Naruto Genin Savaşları

Oyun Adı: Naruto Genin Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

"Naruto" anime serisinin ninja savaşçılarının bir oyunu daha sizlerle... Naruto, Manga serisinde ninjalar 3 seviyeden oluşmaktadır. Genin,Chunin ve Jounin seviyelerinden oluşan ninjaların başlangıç seviyesi ise Genin seviyesidir. Ninja akademisinden sonra gelen bu bölümde takım çalışmasını öğrenmeye ve gerçek bir ninjanın deneyimlerini elde etmeye çalışırlar.

Oyunumuza başlamak için lütfen "Play" bölümüne tıklayınız. Daha sonra Genin seviyesindeki 5 Ninja'dan seçimlerinizi "Fare" ile yapınız.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Klavyenin solundaki) : "W,A,S,D" ile hareket eder. "1,2" ile aksiyon hareketlerini yapar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağındaki) : "Ok Tuşları" ile hareket eder. "Boşluk" ve "Kontrol" ile aksiyon hareketlerini yapar.

Haydi herkes Genin seviyesinde, kendi ninja yeteneklerini göstersin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml... <p>YÖN TuŞlarİ ile oynanİyor. Askeri kamyon ile yükleri diğer b&oum... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p>"Click To Start" ile oyuna başlıyorsunuz.Birinci oyuncu K ve L t... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p>Farklı renklerdeki arılardan aynı olan üç tanesini alt alta ve... Çavuş Biggsi kurtarmayı ve hayatta kalmaya çalışın

Bizim bıraktığımız yerd... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö...