İş Makineleri Kapışma

Oyun Adı: İş Makineleri Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpışır ve olay kızışarak; iş makineleri ile kapışmaya dönüşür. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzu 2 kişilik oynamak için lütfen "2 Player" seçeneği ile giriş yapınız. Her iki oyuncu da kullanmak istediği iş makinesi seçsin.

1.Oyuncu: "A-E" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "Z" tuşu ile kafa atar. "B" tuşu ile yumruk, "N" tuşu ile tekme atabilir. "Boşluk" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "S-D" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

2.Oyuncu: "7,9" tuşları ile zıplayarak hareket eder. "8" tuşu ile kafa atar. "5" tuşu ile yumruk, "6" tuşu ile tekme atabilir. "2" tuşu ile özel hamlesini sergiler. "Sağ-Sol Yön Tuşları" tuşları ile de sağa sola hareket eder.

Not: 2.Oyuncu rakamları numaratik klavyeden kullanmalıdır.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Gumball arkadaşları ile nefeslerinizi kesecek yeni macera oyunları ile siz... <p>Modern zamanın en son dövüş teknikleri ile bezenmiş bir oyun siz... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p>İki boyutlu sıradışı bir zeka ve macera oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuza t... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b...