÖN)"

2. OYUNCU
Hareket Etme ve Fren: "W, A, S, D"

Oyunda yoldan çıkmamaya dikkat edin. Yolu kullanmayarak kısa yoldan bitişe gelirseniz, yarışınız kabul olmaz. Oyun esnasında sürenizi ve kaçıncı turda olduğunuzu ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... Hack n' Slash with Tower Defense elements and Steampunk Pirates theme! <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz...