Uzay Arabaları

Oyun Adı: Uzay Arabaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir yenisini daha ekledik. Hem de bu sefer uzayda oynuyorsunuz. Aman dikkat! Aşağı düşmeyin.

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK"
Dönme: "SOL, SAĞ OK"
Fren: "AŞAĞI OK"

2. OYUCU
Hızlanma: "W"
Dönme: "A, D"
Fren: "S"

Oyunlar genelde dört turdan oluşmaktadır. Dört turu birinci sırada tamamlarsanız, diğer bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Aşağı düşerseniz, düştüğünüz yerden tekrar doğarsınız. Ancak rakiplerinizle aranızdaki fark, açılır. Kaçıncı turda olduğunuzu ve sürenizi, ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Herkesin sevdiği "<strong>Kung Fu</strong>" dövü... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>Noel Baba Çıldırdı ile şimdi muhteşem bir macera başlamak üzer... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... <p>Yuvarlak ringte dışırı düşmeden rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Yö... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl...