Çöp Adam Sniper Takımı

Oyun Adı: Çöp Adam Sniper Takımı

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 467

Puan: 4.75

Çöp Adam Sniper Takımı Oyunu ile büyük aksiyona hazır mısınız? Nükleer bir füzenin çalınmasından sonra olayın sorumlularını yakalamak için hareket geçen Çöp Adam Sniper Takımı büyük bir heyecan dalgasını evlerinize getiriyor! Nişancılık yeteneğinizi gösterme zamanı geldi. Bu oyunda görevleri tamamlayabilmeniz için attığınızı vurmanız ve bu işte ne kadar iyisiniz göstermeniz gerekiyor! Nişan oyunları seven oyuncularımız bu oyuna bayılacaklar! Haydi o zaman oyun başlasın! İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zamanında yunusları büyütüp onlara iyi bakan ve şimdi yaşla... Sick of all these undead creatures everywhere? Well so are we! Show them what...  Keskin Nişancının Yükselişi ile şimdi muhteşem bir nişan oyunu oynamaya ne d... Shoot the enemies to score points. Düşmanlar hayatta!

Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitsti... Avoid hit by the asteriod and destroy it to survive  Hızlı Kovboy oyunu ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekran karşısındak... Kill all the bad stickies. <p>Düşman imparatorluğun askerlerini yok etmeliyiz. Bunun için mo... Zapp the celebrities with your remote to gain points. <p>Vahşi batının kovboyları ile ölümüne düello yapmaya ha... Shoot the Beans as soon as they appear on screen