Belalı Balon Avcıları 2

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 180

Puan: 2.00

Belalı Balon, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluyor. İlk oyunumuzdaki gibi amaç yine büyük balonu tek tek hamleler ile parçalayarak en ufak balon haline getirmek ve bu balonu da patlatarak bölümleri aşmak olacaktır. 

"Two Players" bölümüne tıklayarak oyunu 2 kişilik versiyonda başlatınız. Burda karşınıza üç seçenek çıkıyor. "Cooperative" seçeneği ile (Aynı zamanda en çok tercih edilen seçenektir.) Arkadaşınız ile işbirliği yaparak bölümleri aşma gayreti içine giriyorsunuz. "Battle" seçeneğinde arkadaşınız ile karşılıklı bir mücadelenin içine giriyorsunuz. "Staying Alive" seçeneğinde ise bölümler içinde hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

Oyun Kontrolünü, "W,A,S,D - Q" ve "Yön Tuşları - 0" ile sağlayabilirsiniz. Eğer tuş kombinasyonunda bir problem oluşursa, "Controls" bölümünde tuşları kendi diziliminize göre de ayarlayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'de bir belalı balon mücadelesi daha başlasın... Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>Korku Filminde Macera ile harika vakit geçirmeye ne dersiniz? Bir t... <p>Sevimli kahramanımız Sünger Bob bu macerasında bir madende altın peşi... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p><strong>DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GER&C... <p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p><em>İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki le... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer... <p>Noel Baba Çıldırdı ile şimdi muhteşem bir macera başlamak üzer...