Grotembit

Oyun Adı: Grotembit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber aksiyon dolu bir dövüş oyunu oynamak istiyorsanız Grotembit isimli oyunumuz tam size göre! Yaratıklarla savaşırken heyecanı ve eğlenceyi damarlarınızda hissedeceksiniz. Oyundaki amacınız, olabildiğince düşman haklamak ve bolca puan kazanmak.

Oyunu başlatmak için sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp karakterlerinizi ve arenanızı seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:
Birinci Oyuncu: Hareket etmek için "W, A, S, D", yumruklamak için "Q", zıplamak için "1" tuşlarını kullanır.
İkinci Oyuncu: Hareket etmek için "I, J, K, L", yumruklamak için "O", zıplamak için "0" tuşlarını kullanır.
Bu tuşlarla rahat oynayamadığınız takdirde, anamenüde bulunan "2P CONTROLS" menüsünden tuşları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim:
Çaprazlamasına zıplayarak yumruk/tekma atarsanız, enerjiniz azalmadan düşmanlarınızı öldürmeyi başarabilirsiniz. Dövüş esnasında bonuslar türeyecektir. Bunlardan ilkyardım kutularını alarak enerjinizi bir miktar arttırabilir, üstünde "P" yazılı kırmızı kutuları alarak da özel vuruşlar yapabilirsiniz. 5000 puan ve katlarında yeni karakterler açılacağını da belirtelim. Unutmayın ki, arkadaşınızla ne kadar yardımlaşırsanız, düşmanları o kadar kolay haklar ve puan kazanırsınız.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunda; enerjinizin durumunu ve puanınızı altta bulunan göstergelerle takip etmeyi de unutmayın. Sıkı bir aksiyona hazırsanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy... <p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy... <p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>Korkusuz Pedro Arena Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor! Mü... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p><em>Birbirinden zorlu ve eğlenceli bölümleri olan Gezegenler Ara... <p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... <p>İster tek başına bilgisayara karşı oyna istersen arkadaşınla karşılıklı oy...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı...