Kusursuz Dövüşçüler

Oyun Adı: Kusursuz Dövüşçüler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 10 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arenalarda paylaştığı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunu 2 Kişilik oynamak için "Versus" seçeneğine tıklayınız. Dövüşçü karakterlerinizi seçtikten sonra, dövüşün sergileneceği arenayı seçiniz. 1.Oyuncu; "Ok Tuşları" ile hareket eder ve numaratik klavyeden "123456" ile dövüşür. 2.Oyuncu ise "ESDF" tuşları ile hareket eder ve  "HJKYUI" tuşları ile dövüş hareketlerini sergiler. OyunKalem.com iyi eğlenceler diler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç...  Hırsız Kardeşler 2 Oyunu ile arkadaşınızla birlikte süper bir oyun deneyimi ... <p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v... <p><em>Süper motorcularla süper bir oyuna hazır ol. Oldukça ... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Süper kahramanlarımız yepyeni bir macerada sizlerle buluşuyor. Oyunum... <p><strong>Mınçıka Çarli</strong>'nin bir aşk hikayesine da... <p>Bildiğiniz atari oyunlarındaki tank oyunun modern hali ile karşınızdayız. ... <p><em> Kahramanımız, eski bir kalede bulunan hazineyi bulmaya çı...