İş Makineleri Kapışma

Oyun Adı: İş Makineleri Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpışır ve olay kızışarak; iş makineleri ile kapışmaya dönüşür. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzu 2 kişilik oynamak için lütfen "2 Player" seçeneği ile giriş yapınız. Her iki oyuncu da kullanmak istediği iş makinesi seçsin.

1.Oyuncu: "A-E" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "Z" tuşu ile kafa atar. "B" tuşu ile yumruk, "N" tuşu ile tekme atabilir. "Boşluk" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "S-D" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

2.Oyuncu: "7,9" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "8" tuşu ile kafa atar. "5" tuşu ile yumruk, "6" tuşu ile tekme atabilir. "2" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "Sağ-Sol Yön Tuşları" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

Not: 2.Oyuncu rakamları numaratik klavyeden kullanmalıdır.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy... <p>Mübarek kutsal kitabımız <strong>Kuran-ı Kerim</strong>'in harfle...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&...