İş Makineleri Kapışma

Oyun Adı: İş Makineleri Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 151

Puan: 0.00

İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpışır ve olay kızışarak; iş makineleri ile kapışmaya dönüşür. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzu 2 kişilik oynamak için lütfen "2 Player" seçeneği ile giriş yapınız. Her iki oyuncu da kullanmak istediği iş makinesi seçsin.

1.Oyuncu: "A-E" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "Z" tuşu ile kafa atar. "B" tuşu ile yumruk, "N" tuşu ile tekme atabilir. "Boşluk" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "S-D" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

2.Oyuncu: "7,9" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "8" tuşu ile kafa atar. "5" tuşu ile yumruk, "6" tuşu ile tekme atabilir. "2" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "Sağ-Sol Yön Tuşları" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

Not: 2.Oyuncu rakamları numaratik klavyeden kullanmalıdır.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Yılanların kapışması oyununa başlamak için öncelikle "<st... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p><em>Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? ... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle...