Naruto Genin Savaşları

Oyun Adı: Naruto Genin Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

"Naruto" anime serisinin ninja savaşçılarının bir oyunu daha sizlerle... Naruto, Manga serisinde ninjalar 3 seviyeden oluşmaktadır. Genin,Chunin ve Jounin seviyelerinden oluşan ninjaların başlangıç seviyesi ise Genin seviyesidir. Ninja akademisinden sonra gelen bu bölümde takım çalışmasını öğrenmeye ve gerçek bir ninjanın deneyimlerini elde etmeye çalışırlar.

Oyunumuza başlamak için lütfen "Play" bölümüne tıklayınız. Daha sonra Genin seviyesindeki 5 Ninja'dan seçimlerinizi "Fare" ile yapınız.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Klavyenin solundaki) : "W,A,S,D" ile hareket eder. "1,2" ile aksiyon hareketlerini yapar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağındaki) : "Ok Tuşları" ile hareket eder. "Boşluk" ve "Kontrol" ile aksiyon hareketlerini yapar.

Haydi herkes Genin seviyesinde, kendi ninja yeteneklerini göstersin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Sevimli kahramanımız Sünger Bob bu macerasında bir madende altın peşi... <p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç... <p>Bu oyunda iki inek dövüşüyor. Oyun "<strong>O,K,M"... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p>Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan ... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü...