Grotembit

Oyun Adı: Grotembit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 134

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber aksiyon dolu bir dövüş oyunu oynamak istiyorsanız Grotembit isimli oyunumuz tam size göre! Yaratıklarla savaşırken heyecanı ve eğlenceyi damarlarınızda hissedeceksiniz. Oyundaki amacınız, olabildiğince düşman haklamak ve bolca puan kazanmak.

Oyunu başlatmak için sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp karakterlerinizi ve arenanızı seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:
Birinci Oyuncu: Hareket etmek için "W, A, S, D", yumruklamak için "Q", zıplamak için "1" tuşlarını kullanır.
İkinci Oyuncu: Hareket etmek için "I, J, K, L", yumruklamak için "O", zıplamak için "0" tuşlarını kullanır.
Bu tuşlarla rahat oynayamadığınız takdirde, anamenüde bulunan "2P CONTROLS" menüsünden tuşları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim:
Çaprazlamasına zıplayarak yumruk/tekma atarsanız, enerjiniz azalmadan düşmanlarınızı öldürmeyi başarabilirsiniz. Dövüş esnasında bonuslar türeyecektir. Bunlardan ilkyardım kutularını alarak enerjinizi bir miktar arttırabilir, üstünde "P" yazılı kırmızı kutuları alarak da özel vuruşlar yapabilirsiniz. 5000 puan ve katlarında yeni karakterler açılacağını da belirtelim. Unutmayın ki, arkadaşınızla ne kadar yardımlaşırsanız, düşmanları o kadar kolay haklar ve puan kazanırsınız.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunda; enerjinizin durumunu ve puanınızı altta bulunan göstergelerle takip etmeyi de unutmayın. Sıkı bir aksiyona hazırsanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p>Şanssız  Robot oyunu yüklenince sırasıyla <strong>Play</strong> ...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi... <p>Yuvarlak ringte dışırı düşmeden rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Yö... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka... <p>Sevgili muslukçu nintendo karakterimiz "<strong>Mario</strong>... <p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz...