Çöp Adam Sniper Takımı

Oyun Adı: Çöp Adam Sniper Takımı

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 411

Puan: 4.75

Çöp Adam Sniper Takımı Oyunu ile büyük aksiyona hazır mısınız? Nükleer bir füzenin çalınmasından sonra olayın sorumlularını yakalamak için hareket geçen Çöp Adam Sniper Takımı büyük bir heyecan dalgasını evlerinize getiriyor! Nişancılık yeteneğinizi gösterme zamanı geldi. Bu oyunda görevleri tamamlayabilmeniz için attığınızı vurmanız ve bu işte ne kadar iyisiniz göstermeniz gerekiyor! Nişan oyunları seven oyuncularımız bu oyuna bayılacaklar! Haydi o zaman oyun başlasın! İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Drop knifes to hit the rolling pumpkins <p>Ajan ayı oyunumuzda özel eğitimlerden geçmiş olan ayıyı gö... <p>Terör örgütünü durdurmak için iş başına ko... <p>Robin hood oyunumuzun 3 boyutlusunu denemek istermisiniz. Oyunumuzda mouse... <p>Mafyalar belalı ve güçlüdürler. Sizde bir mafya olar... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... <p>Savaşçı Yumurtalar oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. O... <p>Oyunumuzda ülke topraklarınızı yeşil canavarlardan korumak içi... <p>Okçu boby oyunumuzda kralımızın kraliyetine saldırmış olan düş... <p>Kaos başladı teröristler heryerden saldırıyor ve bunları durduracak b...  Vahşi Batı'nın en hızlı kovboyu kim olacak? Hızlı Kovboy 2 Oyunu ile müthiş ... <p>Bir bilim adamının yaptığı araştırmalar sırasında akıllanan ve köt&uu...