Bisikletli Çocuk

Oyun Adı: Bisikletli Çocuk

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 18 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürmeyi öğrenen arkadaşımıza yardımcı olacağız.Bisikleti zamanında yerine ulaştırmak için  çaba göstermeliyiz. Yön tuşları ile bisikleti kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile nitronuzu kullanabilis S tuşu ile yolda topladığınız içecekleri kullanarak ekranın sol üstündeki enerji barınızı yüksek tutabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevilen Kafa topu oyunumuz şimdi de Alman ligi olan bundes liga'nın ta... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Basketbolcu Kediler ile süper eğlenceli dakikalar geçirmeye ha... <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... Want more ball rolling fun? Well the sequel is here! Zoom your way through 3 ... Help Daffy beat Stonecold in a volleyball match. UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... <p>Dragon Ball karakterleri<em> Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgi... Gravitee is golf in space, using real world Newtonian Physics. A quick tutori... <p>Yeni bir kafa topu oyunu ile karşınızdayız. Bu kez yaklaşan Brezilya 2014 ... <p>Frikik kralı oyunumuzda futbolcumuzun hangi ülke takımında oynamasına...