İş Makineleri Kapışma

Oyun Adı: İş Makineleri Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 165

Puan: 0.00

İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpışır ve olay kızışarak; iş makineleri ile kapışmaya dönüşür. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzu 2 kişilik oynamak için lütfen "2 Player" seçeneği ile giriş yapınız. Her iki oyuncu da kullanmak istediği iş makinesi seçsin.

1.Oyuncu: "A-E" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "Z" tuşu ile kafa atar. "B" tuşu ile yumruk, "N" tuşu ile tekme atabilir. "Boşluk" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "S-D" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

2.Oyuncu: "7,9" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "8" tuşu ile kafa atar. "5" tuşu ile yumruk, "6" tuşu ile tekme atabilir. "2" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "Sağ-Sol Yön Tuşları" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

Not: 2.Oyuncu rakamları numaratik klavyeden kullanmalıdır.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Oyun bir hikayeden esinlenerek hazırlanmış. Toplam 6 farklı dövü... <p>Kafasız Zombi 2 oyunu ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölü... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm...