Naruto Genin Savaşları

Oyun Adı: Naruto Genin Savaşları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

"Naruto" anime serisinin ninja savaşçılarının bir oyunu daha sizlerle... Naruto, Manga serisinde ninjalar 3 seviyeden oluşmaktadır. Genin,Chunin ve Jounin seviyelerinden oluşan ninjaların başlangıç seviyesi ise Genin seviyesidir. Ninja akademisinden sonra gelen bu bölümde takım çalışmasını öğrenmeye ve gerçek bir ninjanın deneyimlerini elde etmeye çalışırlar.

Oyunumuza başlamak için lütfen "Play" bölümüne tıklayınız. Daha sonra Genin seviyesindeki 5 Ninja'dan seçimlerinizi "Fare" ile yapınız.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Klavyenin solundaki) : "W,A,S,D" ile hareket eder. "1,2" ile aksiyon hareketlerini yapar.

2.Oyuncu (Klavyenin sağındaki) : "Ok Tuşları" ile hareket eder. "Boşluk" ve "Kontrol" ile aksiyon hareketlerini yapar.

Haydi herkes Genin seviyesinde, kendi ninja yeteneklerini göstersin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bebek bakimi oyunlarini seviyorsaniz, bir yenisi daha burada,. Oyunda henu... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere... <p>Dönüştüğü farklı kahramanlarla gönlümüz... <p><em>Korsanlarlar, Tic Tac Toe oynamaya hazır mısınız? İster dümen d&o... <p>Roma'nın ünlü arenası kolezyumda rakibinizi yenmek iç... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni...