Çılgın Büyücüler

Oyun Adı: Çılgın Büyücüler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 14 Kasım 2014

oynadınız: 141

Puan: 0.00

4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendirerek şehre saldıran korsanlara karşı savaşıyorsunuz. Mouse'unuzla büyücülerin üzerine tıklayarak korsanların üstüne saldırabilirsiniz. Savaş bittiğinde kazandığınız puanlar ile büyücülerinizin özelliklerini ve gücünün artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>iki Çılgın polisin hırsızlar peşinde verdiği bu mücadele yardı... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>Altı farklı tehlikelerle dolu harita üzerinde sahip olduğun oyuncular... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p><strong>"Naruto"</strong> anime serisinin ninja savaşçıla...