Uzay Arabaları

Oyun Adı: Uzay Arabaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir yenisini daha ekledik. Hem de bu sefer uzayda oynuyorsunuz. Aman dikkat! Aşağı düşmeyin.

"PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. "RACE" butonu ile oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK"
Dönme: "SOL, SAĞ OK"
Fren: "AŞAĞI OK"

2. OYUCU
Hızlanma: "W"
Dönme: "A, D"
Fren: "S"

Oyunlar genelde dört turdan oluşmaktadır. Dört turu birinci sırada tamamlarsanız, diğer bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Aşağı düşerseniz, düştüğünüz yerden tekrar doğarsınız. Ancak rakiplerinizle aranızdaki fark, açılır. Kaçıncı turda olduğunuzu ve sürenizi, ekranın üstündeki göstergelerle takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p><em>Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği görd...