Renkli Jöleler 2

Oyun Adı: Renkli Jöleler 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 14 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak aynı renkren jöleleri yanyana getirerek yok etmelisiniz. En kısa sürede ve az hamle sayısı kullanarak belirlenen hedefi tamamlayın ve bir sonraki seviyeye geçmek için hak kazanız. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
The sequel for Mad Burger. <p>Altı farklı tehlikelerle dolu harita üzerinde sahip olduğun oyuncular... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... <p>İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan At... <p>Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçula... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p><strong>4</strong> Kişiye kadar oynanabilen bu oyunda diğer fillerin ö... <p>Oyun bir hikayeden esinlenerek hazırlanmış. Toplam 6 farklı dövü...