Naruto Genin Savaşları

Oyun Adı: Naruto Genin Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

"Naruto" anime serisinin ninja savaşçılarının bir oyunu daha sizlerle... Naruto, Manga serisinde ninjalar 3 seviyeden oluşmaktadır. Genin,Chunin ve Jounin seviyelerinden oluşan ninjaların başlangıç seviyesi ise Genin seviyesidir. Ninja akademisinden sonra gelen bu bölümde takım çalışmasını öğrenmeye ve gerçek bir ninjanın deneyimlerini elde etmeye çalışırlar.

Oyunumuza başlamak için lütfen "Play" bölümüne tıklayınız. Daha sonra Genin seviyesindeki 5 Ninja'dan seçimlerinizi "Fare" ile yapınız.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Klavyenin solundaki) : "W,A,S,D" ile hareket eder. "1,2" ile aksiyon hareketlerini yapar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağındaki) : "Ok Tuşları" ile hareket eder. "Boşluk" ve "Kontrol" ile aksiyon hareketlerini yapar.

Haydi herkes Genin seviyesinde, kendi ninja yeteneklerini göstersin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla beraber aksiyon dolu bir dövüş oyunu oynamak istiy... <p><em>Son derece çekişmeli, eğlenceli ve dört kişiliğe kadar oyn... <p>Daha önceden bağımlısı olduğunuz <strong>Isoball</strong> oyununun şi... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz....