Uzay Arabaları

Oyun Adı: Uzay Arabaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir yenisini daha ekledik. Hem de bu sefer uzayda oynuyorsunuz. Aman dikkat! Aşağı düşmeyin.

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK"
Dönme: "SOL, SAĞ OK"
Fren: "AŞAĞI OK"

2. OYUCU
Hızlanma: "W"
Dönme: "A, D"
Fren: "S"

Oyunlar genelde dört turdan oluşmaktadır. Dört turu birinci sırada tamamlarsanız, diğer bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Aşağı düşerseniz, düştüğünüz yerden tekrar doğarsınız. Ancak rakiplerinizle aranızdaki fark, açılır. Kaçıncı turda olduğunuzu ve sürenizi, ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kızıldereli bir savaşçı gölde <strong>balık tutarken</strong> ... <p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p><strong>Ken </strong>ve <strong>Guile </strong>eşliğinde mükemmel bir... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy... <p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p><em>Toplar voleybol oynuyor. Nasıl mı? Sahanın bir yarısında sen olacaksın... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p><strong>Harika bomberman</strong> efsanesi 4.oyun serisi ile devam ediyor.... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B...