Çöp Adam Sniper Takımı

Oyun Adı: Çöp Adam Sniper Takımı

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 418

Puan: 4.75

Çöp Adam Sniper Takımı Oyunu ile büyük aksiyona hazır mısınız? Nükleer bir füzenin çalınmasından sonra olayın sorumlularını yakalamak için hareket geçen Çöp Adam Sniper Takımı büyük bir heyecan dalgasını evlerinize getiriyor! Nişancılık yeteneğinizi gösterme zamanı geldi. Bu oyunda görevleri tamamlayabilmeniz için attığınızı vurmanız ve bu işte ne kadar iyisiniz göstermeniz gerekiyor! Nişan oyunları seven oyuncularımız bu oyuna bayılacaklar! Haydi o zaman oyun başlasın! İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
In this shooting game you are competing against other team Drop knifes to hit the rolling pumpkins <p>Havaalanı uçak kaçırmak için saldıran teröristle... <p>Birileri adına iş yaparak geçimimizi sağladığımız seçilmiş b... <p>Nişancı penguen oyunumuzun 3. serisinde zombilere karşı mücadele ediy... <p>Bileğinize ve cesaretinize güveniyor musunuz? Aksiyon ve Tehlike yaşa... Shoot the smiley with your paintball gun Shoot the enemies to score points. Düşmanlar hayatta!

Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitsti... <p>Birbirinden farklı yaratıkların bulunduğu gezegene hoşgeldiniz. Kahramanım... Tüm zamanların en büyük katili ol!

Görevleri seçin, Silahlarınızı seçin, v... The objective of this game is simple. Stay alive as long as possible. Using c...