Belalı Balon Avcıları 2

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 154

Puan: 2.00

Belalı Balon, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluyor. İlk oyunumuzdaki gibi amaç yine büyük balonu tek tek hamleler ile parçalayarak en ufak balon haline getirmek ve bu balonu da patlatarak bölümleri aşmak olacaktır. 

"Two Players" bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişilik versiyonda başlatınız. Burda karşınıza üç seçenek çıkıyor. "Cooperative" seçeneği ile (Aynı zamanda en çok tercih edilen seçenektir.) Arkadaşınız ile işbirliği yaparak bölümleri aşma gayreti içine giriyorsunuz. "Battle" seçeneğinde arkadaşınız ile karşılıklı bir mücadelenin içine giriyorsunuz. "Staying Alive" seçeneğinde ise bölümler içinde hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

Oyun Kontrolünü, "W,A,S,D - Q" ve "Yön Tuşları - 0" ile sağlayabilirsiniz. Eğer tuş kombinasyonunda bir problem oluşursa, "Controls" bölümünde tuşları kendi diziliminize göre de ayarlayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'de bir belalı balon mücadelesi daha başlasın... Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p>Kayıp Yarış ile heyecan verici bir maceraya hazır mısınız? Otobanda trafiğ... <p>Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bi... <p><strong>"Play Now"</strong> yazısına tıklayarak şirin patenci oy... <p>Denizlerin en ilginç üyelerinden birisi olan ahtapotlar bu oyu... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Altı farklı tehlikelerle dolu harita üzerinde sahip olduğun oyuncular... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ...