Belalı Balon Avcıları 2

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 2.00

Belalı Balon, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluyor. İlk oyunumuzdaki gibi amaç yine büyük balonu tek tek hamleler ile parçalayarak en ufak balon haline getirmek ve bu balonu da patlatarak bölümleri aşmak olacaktır. 

"Two Players" bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişilik versiyonda başlatınız. Burda karşınıza üç seçenek çıkıyor. "Cooperative" seçeneği ile (Aynı zamanda en çok tercih edilen seçenektir.) Arkadaşınız ile işbirliği yaparak bölümleri aşma gayreti içine giriyorsunuz. "Battle" seçeneğinde arkadaşınız ile karşılıklı bir mücadelenin içine giriyorsunuz. "Staying Alive" seçeneğinde ise bölümler içinde hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

Oyun Kontrolünü, "W,A,S,D - Q" ve "Yön Tuşları - 0" ile sağlayabilirsiniz. Eğer tuş kombinasyonunda bir problem oluşursa, "Controls" bölümünde tuşları kendi diziliminize göre de ayarlayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'de bir belalı balon mücadelesi daha başlasın... Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>Basket topu havaya atılıyor. Topu almak için ellerinden geleni yapa... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli... <p><em>Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino art... <p>Sevgili muslukçu nintendo karakterimiz "<strong>Mario</strong>... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be... <p> Herkesin sevdiği "<strong>Kung Fu</strong>" dövü... <p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Fatih Harbiye dizisinin baş rollerinde oynayan Neriman ve Macit karakterle...