Grotembit

Oyun Adı: Grotembit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 149

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber aksiyon dolu bir dövüş oyunu oynamak istiyorsanız Grotembit isimli oyunumuz tam size göre! Yaratıklarla savaşırken heyecanı ve eğlenceyi damarlarınızda hissedeceksiniz. Oyundaki amacınız, olabildiğince düşman haklamak ve bolca puan kazanmak.

Oyunu başlatmak için sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp karakterlerinizi ve arenanızı seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:
Birinci Oyuncu: Hareket etmek için "W, A, S, D", yumruklamak için "Q", zıplamak için "1" tuşlarını kullanır.
İkinci Oyuncu: Hareket etmek için "I, J, K, L", yumruklamak için "O", zıplamak için "0" tuşlarını kullanır.
Bu tuşlarla rahat oynayamadığınız takdirde, anamenüde bulunan "2P CONTROLS" menüsünden tuşları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim:
Çaprazlamasına zıplayarak yumruk/tekma atarsanız, enerjiniz azalmadan düşmanlarınızı öldürmeyi başarabilirsiniz. Dövüş esnasında bonuslar türeyecektir. Bunlardan ilkyardım kutularını alarak enerjinizi bir miktar arttırabilir, üstünde "P" yazılı kırmızı kutuları alarak da özel vuruşlar yapabilirsiniz. 5000 puan ve katlarında yeni karakterler açılacağını da belirtelim. Unutmayın ki, arkadaşınızla ne kadar yardımlaşırsanız, düşmanları o kadar kolay haklar ve puan kazanırsınız.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunda; enerjinizin durumunu ve puanınızı altta bulunan göstergelerle takip etmeyi de unutmayın. Sıkı bir aksiyona hazırsanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Daha önceden bağımlısı olduğunuz <strong>Isoball</strong> oyununun şi... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile deva... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p><em>Aradığın süper kahramanı bir önceki dövüş oyununda... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p><em>İlk önce saldırını planla, daha sonra 6 hamlenden ikisini, rakibi... <p>Berber Zohan oyunda ilk maceraya plajda baslayacak. silahı neler mi? ...